Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Prajsik zaraz rage quita zajebie, już słuchawki na uszy wleciały, Boczek jak wygra niech mu lepiej ręki nie podaje, bo może dostać z partyzanta od przygłupa :juanlaugh:
 
Ehh nie ma dramy, zawiodłem się, kiedyś Price potrafiłeś zrobić dymy po przegranym meczu.
 
Prajsik zaraz rage quita zajebie, już słuchawki na uszy wleciały, Boczek jak wygra niech mu lepiej ręki nie podaje, bo może dostać z partyzanta od przygłupa :juanlaugh:
Dlatego nie warto tego grać to co się tam ostatnio wyczynia to komedia.
 
Dlatego nie warto tego grać to co się tam ostatnio wyczynia to komedia.
Price duża niespodzianka, ale kurs na niego był nie do gry i tak, rzutki to chyba ostatni sport do ładowania 1.15 pre.

Fajnie jakby Bully Boy sobie wygrał wreszcie PDC, lubię gościa.
 
23/12/2022 16:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Spojnia Stargard over 83.5
1.85 (STS)
5/10

23/12/2022 18:30 CET
Arka Gdynia (over 76.5) - Legia Warszawa
2.01 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10
2-0.

05/01/2023 19:30 CET
Sokol Lancut - Slask Wroclaw over 159.5
1.91 (ETOTO)/1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10

Trener Sokoła Łańcut Marek Łukomski po objęciu niedawno sterów w Łańcucie powiedział, że najważniejsze dla niego to przyspieszenie gry w zespole, który grał powoli, a też miał ogromne problemy ze zdobywaniem punktów. Jednak okazała się to tylko gadka i Sokół dalej nie gra jakoś znacząco szybko, a zespół dalej nie zdobywał dużej ilości punktów. Kilka dni podpisali Jamesa Eadsa, który dotychczas grał w Kingu Szczecin. Myślę, że ten transfer rzeczywiście w końcu spełni, że Sokół zacznie grać szybko, bo Eads jest świetnym atletą i jest doskonale przygotowany fizycznie. Dodatkowo przy zejściach centra Adama Kempa idą w mocny smallball, bo w rolę centra wciela się Raynere Thornton (201cm) nominalny PF i wtedy powinni przyspieszać swoją grę mocno.

Śląsk z bilansem 14-0, co może zaowocować zlekceważeniem przeciwnika przy natłoku meczów jakie rozgrywają i wygrania go mniejszym nakładem sił. Śląsk gra też jedno z topowych temp w lidze, a więc ten mecz może być bardzo szybki. I jedyny minus, że są najlepszą defensywą w lidze, a Sokół najgorszą ofensywą w lidze, ale tempo, waga meczu i dodanie Eadsa, że da przerzucenie 159,5 punktów w tym meczu.
 
05/01/2023 19:30 CET
Sokol Lancut - Slask Wroclaw over 159.5
1.91 (ETOTO)/1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10
92:85=177.

06/01/2023 19:30 CET
GTK Gliwice - Pierniki Torun (over 76.5)
1.87 (Fortuna/1.85 (STS/ETOTO)
5/10

88 z Astorią, 106 z MKS, 92 ze Spójnią - to punkty Pierników w ostatnich trzech meczach. Ich ofensywa zaczęła funkcjonować bardzo mocno. GTK za to w ostatnich 5 meczach u siebie traciło +80 punktów. I zaniżone linie ma przez te swoje mułowate mecze, gdzie padają komicznie niskie wyniki jak GTK-Lublin czy ostatnio Słupsk-GTK.

W GTK dzisiaj pod znakiem zapytania stoi występ Filipa Puta, który po rozgrzewce zostanie oceniony czy zagra przeciwko Piernikom, a Earl Rowland nabawił się urazu ręki w trakcie spotkania z Czarnymi Słupsk, na który narzeka i może to wpłynąć dziś na jego dyspozycje.
 
06/01/2023 19:30 CET
GTK Gliwice - Pierniki Torun (over 76.5)
1.87 (Fortuna/1.85 (STS/ETOTO)
5/10
90:85 dla GTK.

07/01/2023 17:30 CET
Stal Ostrow (over 84.5) - Anwil Wloclawek
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)/1.88 (ETOTO)
5/10

Stal we własnej hali świetnie gra w ataku i we wszystkich meczach u siebie przekroczyli tę linię. Anwil bez Kamila Łączyńskiego (25 MPG, 6.8 PPG, 5.9 APG). To duża strata dla krajowej rotacji, bo pozostają Nowakowski, Słupiński, Dawdo oraz Woroniecki - przy całym szacunku do tych graczy, ale to nie jest rotacja na top 8 i wyżej, a dolną tabelę ligi.

Ostrów w końcu z szerokim składem będzie mógł grać na wysokiej intensywności. Jest 9 graczy do gry w tym wielu strzelców i spodziewam się, że dziś będą grać szybko i rozstrzelają Anwil.
 
90:85 dla GTK.

07/01/2023 17:30 CET
Stal Ostrow (over 84.5) - Anwil Wloclawek
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)/1.88 (ETOTO)
5/10

Stal we własnej hali świetnie gra w ataku i we wszystkich meczach u siebie przekroczyli tę linię. Anwil bez Kamila Łączyńskiego (25 MPG, 6.8 PPG, 5.9 APG). To duża strata dla krajowej rotacji, bo pozostają Nowakowski, Słupiński, Dawdo oraz Woroniecki - przy całym szacunku do tych graczy, ale to nie jest rotacja na top 8 i wyżej, a dolną tabelę ligi.

Ostrów w końcu z szerokim składem będzie mógł grać na wysokiej intensywności. Jest 9 graczy do gry w tym wielu strzelców i spodziewam się, że dziś będą grać szybko i rozstrzelają Anwil.

Ide dzisiaj w ten over i mam nadzieje obejrzec meczyk. Dzieki i powodzenia :beer:
 
Przepatrzyłem to co oferuje betclic i słabo szczerze mówią[email protected] Wawrzyn-awans do turnieju głównego myślę że na luzie.No i też Recha po @2.10, wygrany Red Bull, to myślę że się nie zbłaźni i awansuje do turnieju głównego.
Ja jeszcze za drobne pogram awans Narysa @8.00.Chłop ma wg.mnie potencjał na naprawdę dobrego freestylowca, z punchami na razie lipa,ale nawijka już teraz jedna z lepszych, 2 razy fajnie z Korem powalczył.Kosmiczny kurs, więc ja spróbuje.
@1.58 Wawrzyn- mega zawiódł,niby znalazł się w barażu ale poodgrzewal trochę nic więcej
@2.10 Recha- co tu dużo mówić łatwe pieniądze

@8.00 Narys- kurde trafił nawet do końcowego barażu, więc blisko było złapania fajnego kursu ale Jaskier się odpalił, czego można było się spodziewać (C11H15NO hehe)
 
BOP jest specyficzny, jury inne - przykład ostatni jak Quebo wygrywał przegrane walki dla lepszych zasięgów i virali. Min. Koro - Quebo

Najlepszy BET już poszedł i usunięty że Krystian ściągnie koszulkę po 4,50.

Wawrzyn wyjdzie z elimek @1,65
Do rozważenia jeszcze Ksywa po @4,0

@4,50 i 4,0 zielono

Wawrzyn poległ w dogrywce
 

Attachments

  • FB_IMG_1673172025673.jpg
    FB_IMG_1673172025673.jpg
    38.6 KB · Views: 29
Swoją drogą Astrida, oglądałem wczoraj Gniezno i widać ze jest u Was parcie na sukces. Mozna powiedziec nabita hala, piękny comeback i prY okazji ladny kursik siedzi, szkoda że za parę groszy pograne, ale czekałem wczoraj z nadzieją ze cos napiszesz nt meczu, bo wg komentatorów grały z pretendentkami do medalu a przed meczem kurs leciał.

Zaraziłeś mnie Gnieznem w tamtym sezonie przy okazji turnieju Mistrzów i tak obserwuje od tego czasu Wasz klub to się świetnie rozwija i dal tez pare razy zarobić (m.in ostatni w meczu z Ruchem).

Pozdrawiam Astrida.
 
Swoją drogą Astrida, oglądałem wczoraj Gniezno i widać ze jest u Was parcie na sukces. Mozna powiedziec nabita hala, piękny comeback i prY okazji ladny kursik siedzi, szkoda że za parę groszy pograne, ale czekałem wczoraj z nadzieją ze cos napiszesz nt meczu, bo wg komentatorów grały z pretendentkami do medalu a przed meczem kurs leciał.

Zaraziłeś mnie Gnieznem w tamtym sezonie przy okazji turnieju Mistrzów i tak obserwuje od tego czasu Wasz klub to się świetnie rozwija i dal tez pare razy zarobić (m.in ostatni w meczu z Ruchem).

Pozdrawiam Astrida.
Nie piszę bo przecież się nie znam i jestem nieobiektywny, co nie znaczy że nie gram.
 
A przestan się sugerować Pudzianem. Robiłes kawał dobrej roboty, aczkolwiek wiem jak jest bo sam siedziałem z kilku forach i jak były zielone serie to było klepanie po plecach. Kilka wtop i zaczelo się rzucanie błotem...
 
Back
Top