Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

27/05/2023 20:00 CET
Travis Leslie (Legia-Śląsk G4) over 13.5 punktów
1.96 (Fortuna)/1.85 (Totalbet)/1.83 (Betclic)
5/10

Myślę, że wystawianie Lesliego jest najtrudniejsze dla bukmacherów, bo on ostatnio miał najbardziej chwiejne mecze. Raz rzuca 22 punkty, aby w następnym rzucić 2. Ja jestem zdania, że to świetny ofensywny zawodnik na warunki PLK i obrona Śląska ma z nim największe problemy, kiedy jest zdrowy. W pierwszym meczu rzucił 22 punkty w 24 minuty (nabawił się w nim urazu i musiał zejść), potem w drugim meczu przez kontuzję tylko 16 minut i 2 punkty. W trzecim meczu zdobył 12 punktów, ale przez krótki czas gry (20 minut), bo Legia wysoko wygrywała i miała mecz pod kontrolą. Dostałby te dodatkowe 5 minut i zrobiłby te punkty. Najważniejsze, że jednak nie było widać w ogóle kontuzji z pierwszego meczu i zawodnik wydaję się być zdrowy.

Dziś spodziewam się bardziej wyrównanego meczu i przy +26 minutach tego, że Leslie będzie powyżej oferowanej linii punktowej. Bo czas gry uważam za kluczowy. Ostatni raz, kiedy Leslie grając +26 minut nie rzucił linii było 11 lutego w meczu z Kingiem Szczecin (tak ma bilans 7-0 na overze 13,5 przy +26 minutach gry).
 
Coś się zepsuło i nie było mnie słychać
IMG_20230529_124801.jpg
 
27/05/2023 20:00 CET
Travis Leslie (Legia-Śląsk G4) over 13.5 punktów
1.96 (Fortuna)/1.85 (Totalbet)/1.83 (Betclic)
5/10
Leslie 15 punktów, typ wcześniej Al Ahly over 80,5 rzucili niestety 80.

06/06/2023 20:00 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa over 160.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Linia jest wystawiana po wynikach z PO. Jednak tutaj mamy mecz o trzecie miejsce, a więc ciśnienie i motywacja już zeszła. Widać było w pierwszym meczu, że to już inne granie, niż we wcześniejszych rundach. Gra była szybsza, obrona słabsza i tylko duża nieudolność rzutowa w tym meczu spowodowała 158 punktów. Wynik +12 dla Stali i myślę, że tutaj również przez to będzie luźniejsze granie i większa liczba punktów.
 
06/06/2023 20:00 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa over 160.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10
85:88=173.

07/06/2023 20:00 CET
Zac Cuthbertson (King - Śląsk G3) under 13.5 punktów
1.85 (STS/Fortuna/Fuksiarz-Stanowski)
5/10

9 punktów w pierwszym meczu i 24 w drugim + krycie najlepszego zawodnika Śląska Wrocław - Jeremiaha Martina. Cuthbertson na razie wg mnie to MVP tych finałów. Gra po obu stronach świetnie, co jest mega trudne, bo zawsze przy większej roli w ataku lub obronie jedna ze strony gry cierpi. Widać, że trener Miłoszewski w osobie Cuthbertsona widzi najlepszego defensora na obwodzie i daje go na Martina, który dotychczas był najlepszym graczem PLK w tych PO. Cuthbertson go ograniczył, a w drugim meczu jeszcze zabił Śląsk w ataku.

Linia jest wysoka. To są PO i wolniejsze granie. Zawodnika Kinga jest mega impulsywny i sędziowie mogą też skupić się na jego osobie i dać mu dacha. Dodatkowo Jeremiah Martin wymusza w sezonie 5,5 faulów, a więc dużo i Cuthbertson może wpaść w problemy z faulami, a po ostatnim świetnym meczu może też być lepiej kryty. Dla tego z mojej strony widzę tutaj świetną szansę na jego under punktowy.
 
Last edited:
Muchova ponizej 5.5 gema w całym meczu gram. Ciężkie ale coś czuje, ze Iga dzisiaj nie do zatrzymania będzie.
 
17.06
Probuje Magdeburg 5.45 STS
Wiadomo Barca duzym faworytem ale graja w szwabskim kraju a Barca za kolorowo na wyjezdzie to nie gra, lepiej u siebie po za tym zapowiada sie na znacznie blizszy mecz niz wskazuja kursy nawet moze byc remis.
 
17.06
Probuje Magdeburg 5.45 STS
Wiadomo Barca duzym faworytem ale graja w szwabskim kraju a Barca za kolorowo na wyjezdzie to nie gra, lepiej u siebie po za tym zapowiada sie na znacznie blizszy mecz niz wskazuja kursy nawet moze byc remis.
Awansowali po karnych niestety, pograłem bez remisu
i oczywiście pograłem bardziej ryzykownie... Świetny mecz oglądany przy cięciu paneli ^^
Screenshot_20230617-213226~2.png


Potężny skurwiel wraca do gry
:robbie:
 
Back
Top