Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

05/09/2022 17:00 CET
Giannis Antetokounmpo (Grecja - Wielka Brytania) under 23.5 punktów
1.95 (STS)/1.90 (Totalbet)
5/10


05/09/2022 17:30 CET
Czechy (-10.5) - Holandia
1.98 (Fortuna)/1.90 (STS)
5/10
Giannis zwrot, bo nie zagrał. Czechy 88:80. Na razie Eurogówno, a nie EuroBasket w moich typach.

06/09/2022 14:00 CET
Yannick Franke (Holandia - Polska) over 10.5 punktów
1.55 (Fortuna)

Franke widać, że wraca już do siebie po kontuzji i wczoraj był świetny przeciwko Czechom. Jest to główna opcja ofensywna Holendrów i przez 20-25 minut to on będzie odpowiadał za główną opcję ofensywną Holendrów. Inne buki mają linie 12,5 i tutaj jest ona bliżej dobremu wystawieniu.

06/09/2022 17:30 CET
Martin Peterka (Czechy - Finlandia) under 11.5 punktów
1.85 (STS/Betfan)/1.82 (Totalbet)

Fatalny mecz Balvina, pauza Audy spowodowała, że Peterka wczoraj zagrał większe minuty i rzucił aż 20 punktów na 6/7 za 3. Jednak on gra zazwyczaj bardzo krótko, kiedy są ci zawodnicy w kadrze, a sam ogranicza się praktycznie do rzucania za trzy. Żeby zdobyć linię będzie musiał trafić cztery trójki. Czeka go też krycie Markkanena, na którego w ogóle się nie nadaje i spodziewam się przez to więcej Veselego i Audy na nim.

06/09/2022 17:00 CET
Grecja (over 89.5) - Ukraina
1.95 (STS)/1.90 (Fortuna)
5/10

Grecja już dziś z najlepszym swoim składem. Ukraina natomiast zmęczona zapewne wczorajszym meczem z Włochami, gdzie w Grecji Giannis sobie odpoczął i w ogóle nie grał. Grecja naładowana teraz talentem ofensywnym - Giannis, Dorsey oraz Sloukas ostatnio pokazują świetną formę i spodziewam się, że Ukraina może zluzować, jeśli Grecja mocniej odjedzie i zostawią siły na ostatni mecz.

06/09/2022 16:15 CET
Hiszpania (over 80.5) - Czarnogóra
1.90 (STS/Fortuna)
5/10

87 z Islandią, 86 z Holandią, 114 z Bułgarią, 90 z Gruzją i ostatnio 73 z Belgią. 4-1 bilans na tej linii i jedna wpadka ostatnio. Jednak Hiszpania ma szeroki skład, a Czarnogóra gra bardzo krótką rotacją i mogą kalkulować, że nie warto zabijać się z Hiszpanią i powalczyć o wygraną jutro z wiele słabszą Gruzją. Dlatego przy tak niskiej linii warto spróbować.
 
Soko póki co cegła na Eurobaskecie, ale spróbuję na przełamanie, z Ukrainą 3/9 z gry i 8 punktów, z Chorwatami 4 punkty i 1/10 z gry, minuty ma, rzutów też sporo oddaje, a linie dalej niskie, wcześniej dawał dobre mecze, a tu nie dużo trzeba żeby taką linię pokryć.

Ovie Soko over 8.5 pts @1.88
 
06/09/2022 14:00 CET
Yannick Franke (Holandia - Polska) over 10.5 punktów
1.55 (Fortuna)

06/09/2022 17:30 CET
Martin Peterka (Czechy - Finlandia) under 11.5 punktów
1.85 (STS/Betfan)/1.82 (Totalbet)

06/09/2022 17:00 CET
Grecja (over 89.5) - Ukraina
1.95 (STS)/1.90 (Fortuna)
5/10

06/09/2022 16:15 CET
Hiszpania (over 80.5) - Czarnogóra
1.90 (STS/Fortuna)
5/10
Tym razem 4/4 i wszystko zielone.

07/09/2022 16:15 CET
Retin Obasohan (Bułgaria - Belgia) over 13.5 punktów
1.85 (STS/iForbet/Betfan)/1.80 (etoto)/1.77 (Totalbet)/1.75 (Fortuna)

Obasohan to najlepszy ofensywnie zawodnik Belgii. Jest też typem "slashera", czyli zawodnika, który uwielbia wbijać się na kosz dynamicznie, co jest szczególnie ważne z Bułgarią, która w tym turnieju fatalnie broni takich zawodników - Mihajlović rzucił im 23 punkty, a Cedi Osman 25.

Fatalna obrona, ogromne minuty wczoraj Bosta i Vezenkova powinny dziś dać Obashonowi otwartą przestrzeń na wjazdy i on wczoraj grając mało powinien mieć dziś siły na szybsze granie i wykorzystanie tego.

07/09/2022 17:15 CET
Evan Fournier (Francja - Słowenia) over 16.5 punktów
1.85 (STS)/1.82 (Totalbet)/1.80 (etoto)

Obie ekipy rok temu grały na IO i wtedy Fournier rzucił 23 punkty w 28 minut Słowenii. Linia jest wystawiona jak we wcześniejszych meczach, a ze Słowenią jest inna gra, bo oni grają bardzo szybko i tracą też wiele punktów. Jeśli Francja będzie walczyć o wygraną to widzę dużą szansę dla Fourniera w zdobyciu tych punktów, bo jest najlepszym graczem ofensywnie Francji.

08/09/2022 21:00 CET
Wielka Brytania - Włochy (over 88.5)
1.85 (STS)/1.83 (Fortuna/etoto)/1.82 (Totalbet)

90 z Ukrainą, 86 z Chorwacją, 93 z Grecją bez Giannisa i 94 z Estonią - tyle traciła punktów Wielka Brytania. Włochy w tym turnieju słabo ofensywnie, ale jednak teraz w końcu dostają spacerek i szansę zdobycia ogromnej ilości punktów. Nawet grając na luzie będą w stanie rzucić 90, a jeśli będzie im zależało przy wygranej Chorwacji z Ukrainą na nabiciu bilansu i zajęcia drugiego miejsca to wtedy idą na 100 punktów. Kwestia czy będą grali tutaj na poważnie czy na luzie, ale nawet na luzie są luźno zrobić 90 punktów, bo Brytania już gra o nic i gra fatalnie na tym turnieju.
 
I pięknie, nie będzie trzeciego ślizgania się Francji.

Będzie 4 set @1.65 (Sło-Ukr) - Tak. Ukraina zaskoczyła, i wypadli bardzo dobrze z Holandią, która była faworytem w meczu. Słowacja wygrała z Niemcami, ale tutaj raczej z góry wiadomy był wynik spotkania. Wydaje mi się, że mecz będzie bardziej wyrównany niż wskazują to kursy.
 
Ręczna

Głogów handicap +11,5 @1.57

Bacau handicap +5,5 @1.35

Barcelona vs Granollers over 60,5 @1.35


Grannolers handicap +10,5 @1.55

Powodzenia! :cool:
Rozliczaj wszystko a nie tylko zielone :-) Dalej to samo robisz - rozstrzał lig i brak wiedzy i nie mów mi że oglądasz ligę rumuńską w ręczną bo nie uwierzę, a staty nie zawsze pomogą - szczególnie w ręcznęj.
 
Rozliczaj wszystko a nie tylko zielone :-) Dalej to samo robisz - rozstrzał lig i brak wiedzy i nie mów mi że oglądasz ligę rumuńską w ręczną bo nie uwierzę, a staty nie zawsze pomogą - szczególnie w ręcznęj.
Dopiero teraz wszedłem na cohones bo miałem swoje obowiązki i dziękuje za rozliczenie, kochany jesteś :) Jak stawiam coś to stawiam coś co oglądałem albo czytam po różnych stronach a co, gdzie, jak to nie jesteś osobą adekwatną, której muszę tu udzielać odpowiedzi :cool:
 
Dopiero teraz wszedłem na cohones bo miałem swoje obowiązki i dziękuje za rozliczenie, kochany jesteś :) Jak stawiam coś to stawiam coś co oglądałem albo czytam po różnych stronach a co, gdzie, jak to nie jesteś osobą adekwatną, której muszę tu udzielać odpowiedzi :cool:
Dokładnie, mi te typy latają. Ja gram swoje, moi grają swoje :shy:
 
Półfinał MŚ - Słowenia 2,80
Włochom udał się mecz z Francuzami, widzę value na Słoweńców, na pewno kurs jest przesadzony
Stały skład ze zniżką formy Sterna, ale Mozić świetnie go zastąpił, powinien utemperować trochę Włochów
 
Casper Ruud + Carlos Alcaraz - Frances Tiafoe powyżej 38.5 @2.72

Ruud ruchał returnem Bereta to z ruskim nie powinien mieć problemu, tutaj kursy raczej słusznie wystawione, Norweg jest faworytem i powinien zaliczyć drugi finał szlema w tym roku.

Drugi mecz na pewno ciekawsz i tam może być wojna, Tiafoe strasznie ciężki do przełamania, spore zaskoczenie USO, publika po jego stronie, może nawet ograć Alcaraza, ale ciężko mi tu wskazać faworyta, hiszpan podobnie jak Ruud okres na trawie słaby, ale teraz znów wrócił do wysokiej formy z początku sezonu. 39 gemów mogą nawet pokryć przy 3 setach, a tutaj raczej tajów się nie uniknie, 3:0 dla któregoś z nich też ciężko typować, mi to wygląda na overek.
 
Casper Ruud + Carlos Alcaraz - Frances Tiafoe powyżej 38.5 @2.72

Ruud ruchał returnem Bereta to z ruskim nie powinien mieć problemu, tutaj kursy raczej słusznie wystawione, Norweg jest faworytem i powinien zaliczyć drugi finał szlema w tym roku.

Drugi mecz na pewno ciekawsz i tam może być wojna, Tiafoe strasznie ciężki do przełamania, spore zaskoczenie USO, publika po jego stronie, może nawet ograć Alcaraza, ale ciężko mi tu wskazać faworyta, hiszpan podobnie jak Ruud okres na trawie słaby, ale teraz znów wrócił do wysokiej formy z początku sezonu. 39 gemów mogą nawet pokryć przy 3 setach, a tutaj raczej tajów się nie uniknie, 3:0 dla któregoś z nich też ciężko typować, mi to wygląda na overek.
Jeżeli Tiafoe utrzyma poziom to dla mnie jest faworytem. Hiszpan już miał dużo szczęścia z Sinnerem, któremu psycha siadała w kluczowych momentach meczu. No i ma dwie 5 setówki w nogach, ostatnia ponad 5 godzin biegania.
 
Last edited:
Casper Ruud + Carlos Alcaraz - Frances Tiafoe powyżej 38.5 @2.72

Ruud ruchał returnem Bereta to z ruskim nie powinien mieć problemu, tutaj kursy raczej słusznie wystawione, Norweg jest faworytem i powinien zaliczyć drugi finał szlema w tym roku.

Drugi mecz na pewno ciekawsz i tam może być wojna, Tiafoe strasznie ciężki do przełamania, spore zaskoczenie USO, publika po jego stronie, może nawet ograć Alcaraza, ale ciężko mi tu wskazać faworyta, hiszpan podobnie jak Ruud okres na trawie słaby, ale teraz znów wrócił do wysokiej formy z początku sezonu. 39 gemów mogą nawet pokryć przy 3 setach, a tutaj raczej tajów się nie uniknie, 3:0 dla któregoś z nich też ciężko typować, mi to wygląda na overek.
Nieźle. Ja obniżyłem linię do 36,5+ żeby było podwojenie i siedzi legancko ale oni zrobili 51 gemów :beczka:

teraz 50+ w finale jest kurs 5.40 i jest ostatnią pozycją...
 
@Hellah , Ty masz ostatnio nosa, mów! Stawiamy takie podwojenie?

1662794979607.png
 
Casper Ruud + Carlos Alcaraz - Frances Tiafoe powyżej 38.5 @2.72

Ruud ruchał returnem Bereta to z ruskim nie powinien mieć problemu, tutaj kursy raczej słusznie wystawione, Norweg jest faworytem i powinien zaliczyć drugi finał szlema w tym roku.

Drugi mecz na pewno ciekawsz i tam może być wojna, Tiafoe strasznie ciężki do przełamania, spore zaskoczenie USO, publika po jego stronie, może nawet ograć Alcaraza, ale ciężko mi tu wskazać faworyta, hiszpan podobnie jak Ruud okres na trawie słaby, ale teraz znów wrócił do wysokiej formy z początku sezonu. 39 gemów mogą nawet pokryć przy 3 setach, a tutaj raczej tajów się nie uniknie, 3:0 dla któregoś z nich też ciężko typować, mi to wygląda na overek.
 
Back
Top