Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

I Jak zagrałeś ten over ? Albo Crvene ?
Ile paczek zapałek postawiłeś ?

Ani piłka ani kosz :bad: weź ty już może sobie siana daj.
Karma szybko przyszła za wcześniejsze wyśmiewanie :tiphatb:
Właśnie strasznie mi smutno, może jakieś śmieszne fotki wyślesz na poprawę humoru?
20 zł Blikiem wystarczy? Czy teraz więcej bierzesz za robienie z siebie pajaca? Rozumiem, że inflacją może też wpływać na głupotę :beczka:

Zapałki, smyku to Ty tutaj w życiu kupony nie wrzuciłeś, bo grasz jedynie na wirtualne jednostki. Przegrasz to zaraz się faflunisz do całego forum, nędzarzu :beczka:
 
Woodhouse -2.5 - @1.57 lepsza średnia w rzutach, powinna być różnica w poziomach. Mimo wszystko zawsze ten 1 set może wejść, ale różnica powinna być na tyle znacząca, że 3:0 powinno się udać.
 
15/12/2022 17:30 CET
Legia Warszawa - Trefl Sopot over 157.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10
@MoviePLK co myślisz o Crvenie dzisiaj? Tylko bardziej niż to 1.45 na wygraną to zastanawiam się nad overem, 75.5+ :zakręcony:
Legia 79:71=150 i porażka.

Kolonko - nie oglądam Euroligi, więc nie miałem pojęcia i nie odpisałem.

18/12/2022 17:30 CET
MKS Dabrowa Górnicza - Pierniki Torun over 80.5 1 połowa
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

MKS ostatnio szarżuje mocniej z wysokimi wynikami. Toruń po dojściu do lepszej formy Pusicy zaczął się lepiej prezentować w ataku. Linia na cały mecz wzrosła dosyć wysoko na 163,5, ale sądzę, że w 1 połowie oba zespoły jeszcze nie będą mieć problemów z faulami ważnych zawodników i będą w stanie wrzucić tę dosyć niską linię.

18/12/2022 19:00 CET
GTK Gliwice - Anwil Wloclawek (over 82.5)
2.00 (STS/Fortuna)
5/10

92 z Keravnosem, 86 ze Startem, 94 z Kormendem, 82 z Dąbrową, 93 z Karhu. Ofensywa Anwilu ostatnio działa dobrze i mocno. GTK miało jeden dobry mecz z Legią, ale tak pozwalali w niedawnych meczach wrzucać przeciwnikom +83 punkty we własnej hali i myślę, że Anwil też dziś to uczyni.
 
Woodhouse -2.5 - @1.57 lepsza średnia w rzutach, powinna być różnica w poziomach. Mimo wszystko zawsze ten 1 set może wejść, ale różnica powinna być na tyle znacząca, że 3:0 powinno się udać.
Kleermaker -2.5 @1.84
 
18/12/2022 17:30 CET
MKS Dabrowa Górnicza - Pierniki Torun over 80.5 1 połowa
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10


GTK Gliwice - Anwil Wloclawek (over 82.5)
2.00 (STS/Fortuna)
5/10
Dąbrowa łatwo, a przy Anwilu niepotrzebnie spałowałem wyższy kurs, bo rzucili akurat 82 i Lee Moore spudłował wolnego na 7 sekund do końca, gdzie przed nim miał 8/8 z wolnych.

Na jutro z FIBA Europe Cup:
21/12/2022 18:00 CET
Oradea (over 80.5) - Anwil Wloclawek
1.81 (Fortuna)/1.80 (STS)
5/10

Anwilowi niedawno w meczach u siebie 79 wrzuciła Dąbrowa, a 80 GTK Gliwice. Oradea u siebie to drużyna o wiele lepsza od Dąbrowy i GTK. Z utalentowanymi ofensywnie Markovicem, Nealem czy Ogdenem oraz innymi graczami. U siebie na 80.5 są 7-1 we własnej hali i tylko raz z Cholet nie przekroczyli tej linii i będę zdziwiony, jeśli nie zrobią +81 punktów.

21/12/2022 19:00 CET
Levice - Hapoel Hajfa (over 79.5)
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

Hajfa w ostatnich 4 meczach przekroczyła tę linię i uważam, że to dzięki transferowi Shawna Jonesa, który doszedł do nich z Polski, gdzie prezentował w ostatnich meczach świetną formę w ataku i wzmocnił atak podkoszem. Levice w prawie wszystkich meczach we własnej hali ma bardzo wysokie wyniki, ale jednak Słowacja to o wiele niższy poziom. Hajfa z zawodnikami pokroju Hickeya czy Shawna Jonesa powinna mieć duże szanse na wrzucenie 80 punktów.
 
21/12/2022 18:00 CET
Oradea (over 80.5) - Anwil Wloclawek
1.81 (Fortuna)/1.80 (STS)
5/10


21/12/2022 19:00 CET
Levice - Hapoel Hajfa (over 79.5)
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10
Oradea 73, Hajfa 93.

22/12/2022 17:30 CET
King Szczecin - GTK Gliwice over 160.5
1.96 (Fortuna)/1.95 (STS)
5/10

Bardzo szeroka rotacja (King) vs. krótka rotacja (GTK). King uwielbia pressować i wg mnie to wymarzony match-up na krótką rotację i 39-letniego rozgrywającego EJ Rowlanda, aby go wymęczyć ile się da. King tym swoim pressingiem jednak robi "brudne mecze", w których jest masa wolnych oraz szybsze granie przeciwnika. Jeśli moje założenie się spełni, to linia powinna zostać zrobiona.
 
Andersona grasz? @1.32

Gary na PDC to pewnie znowu jakiś półfinał wyczaruje, mam go na drugim kuponie, ale za mniejszą stawkę.
1.25 było kiedy grałem, kurs chujowy jak na taki krótki dystans, to ostrożniejszy jednak jestem, jeśli Razma zacznie ze swojego licznika to różnie może być przy BO5.
 
Last edited:
22/12/2022 17:30 CET
King Szczecin - GTK Gliwice over 160.5
1.96 (Fortuna)/1.95 (STS)
5/10
84:62=146. Tragiczny mecz GTK w ataku, tragiczny zakład :childcry:

23/12/2022 16:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Spojnia Stargard over 83.5
1.85 (STS)
5/10

Ponowienie zakładu z meczu Dąbrowa-Toruń, gdzie ładnie to weszło. Obie ekipy nie mają szerokich wartościowych składów i największe siły mają w 1 połowach, kiedy zawodnicy jeszcze są wypoczęci i nie mają problemów z faulami. Spodziewam się, że Verge, Fortson, Bluiett czy Krampelj stworzą ofensywne widowisko w 1 połowie i będzie tutaj wiele punktów i szybkich akcji.

23/12/2022 18:30 CET
Arka Gdynia (over 76.5) - Legia Warszawa
2.01 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10

Arka z nowym zawodnikiem, który powinien im dodać wiele siły i ognia w ataku. Powinno być granie na 2 ofensywnych USA zawodników: Florence - DJ Fenner. Dodatkowo wypada Adam Hrycaniuk i przy zejściach Boguckiego idą w smallball bez centra. Legia natomiast sama sobie zrobiła krzywdę, bo Billy Garrett jest w tym sezonie fatalny, a oni go wzięli z Arki. Dodatkowo to słaby obrońca i Fenner-Florence powinni go wziąć w obroty.
 
Jakiś czas temu graliśmy bety na bitwy rapowe. Pamiętam, że był wtedy jakiś użytkownik, który mocno był w temacie. Aktualnie na betclick dostępne są zakłady na Bitwe o Południe:
Na Filipka jest @1.6 (vs Bodzio) oraz Koro @1.25 (vs Bober) z tego co pamiętam to chyba warto było grać Koro, który zjadł w tamtym momencie scene.
 
@w4ar graliśmy wtedy Rap Royale. Wysokie kursy powchodziły nawet.
Na BOP muszę się zastanowić co i jak. W razie coś podeślę, jak znajdę jakieś sensowne bety


BOP jest specyficzny, jury inne - przykład ostatni jak Quebo wygrywał przegrane walki dla lepszych zasięgów i virali. Min. Koro - Quebo

Najlepszy BET już poszedł i usunięty że Krystian ściągnie koszulkę po 4,50.

Wawrzyn wyjdzie z elimek @1,65
Do rozważenia jeszcze Ksywa po @4,0
 
@w4ar grasz coś dziś z PDC?
Aspinal @2.3

Oraz w taśmach:
Dima (ale trochę ryzykowne dlatego mniejsze stawki)
Wright
Clayton
+
Kilka dni temu udało się over 4.5 seta Price vs Barneveld po większym kursie.

Oprócz powyższego pomieszane trochę z UFC Rahkmanovem/Bellator- Amosov/Rizin - Pitbull,Rabadanov
 
Aspinal @2.3

Oraz w taśmach:
Dima (ale trochę ryzykowne dlatego mniejsze stawki)
Wright
Clayton
+
Kilka dni temu udało się over 4.5 seta Price vs Barneveld po większym kursie.

Oprócz powyższego pomieszane trochę z UFC Rahkmanovem/Bellator- Amosov/Rizin - Pitbull,Rabadanov

Też się zastanawiałem nad Aspinallem, nie wiem czemu młodego tak faworyzują, Aspinall dobrze zagrał pierwszy mecz, 98AVG.
 
Też się zastanawiałem nad Aspinallem, nie wiem czemu młodego tak faworyzują, Aspinall dobrze zagrał pierwszy mecz, 98AVG.
Kurs pow. 2 moim zdaniem jest zacny biorąc pod uwagę statystyki szkoda nie spróbować.
 
Kurs pow. 2 moim zdaniem jest zacny biorąc pod uwagę statystyki szkoda nie spróbować.
Bezpiecznie wrzuciłem +1.5 Aspinalla, teraz Arnold Boczek comeback zrobił z 3:2 2:0 i zamknął kupon :awesome:

ASP przejebał przez słabe podwójne, 28% na dablach, cienizna. Miał chyba 3 lotki żeby zrobić 2:2 w deciderze, poszłoby na przewagi, to nie zamknął D8, rozmienił, nie trafił D4. Wcześniej też kilka takich legów, prowadził mecz, ale przegrał chujowymi zamkami, dobrze, że +1.5 dałem, bo bym się wkurwił na taką grę.

pdc27122022-1.jpg
 
Przepatrzyłem to co oferuje betclic i słabo szczerze mówią[email protected] Wawrzyn-awans do turnieju głównego myślę że na luzie.No i też Recha po @2.10, wygrany Red Bull, to myślę że się nie zbłaźni i awansuje do turnieju głównego.
Ja jeszcze za drobne pogram awans Narysa @8.00.Chłop ma wg.mnie potencjał na naprawdę dobrego freestylowca, z punchami na razie lipa,ale nawijka już teraz jedna z lepszych, 2 razy fajnie z Korem powalczył.Kosmiczny kurs, więc ja spróbuje.
 
Przepatrzyłem to co oferuje betclic i słabo szczerze mówią[email protected] Wawrzyn-awans do turnieju głównego myślę że na luzie.No i też Recha po @2.10, wygrany Red Bull, to myślę że się nie zbłaźni i awansuje do turnieju głównego.
Ja jeszcze za drobne pogram awans Narysa @8.00.Chłop ma wg.mnie potencjał na naprawdę dobrego freestylowca, z punchami na razie lipa,ale nawijka już teraz jedna z lepszych, 2 razy fajnie z Korem powalczył.Kosmiczny kurs, więc ja spróbuje.
Na tego Pukusia za 50 grają, z tego co betclick pokazuje, ma ten gałgan jakieś szanse? Ile zawodników awansuje do turnieju?
 
Na tego Pukusia za 50 grają, z tego co betclick pokazuje, ma ten gałgan jakieś szanse? Ile zawodników awansuje do turnieju?
4.
To jest debil,ale 50 kurs też odeybali ładnie. Ja mimo wszystko i tak nic nie grałbym w jego stronę, bo freestylowo chłop jest dnem i sieje na scenie tylko co najwyżej cringe
 
Gary Anderson średnia powyżej 95.5 @2.00

Pierwszy mecz zagrał AVG 96.3 mimo słabych finishow na dablach, gdzie grał na 31%.
Gary fenomenalnie czuje sektor z 20, ładuje bardzo dużo T20, mimo tylko 4 maksow średnia była wysoka głównie za sprawą dużej ilości potrojnych 20, 15x rzucał +140 i aż 51 powyżej 100 w 3 lotkach, a grali z Razma jedynie 4 sety.
Wczoraj w BO7 tylko w meczach ASP i Clemensa była taka ilości setek, ale oni grali 7 setów, reszta tych spotkań nawet nie zbliżyła się do takich wyników.
Myślę, że Gary poprawi wynik na dablach, a wtedy taką średnią powinien łatwo przekroczyć.
 
Back
Top