Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

W zamieszczonym w sobotę na Twiterze przesłaniu audio, osoba podająca się za rzecznika Państwa Islamskiego Abu Muhammada al-Adnaniego wezwała do ataków w Stanach Zjednoczonych i w Europie podczas ramadanu, rozpoczynającego się na początku czerwca.„Ramadan, miesiąc podboju. Przygotujcie się, bądźcie gotowi (…) aby uczynić go miesiącem klęski niewiernych” – głosi przesłanie, sugerujące ataki na cele cywilne i wojskowe.
Nagranie audio zostało zamieszczone na Twitterze, na kontach upubliczniających zwykle oświadczenia Państwa Islamskiego. Reuters zastrzega, że jego autentyczności nie udało się potwierdzić z niezależnych źródeł.” Tak się składa, że Od 10 czerwca do 10 lipca 2016 będą Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.
Myślę, że jest to doskonały moment na spektakularny atak tzw terrorystyczny. Panika, TV show spowodują poruszenie społeczeństwa tak, aby politycy stworzyli ustawy ograniczające swobodę obywatelską. Tak czy owak już niebawem mamy za obowiązek rejestrować karty sim bez abonamentu. Jeszcze się nic nie wydarzyło, a już system chce mieć kontrole nad społeczeństwem. W Polsce nie miały jeszcze miejsca ataki terrorystyczne, a już się tworzy atmosferę strachu i ogranicza wolność.
Nie twierdzę, że coś będzie podczas ME w piłce nożnej, ale staram się wczuć w ten system władzy rzymsko-egipsko-syjonistycznej i na podstawie tego wydaję mi się, że coś mogą nam zaaranżować. Jakiś teatrzyk.

Detektywprawdy.pl
 
CjNQx2kVEAIxY9L.jpg:large
 
A jeszcze 5 lat temu to był zabawny kawał:
Rok 2020. Okolice dworca w Berlinie. Jeden gliniarz stoi przy radiowozie, a drugi spisuje bezdomnego.
-Hej Mohamed!
- Co chcesz, Abdul?
-Popatrz, jakie śmieszne nazwisko: Schmidt!!!
 
Chyba ludzie od @TYTUS 'a


Poniżej materiał dla ludzi o mocnych nerwach


Ten materiał niżej widziałem już dawno
Używanie psów przeciwko człowiekowi kojarzy mi się z SSmanami w obozie koncentracyjnym. Psu granat w dupe
 
Psu granat w dupe

A w życiu! Zwierzę nie jest nic winne.

Ps. Chyba że o "psa" Ci chodzi


Edit. Tu też się psiak przydał. Z drugiej strony, czy u nas babki w mundurze też takie odważne??
Embedded media from this media site is no longer available
 
Last edited:
A w życiu! Zwierzę nie jest nic winne.

Ps. Chyba że o "psa" Ci chodzi


Edit. Tu też się psiak przydał. Z drugiej strony, czy u nas babki w mundurze też takie odważne??
Embedded media from this media site is no longer available
Zamiast psów i bab mają być kompeteni ludzie i nie było by tych krzywych akcji.
 
Bomber z Wrocka okazał się być miłośnikiem korwina, popka i wielkim wojownikiem antyislamskim jakich tu wielu - nie miał może konta na cohones? :lol:
Pozdro kuce!
 
Bomber z Wrocka okazał się być miłośnikiem korwina, popka i wielkim wojownikiem antyislamskim jakich tu wielu - nie miał może konta na cohones? :lol:
Pozdro kuce!
Można jakieś źródło tych rewelacji? Fajnie gdyby nie była to Gazeta Wyborcza albo natemat.pl

E: Nie miłośnik tylko fanatyk Korwina, zwykły pojeb. Z resztą, ilu jest tych kuców na cohones? Jak ktoś się sprzeciwia niekontrolowanemu napływowi osób z zupełnie innej kultury to jest już kucem czy tylko zacofanym ksenofobem?
 
Last edited:
Można jakieś źródło tych rewelacji? Fajnie gdyby nie była to Gazeta Wyborcza albo natemat.pl

w gazecie wrocławskiej pisali. Nie wiem jak Ty, ale wyborczej się nie tykam...


E: Nie miłośnik tylko fanatyk Korwina, zwykły pojeb. Z resztą, ilu jest tych kuców na cohones? Jak ktoś się sprzeciwia niekontrolowanemu napływowi osób z zupełnie innej kultury to jest już kucem czy tylko zacofanym ksenofobem?
Za przyjmowaniem "uchodźców" spoza Europy w Polsce jest ok. 3% społeczeństwa [CBOS]. Myślę, że "niekontrolowanemu napływowi osób" sprzeciwia się 99,99% (poza Piterami, Szczukami, HejtamiStop et consortes - ale kto traktuje ich poważnie?). Szczerze, to nie spotkałem ani w "realu" ani na tym forum nikogo, kto by się temu nie sprzeciwiał, ale jak poczytasz ten wątek, to możesz odnieść wrażenie, że jest odwrotnie. Oto garstka sprawiedliwych w cohonesowej konspiracji walczy z lewacką zawieruchą, która chce sprowadzić do Polski tabuny fundamentalistów. Paranoja.
Zresztą większość wpisów to nie sprzeciw wobec jakiejś polityki tylko teksty typu: każdy muzułmanin to dzicz, terrorysta i pedofil; śmieci, bydło itp.
 
w gazecie wrocławskiej pisali. Nie wiem jak Ty, ale wyborczej się nie tykam...



Za przyjmowaniem "uchodźców" spoza Europy w Polsce jest ok. 3% społeczeństwa [CBOS]. Myślę, że "niekontrolowanemu napływowi osób" sprzeciwia się 99,99% (poza Piterami, Szczukami, HejtamiStop et consortes - ale kto traktuje ich poważnie?). Szczerze, to nie spotkałem ani w "realu" ani na tym forum nikogo, kto by się temu nie sprzeciwiał, ale jak poczytasz ten wątek, to możesz odnieść wrażenie, że jest odwrotnie. Oto garstka sprawiedliwych w cohonesowej konspiracji walczy z lewacką zawieruchą, która chce sprowadzić do Polski tabuny fundamentalistów. Paranoja.
Zresztą większość wpisów to nie sprzeciw wobec jakiejś polityki tylko teksty typu: każdy muzułmanin to dzicz, terrorysta i pedofil; śmieci, bydło itp.
taa stary, bo wroclawska lepsza niz wyborcza :D
 
Wie ktos kiedy i w jakich okolicznosciach powstal utwor przy ktorym wchodzil Aziz do walki?
zostala napisana przez asima yusufa, mieszkajacego w wielkiej brytanii. wywodzi sie on z sunnizmu ze szkoly hanafickiej, czyli z tej, z ktorej polscy muzulmanie
 
w gazecie wrocławskiej pisali. Nie wiem jak Ty, ale wyborczej się nie tykam...



Za przyjmowaniem "uchodźców" spoza Europy w Polsce jest ok. 3% społeczeństwa [CBOS]. Myślę, że "niekontrolowanemu napływowi osób" sprzeciwia się 99,99% (poza Piterami, Szczukami, HejtamiStop et consortes - ale kto traktuje ich poważnie?). Szczerze, to nie spotkałem ani w "realu" ani na tym forum nikogo, kto by się temu nie sprzeciwiał, ale jak poczytasz ten wątek, to możesz odnieść wrażenie, że jest odwrotnie. Oto garstka sprawiedliwych w cohonesowej konspiracji walczy z lewacką zawieruchą, która chce sprowadzić do Polski tabuny fundamentalistów. Paranoja.
Zresztą większość wpisów to nie sprzeciw wobec jakiejś polityki tylko teksty typu: każdy muzułmanin to dzicz, terrorysta i pedofil; śmieci, bydło itp.

- Widać tu lewacka logikę i machanie łapką na to co mi nie pasuje , na szczęście takich ludzi jest w Polsce mniej uff.

Parę dni na początku tygodnia byłem w jednym z średnich miast z Belgii , naprawdę nie doceniamy spokoju jaki jest w naszym kraju ,cieszmy się z tego.
 
- Widać tu lewacka logikę i machanie łapką na to co mi nie pasuje , na szczęście takich ludzi jest w Polsce mniej uff.

Parę dni na początku tygodnia byłem w jednym z średnich miast z Belgii , naprawdę nie doceniamy spokoju jaki jest w naszym kraju ,cieszmy się z tego.
Od kiedy gimbaza wyklęta zaadaptowała słówko "lewactwo" do swoich wokabularzyków, to słowo już absolutnie nic nie znaczy.
Fajnie, też uważam, że powinniśmy się cieszyć, tym bardziej, skoro u nas spokój, nie wiem dlaczego mamy chlustać bluzgami na islam i każdego człowieka o ciemniejszej karnacji?
 
Na gimbazę byłem za stary ale słowo lewactwo uwiera cię ? prawda ? hehe , a co do - "dlaczego mamy chlustać bluzgami na islam i każdego człowieka o ciemniejszej karnacji?" chyba czytasz pobieżnie to co wygodne .
 
Last edited:
Na gimbazę byłem za stary ale słowo lewactwo chyba uwiera co ? hehe
jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś spostrzegł, że do gimbazy Cię nie wysyłałem, ale
chyba czytasz pobieżnie to co wygodne .

co do tego czy mnie słowo "lewactwo" uwiera - sam nie wiem - tak jak pisałem wcześniej, kilka lat temu miało swój wydźwięk, obecnie jest takim samym zaklęciem jak "kuc" czy "stulejarz". Chyba, że zaproponujesz jakąś ciekawą definicję?

Niestety 3/4 postów o islamie i okolicach to zwykłe hurr durr i ctrl+c ctrl+v z portali "niezależnych" i "nielewackich"
 
www.bialyrasizm.pl

Ciekawe przemyslenia autora strony, tym ciekawsze, gdy spojrzymy na daty pisanych artykułów i wydarzenia jakie maja miejsce od kilkunastu miesiecy. Majacym za duzo czasu polecam starsze teksty.
 
Od kiedy gimbaza wyklęta zaadaptowała słówko "lewactwo" do swoich wokabularzyków, to słowo już absolutnie nic nie znaczy.
Fajnie, też uważam, że powinniśmy się cieszyć, tym bardziej, skoro u nas spokój, nie wiem dlaczego mamy chlustać bluzgami na islam i każdego człowieka o ciemniejszej karnacji?

Lewactwem gardzę, ludzmi nadużywającymi tego określenia w stosunku do swoich adwersarzy gardzę jeszcze więcej.
 
jakbyś czytał ze zrozumieniem to byś spostrzegł, że do gimbazy Cię nie wysyłałem, ale

co do tego czy mnie słowo "lewactwo" uwiera - sam nie wiem - tak jak pisałem wcześniej, kilka lat temu miało swój wydźwięk, obecnie jest takim samym zaklęciem jak "kuc" czy "stulejarz". Chyba, że zaproponujesz jakąś ciekawą definicję?

Niestety 3/4 postów o islamie i okolicach to zwykłe hurr durr i ctrl+c ctrl+v z portali "niezależnych" i "nielewackich"
Ale przecież nie napisałem że mnie wysłałeś :) , dobra nie będę robił szachowania.
 
Back
Top