Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

"Jest tam też jeden z napastników, który otrzymał przypadkowy cios siekierą od swojego kompana."

HE HE HE, jakie matoły.
 
Coś tu cicho więc trzeba coś wrzucić
sites-muslim-wife-date-364649.jpeg
 
Te muslimy to cwaniaczki w samochodach, z bronia i bombamim. Niech przyatakuja z golymi piesciami tchorze. Ciekawe czy tez takie chojraki by byli
 
Wystarczy nie dawać prawka wyznawcom allaha i sprawa rozwiązana. Na rowerach nie będą już takie kozaki.
 
Byłem tam w czerwcu i chodziłem po la rambli całe dnie ...
Ps przypominam że w Barcelonie organizowany był marsz w inicjatywie przyjmowania ciapatych śmietników
 
oni pewnie nawet samochdow nie potrafia prowadzic, stad tyle zamachow
tak to pewnie beda niedlugo tlumaczyc, zamiast chory psychicznie, to wypadek
 
Wystarczy nie dawać prawka wyznawcom allaha i sprawa rozwiązana. Na rowerach nie będą już takie kozaki.
Przecież te kreatury znane są z przywłaszczania cudzego mienia, więc prawko czy jego brak niewiele tu zmienia. #rymjoujou
Oczywiście to wszystko poprzedzone zabiciem i zgwałceniem. Zaraza zawszona, coraz częściej gardzę przez nią tym plugawym światem, gdzie ich okropności są na porządku dziennym, a będzie jeszcze gorzej...
 
Ja to nie wiem czemu w ta isis kuz dawno atomowa nie pierdolneli. Oni nas jak zwierzeta traktuja to i my tak tez zrobmy a nie przyjmujemy i wszystko pod ryj podstawiamy
 
Ja to nie wiem czemu w ta isis kuz dawno atomowa nie pierdolneli. Oni nas jak zwierzeta traktuja to i my tak tez zrobmy a nie przyjmujemy i wszystko pod ryj podstawiamy
Nie wolno, bo to rasizm, nazizm, faszyzm, ksenofobia, brak tolerancji, zaściankowość i bezbożność. No chyba, że zabijamy dla Allaha, to wtedy jest dżezi i gruwi.
 
Ja to nie wiem czemu w ta isis kuz dawno atomowa nie pierdolneli. Oni nas jak zwierzeta traktuja to i my tak tez zrobmy a nie przyjmujemy i wszystko pod ryj podstawiamy

Żydzi wyludniają tamte tereny bo chcą powiększać terytorium Izraela. Także atomówka i jakieś większe ataki chemiczne odpadają.

A Europa asymiluje się do krajów trzeciego świata, więc wiadomo że więcej ludzi będzie ginęło na porządku dziennym i nic się z tym już nie zrobi oprócz rekonkwisty.
Nie trzeba ISIS żeby czarni czy muslimy mordowali białych. Wystarczy brak reakcji.
 
Back
Top