Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

a Ty co tam? Wysyłasz jeszcze nagie fotki za 50zł czy już przestałeś się tak szmacić? Wyjebali Cie z jednego forum to przyszedłeś pajacować na inne, chuj Ci to tego co gram.
Nie wchodzi to trudno, moje pieniądze.

:o o:

Proponuje założyć zamkniętą grupę i tam podawać typy z tenisa i kosza :tiphatb:
 
Młode smyki jak Karwantes napewno tematu nie znają i Cie nie kojarzą...lecz niestety Dawidku vel Pudzianie internet nie zapomina...chyba tylko na tym forum jeszcze Cie nie zbanowali haha
Może i jest jak jest, ale Pudzian YIELD ma na plus, niski bo niski, ale zawsze.
Zarzucać można każdemu, ale jest na tym do przodu.
 
:o o:

Proponuje założyć zamkniętą grupę i tam podawać typy z tenisa i kosza :tiphatb:

Proponuję dać Hellaha w ignora i nie korzystać z jego typów jeżeli ci nie pasują - to proste.

Z tego co widzę to musiałeś widocznie wtopić grając jego propozycje i stąd ta frustracja. :) btw. forum jest ogólnodostępne a tak w ogóle to znajdujemy się w temacie ,,Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc."


Musetti + Norrie + Brady @3.30

brawo, 3.30 elegancko siadło. Żałuję, że nie skopiowałem. ;) ,,Psy szczekają a karawana jedzie dalej". :cool:
 
Z tego co widzę to musiałeś widocznie wtopić grając jego propozycje i stąd ta frustracja

Tak grałem
Żałosny znawca od wszystkich dyscyplin (tacy są najgorsi)
Tylko od takich brać i nie patrzeć:cool:
 
ładuje naiwnych czytających na mine poprzez słabą selekcje swoich typów oraz nastawienie - ilość nie jakość, ostatnie jego bety o czymś świadczą, rozumiem nie trafić 3-4 typów pod rząd ale nie trafić 10 pod rząd to już sztuka ;)
Bawi mnie to zarzucanie, że naiwni zagrają i przegrają pieniądze. Każdy ma swój rozum i gra za swoje.
Niejednokrotnie całe forum upierdalało kasę grając jakiegoś ,,pewniaczka" po 1.30 i wtedy jest wszystko ok. bo liczy się jakość. :lol:

A to, że przegrał to:
-wypadek losowy
-kontuzja
-lucky punch
-8 na 10 walk by wygrał ale jednak nie dziś
-kości ma słabe
-w sumie to by wygrał ale przekręcili na decyzji

Naiwni ludzie grają te pewniaki po 1.30 a potem czytamy tutaj te wysrywy i zaczyna się cytowanie.
 
No poprzednie jego już zagrałeś ?
Te w plecy ?
Nie grałem ani tych ani tamtych. Gram typy do których chociaż w części jestem przekonany a nie uważam, że dostanę wszystko na tacy ->skopiuję i potem płacz, że nie weszło. ;)

Podobnie z galami mma, wejdziesz do takiego wątku to propozycji jest z 5-7. Prawdopodobieństwo, że wejdzie każdy typ jest niewielkie, dlatego selekcjonuję te typy jeszcze we własnym zakresie. Na tym to polega. Może kiedyś ogarniesz.

Na tym kończę temat, powodzenia życzę.
 
Nie grałem ani tych ani tamtych. Gram typy do których chociaż w części jestem przekonany a nie uważam, że dostanę wszystko na tacy ->skopiuję i potem płacz, że nie weszło. ;)

Podobnie z galami mma, wejdziesz do takiego wątku to propozycji jest z 5-7. Prawdopodobieństwo, że wejdzie każdy typ jest niewielkie, dlatego selekcjonuję te typy jeszcze we własnym zakresie. Na tym to polega. Może kiedyś ogarniesz.

Na tym kończę temat, powodzenia życzę.
I to polecam. Grać, ale typy, których jesteśmy pewni sami. A nie kopiuj wklej. Jak najbardziej zgadzam się z opinią, że ludzie często kopiują bezmyślnie, a potem pretensje. Niestety, najłatwiej zrzucić niepowodzenie na innych.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Ja w ogóle nie rozumiem o co ta cała spina.
Tu było swego czasu normalnie, teraz jest taki syf w komentarzach, że odechciewa się w ogóle pisać i cokolwiek komentować.

Czy naprawdę nie można się zwyczajnie wymieniać opiniami lub sporadycznie coś od "kogoś sprawdzonego" podpatrzeć?

Większość z nas i tak widzi na bieżąco co kto gra i jak to +/- wygląda. Jak ktoś typuje "byle jak i byle co" to po prostu można to olać i nie zwracać na to uwagi. Niech sobie typuje, nikt grać nie każe.

Zwykła dziecinada, dlatego "poważniejsi" użytkownicy już tu prawie nie piszą albo gadają między sobą na tych "osławionych grupach prywatnych" co mnie w ogóle nie dziwi. Jeszcze czekać jak garstka tych, którzy mają tu coś sensownego do napisania przestanie się udzielać i nie będzie tu w ogóle wartościowego contentu. A pewnie tak będzie jak nic się nie zmieni.
 
Młode smyki jak Karwantes napewno tematu nie znają i Cie nie kojarzą...lecz niestety Dawidku vel Pudzianie internet nie zapomina...chyba tylko na tym forum jeszcze Cie nie zbanowali haha
To jest forum bukmacherskie a nie forum o moralności ludzkiej :najmancoty: Jeśli chodzi o umiejętności typerskie to możesz davidowi buty pucować gamoniowaty synu wieśka.
 
Ale czy to moja wina, że taki sport? :rofl:
Nie zrozumiałeś chyba co miałem na myśli. Bawi mnie podejście naiwnych ludzi, że skopiowanie typów bez jakiejkolwiek własnej inicjatywy da im skuteczny długoterminowy zysk.
Nie napisałem, że to czyjaś wina. Ty to wiesz, ja to wiem ale kolej rzeczy się nie zmienia. Wygląda to mniej-więcej w ten sposób:

Mały plan wydarzeń:
1.perełka bukmacherska 1.30 ,,lecimy grubo, gość jest na liścia" :lol:
2.niespodziewana wtopa
3.płacz i cytowanie
4.tłumaczenie niepowodzenia
Never ending story - i tak w kółko. :jarolaugh:

to jest w tym wszystkim najlepsze a jak jeszcze upierdala taka perełka jak np. Loska albo Parnass po 1.10 to już w ogóle beka konkretna. :mamed:
 
Nie zrozumiałeś chyba co miałem na myśli.
Zrozumiałem, trochę się nabijam, bo ostatnio skomentowałem, że Magard prawdopodobnie by wygrał więcej walk bezpośrednich z ostatnim rywalem - już po walce. Dla mnie typ był dobry i nadal tak uważam, a że okazał się nietrafiony - bywa.
Co do wtop na kursach 1.15 czy 1.3 i takie się zdarzają - każdemu. Ważne, by nie było ich tyle, żeby zjadały cały zysk. Jak się trafi taka jedna wtopa na dziesięć typów to pół biedy, jak się trafi pięć na dziesięć to znaczy, że coś jest nie tak.
A że czasem typ był "do dupy", a innym razem faktycznie jakiś lucky punch to już zupełnie inna para kaloszy.

Osobiście zdarza mi się grać zdarzenia których w ogóle nie analizuję lub ze sportów, o których nie mam bladego pojęcia wyłącznie na podstawie czyjejś rekomendacji - tyle, że mam zaufanie do jakości propozycji typów jakie dostaję od osób, które to faktycznie śledzą.

Bawi mnie podejście naiwnych ludzi, że skopiowanie typów bez jakiejkolwiek własnej inicjatywy da im skuteczny długoterminowy zysk.
Jest to możliwe tylko trzeba by kopiować od kogoś kto ten zysk ma (a większość nie ma - lub udaje, że ma), grać po zbliżonych kursach i trzymając się proporcjonalnie stawki. Oczywiście jak są możliwości, to zawsze najlepiej selekcjonować samemu.
A płacz po przegranych bezmyślnie przekopiowanych typach można pominąć milczeniem. Jak ktoś głupi to niech ponosi tego konsekwencje, do czasu aż zmądrzeje.
 
Największa beka to z Karwantesa,smyk mysli ze na kimś wrażenie robi :waldeklaugh:
Wrażenie to zrobiło na tobie moje określające co niektórych hasło "smyk" które tak bezmyślnie papugujesz. Sam widzisz jak łatwo wjechałem w twój malutki rozumek, już ci psychika siadła. :tiphatb:
 
Ja w ogóle nie rozumiem o co ta cała spina.
Tu było swego czasu normalnie, teraz jest taki syf w komentarzach, że odechciewa się w ogóle pisać i cokolwiek komentować.

Czy naprawdę nie można się zwyczajnie wymieniać opiniami lub sporadycznie coś od "kogoś sprawdzonego" podpatrzeć?

Większość z nas i tak widzi na bieżąco co kto gra i jak to +/- wygląda. Jak ktoś typuje "byle jak i byle co" to po prostu można to olać i nie zwracać na to uwagi. Niech sobie typuje, nikt grać nie każe.

Zwykła dziecinada, dlatego "poważniejsi" użytkownicy już tu prawie nie piszą albo gadają między sobą na tych "osławionych grupach prywatnych" co mnie w ogóle nie dziwi. Jeszcze czekać jak garstka tych, którzy mają tu coś sensownego do napisania przestanie się udzielać i nie będzie tu w ogóle wartościowego contentu. A pewnie tak będzie jak nic się nie zmieni.
@Evo jak najbardziej się zgodzę, że najlepiej typy skomentować milczeniem. Kto jak kto, ale Ty sam wiesz, że nigdy niema 100 % skuteczności. Problemem moim zdaniem jest poprostu dogryzania, zwłaszcza użytkowników, którzy rzadko kiedy wrzucają analizy lub wrzucają " ten jest na liscia", a po przegranym typie madrza się co to nie oni. Ja rozumiem wcześniejsze wartościowe dyskusje, ale wypominanie jest co najmniej szczeniackie. Jak już nie raz wspominałem nikt tu nikogo nie zmusza do kopiowania typów. Sam niejednokrotnie przegrałem pieniądze. Niewiem czym to zwalanie winy na innych jest spowodowane. Czy poprostu łatwiej wytłumaczyc swoja przegraną czy co, ale jest to co najmniej nieodpowiednie zachowanie po fakcie,kiedy znamy już wyniki starcia.
 
To nie jest tak że ktoś czeka by ci źle poszło
Kiedyś mieliśmy się wymieniać zdaniami na temat walk na emailu i olałeś sprawę mimo, że się upominałem a też chciałem sobie pomagać nawzajem, najwidoczniej wolisz mieć swoją wiedzę dla siebie niż dzielić się z kimś. Uważałem Cię za innego gościa na początku, który pomoże, podyskutuje a tu tylko każdy tylko dla siebie, żeby tylko ktoś nie wygrał a najlepiej jak przejebie to już wtedy ideolo bo to "ja miałem rację"
 
Kiedyś mieliśmy się wymieniać zdaniami na temat walk na emailu i olałeś sprawę mimo, że się upominałem a też chciałem sobie pomagać nawzajem, najwidoczniej wolisz mieć swoją wiedzę dla siebie niż dzielić się z kimś. Uważałem Cię za innego gościa na początku, który pomoże, podyskutuje a tu tylko każdy tylko dla siebie, żeby tylko ktoś nie wygrał a najlepiej jak przejebie to już wtedy ideolo bo to "ja miałem rację"
Wybacz, nie mam na to czasu. Jeśli będę miał go więcej to na pewno się odezwę.
 
Wrażenie to zrobiło na tobie moje określające co niektórych hasło "smyk" które tak bezmyślnie papugujesz. Sam widzisz jak łatwo wjechałem w twój malutki rozumek, już ci psychika siadła. :tiphatb:
Do twojego małego rozumku ciagle nie trafia ze Cie poprostu troluje smyku od jakiegos czasu bo mam z Ciebie bekę jak na każda zaczepkę reagujesz i pocisz sie z tymi swoimi żałosnymi ripostami.Kurwa jaki imbecyl :tellmemore:
 
Ja w ogóle nie rozumiem o co ta cała spina.
Tu było swego czasu normalnie, teraz jest taki syf w komentarzach, że odechciewa się w ogóle pisać i cokolwiek komentować.

Czy naprawdę nie można się zwyczajnie wymieniać opiniami lub sporadycznie coś od "kogoś sprawdzonego" podpatrzeć?

Większość z nas i tak widzi na bieżąco co kto gra i jak to +/- wygląda. Jak ktoś typuje "byle jak i byle co" to po prostu można to olać i nie zwracać na to uwagi. Niech sobie typuje, nikt grać nie każe.

Zwykła dziecinada, dlatego "poważniejsi" użytkownicy już tu prawie nie piszą albo gadają między sobą na tych "osławionych grupach prywatnych" co mnie w ogóle nie dziwi. Jeszcze czekać jak garstka tych, którzy mają tu coś sensownego do napisania przestanie się udzielać i nie będzie tu w ogóle wartościowego contentu. A pewnie tak będzie jak nic się nie zmieni.
Na tym forum jest za mało typów a więcej bezsensownego pierdolenia. Ja jak już kiedyś wspomniałem nie jestem zajebistym typerem i uczę się pewnych rzeczy. MMA się interesuje 2-3 lata już jakoś i cały czas zbieram doświadczenie, aby być lepszym i nie ukrywam, że nie raz podpatruje a nie raz sam coś kminie, różnie to bywa, ale tu na tej stronie nie ma kompletnie ZGRANEJ ekipy, która sobie pomaga nawzajem, żeby podpowiedzieć coś, przeanalizować wspólnie bo tu chyba chodzi, żebyśmy wszyscy skubali bukmachera. Wiadomo, że nie raz będzie tak, że ktoś będzie miał inne zdanie i to norma, ale mimo wszystko taka, że tak nazwę "koleżeńskość wirtualna" powinna tu być a nie egoistyczna postawa, przynajmniej ja tak uważam ;)
 
Do twojego małego rozumku ciagle nie trafia ze Cie poprostu troluje smyku od jakiegos czasu bo mam z Ciebie bekę jak na każda zaczepkę reagujesz i pocisz sie z tymi swoimi żałosnymi ripostami.Kurwa jaki imbecyl :tellmemore:
Nie będę ukrywał że przyjemnie jest popatrzeć jak sobie z tym nie radzisz :DC: Masz zbyt słabą psychike na te forum synu.
 
Back
Top