Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

van Gerwen lekko pokonał Andersona. Aspinall miał już wygraną w kieszeni prowadząc 7:5, ale końcowo pechowy remis 7:7 z Wadem, któremu wczoraj ładnie siadało (5x180, srednia 100+)
kiedy jakis turniej na tvp sport? lubie czasem poogladac
 
Davis over 19.5 pts & Lakers ML + Clippers ML @2.92 ruskie/wh takie @ do zagrania albo Betclic jeśli ktoś szuka z Polskich buków.

Dam jeszcze raz to Lakers, ten pierwszy mecz tragiczny, z samych FT gdzie te faule Suns ich trzymały w grze trafili ledwie 60%, nie wiem wyszedł może brak zgrania, mieli trochę tej przerwy przez kontuzje i AD wglądał słabiutko, James jakby się rozkręcał, playoffy w bańce też trochę tak wyglądały, jak wchodzili po jakimś czasie do gry to te 1 mecz z Blazers i z Rockets były srogo przegrywane ale później poszło, liczę na to, że w tym roku będzie podobnie. Jak się tak głębiej zajrzy w statsy to oni mieli 25% FG przy wide open rzutach, Davis -18 - najbardziej minusowy gracz tamtego meczu, do tego Lakers raczej dużo trójek nie rzucają bo oprócz KCP i Caruso nie ma tam dobrych strzelców, a tu jeszcze Drummond gra 20' i dobija ten ich spacing, lepszy byłby chyba jednak ten Gasol, który dołoży trójkę na solidnym % i zrobi więcej miejsca pod koszem dla AD wyciągając Aytona z pomalowanego bo nikt Gasola nie zostawi bez obrońcy za 7m, do tego BBIQ Gasola 100x wyższe niż tego klocka Drummonda, a tutaj głupi murzyn gra, a Gasol ławka. Jak oglądałem sobie ten mecz to krew z oczu co oni grali w ataku. Dużo jest do poprawy i mam nadzieję, że Vogel odrobi lekcję na G2.
Clippers leszcze musieli się wylać, oby sweepa te murzyny dostały.
 
Dobry boks to praca na nogach a Rozanski nie ma nóg w przeciwienstwie do Artura,jesli do ringu wyjdzie Szpilka z walki z Wilderem czy Adamkiem to ośmieszy Rozanskiego.
 
Dobry boks to praca na nogach a Rozanski nie ma nóg w przeciwienstwie do Artura,jesli do ringu wyjdzie Szpilka z walki z Wilderem czy Adamkiem to ośmieszy Rozanskiego.
Obawiam sie, ze ten Artur juz nigdy nie wroci. Rozkladajac na czynniki pierwsze wiecej przemawia za Szpilka. Zmiana trenera na obcenie najlepszego w Polsce, oboz przygotowawczy z najlepszym zawodnikiem w Polsce - Cieslakiem, sparingi najlepsze jakie mogl sobie wymarzyc nad Wisla. Dominuje przeswiadczenie, ze pierwszy mocniejszy cios Rozanskiego gasi Szpili swiatlo, a ja chcialbym zobaczyc co sie stanie jesli Szpilka to przyjmie i rowniez odda mocno. Te kursy na unibecie to jakis zart, chyba ktos zaladowal pod sam korek i lubi ryzyko. Od poczatku stwierdzilem, ze odpuszczam te walke i sie tego trzymam ale jak widze 3.40 na szpile to jestem zdziwiony
 
Ostatnio tam coś popróbowałem z garrosem, ale nie wrzucałem bo nie miałem zbyt dużego przekonania.

Zastawiam się nad pograniem jutro Brady. Kurs 1.8 zachęcający. Jakieś opinie? :wink:
 
Ostatnio tam coś popróbowałem z garrosem, ale nie wrzucałem bo nie miałem zbyt dużego przekonania.

Zastawiam się nad pograniem jutro Brady. Kurs 1.8 zachęcający. Jakieś opinie? :wink:
Spotkanie 50/50 obie dziewczyny dobrze pokazały się w Madrycie, nie wiadomo jak dyspozycja Jennifer oddała walkowerem mecz w Rzymie. W każdą stronę to może pójść.
 
  • Like
Reactions: ;-)
Sevastova raczej, Brady rok temu na RG to fluke, ona na mączce traci swoje największe atuty.

Sevastova + Barty + Wang + Gaston set @3.75

Shuei Zhang @2.30

Myślę, że do rozważenia, bardzo dobra defensywna zawodniczka, w wymianach z Lepchenko to dobiegnie do wszystkich piłek bo tam po drugiej stronie, ani mocy ani precyzji. Tylko chinka coś kuleje w tym roku i wszystko przegrywa w pierwszych rundach z jakimiś odpadami, no ale tutaj Wielki Szlem, Pella też jak wrak wyglądał od początku roku, a wyjaśnił Galana 3:0.

Ramos @1.65
Powinien sobie poradzić, Monfils już nie ma tej finezji i spektakularnych zagrań, cień tamtego Monfa od dwóch lat. Ramos koń pociągowy na mączce, raczej powinien wygrać ale trochę się obawiam jakiegoś wystrzału Monfa pod publika, jak mu wyjdzie kilka fajnych piłek, a to bydło na trybunach we Francji też robi swoje jak gra ich zawodnik, bez kitu na RG to jest najbardziej niedojebana publiczność. Czystko sportowo to Ramos 3:0, 3:1 max tutaj.
 
Sevastova raczej, Brady rok temu na RG to fluke, ona na mączce traci swoje największe atuty.

Sevastova + Barty + Wang + Gaston set @3.75

Shuei Zhang @2.30

Myślę, że do rozważenia, bardzo dobra defensywna zawodniczka, w wymianach z Lepchenko to dobiegnie do wszystkich piłek bo tam po drugiej stronie, ani mocy ani precyzji. Tylko chinka coś kuleje w tym roku i wszystko przegrywa w pierwszych rundach z jakimiś odpadami, no ale tutaj Wielki Szlem, Pella też jak wrak wyglądał od początku roku, a wyjaśnił Galana 3:0.

Ramos @1.65
Powinien sobie poradzić, Monfils już nie ma tej finezji i spektakularnych zagrań, cień tamtego Monfa od dwóch lat. Ramos koń pociągowy na mączce, raczej powinien wygrać ale trochę się obawiam jakiegoś wystrzału Monfa pod publika, jak mu wyjdzie kilka fajnych piłek, a to bydło na trybunach we Francji też robi swoje jak gra ich zawodnik, bez kitu na RG to jest najbardziej niedojebana publiczność. Czystko sportowo to Ramos 3:0, 3:1 max tutaj.

Zajebiście dzisiaj poszło :confused:
 
Suns vs Lakers
LeBron James over 27.5 pts @1.78

Co tu dużo tłumaczyć, Davis naciągnął pachwinę w g4, podczas tej serii już raczej nie wróci. Teraz jest 2:2, wracamy do Arizony, Suns na bardzo dobrej drodze w tym momencie żeby zrobić jednak niespodziankę, wszystko w rękach LBJ, tutaj już nie ma mowy o oszczędzaniu się jak chce wyjść do 2 rundy, strzelcy na obwodzie w Lakers wyglądają fatalnie, te mecze rwane strasznie, wygrywane dzięki świetnej grze w obronie. Musi wziąć to na swoje barki, LBJ zawsze gdy przychodził taki moment to stawiał się w PO i kręcił jakieś niesamowite linijki, nie wiem ile paliwa ma jeszcze w baku 36 letni James ale to jest jego czas w tej serii, jak nie pociągnie to po playoffach.
 
Kalinina + Kudermetova + Garcia @4.32
Giron set + Bencic set + Garcia @3.21
Andujar @2.31
Isner @2.00
Opelka @1.81
 
Sevastova raczej, Brady rok temu na RG to fluke, ona na mączce traci swoje największe atuty.

Sevastova + Barty + Wang + Gaston set @3.75

Shuei Zhang @2.30

Myślę, że do rozważenia, bardzo dobra defensywna zawodniczka, w wymianach z Lepchenko to dobiegnie do wszystkich piłek bo tam po drugiej stronie, ani mocy ani precyzji. Tylko chinka coś kuleje w tym roku i wszystko przegrywa w pierwszych rundach z jakimiś odpadami, no ale tutaj Wielki Szlem, Pella też jak wrak wyglądał od początku roku, a wyjaśnił Galana 3:0.

Ramos @1.65
Powinien sobie poradzić, Monfils już nie ma tej finezji i spektakularnych zagrań, cień tamtego Monfa od dwóch lat. Ramos koń pociągowy na mączce, raczej powinien wygrać ale trochę się obawiam jakiegoś wystrzału Monfa pod publika, jak mu wyjdzie kilka fajnych piłek, a to bydło na trybunach we Francji też robi swoje jak gra ich zawodnik, bez kitu na RG to jest najbardziej niedojebana publiczność. Czystko sportowo to Ramos 3:0, 3:1 max tutaj.

Suns vs Lakers
LeBron James over 27.5 pts @1.78

Co tu dużo tłumaczyć, Davis naciągnął pachwinę w g4, podczas tej serii już raczej nie wróci. Teraz jest 2:2, wracamy do Arizony, Suns na bardzo dobrej drodze w tym momencie żeby zrobić jednak niespodziankę, wszystko w rękach LBJ, tutaj już nie ma mowy o oszczędzaniu się jak chce wyjść do 2 rundy, strzelcy na obwodzie w Lakers wyglądają fatalnie, te mecze rwane strasznie, wygrywane dzięki świetnej grze w obronie. Musi wziąć to na swoje barki, LBJ zawsze gdy przychodził taki moment to stawiał się w PO i kręcił jakieś niesamowite linijki, nie wiem ile paliwa ma jeszcze w baku 36 letni James ale to jest jego czas w tej serii, jak nie pociągnie to po playoffach.

Kalinina + Kudermetova + Garcia @4.32
Giron set + Bencic set + Garcia @3.21
Andujar @2.31
Isner @2.00
Opelka @1.81
Niezły losing streak, idziesz na rekord mordo :DC:
 
Lakers -30 po dwóch kwartach, no nieźle skaczą te czarne małpy niemiłe. :waldeklaugh:

Daj sobie siana. Po co się kopać z koniem.
Typuj sobie dla siebie i nie pokazuj.

Tenis
Kosz

Co tam jeszcze ogarniasz do gry ?
Na czacie STS takich brakuje. Tam twoje jest miejsce.
 
Cilic wygra przynajmniej jednego seta 1.45.

Oglądałem mecz Federera z Istominem i już wtedy wyglądał średnio. Uważam, że Cilic postawi poprzeczkę nieco wyżej. Federer po długiej przerwie itd. Kurs 1.35 na niego wydaje się idealnym do wyjebania dla kursowiczów. Jak mecz weźmie Cilic nie będzie to jakaś wielka niespodzianka (3.45 kurs na niego). Ja jednak próbuję nieco ostrożniej i dorzucam jego set do kuponu.
 
to tego co gram.
Nie wchodzi to trudno, moje pieniądze.
Dokładnie kolego, nie ma się co przejmować. Już pisałem tutaj dużo takich użytkowników, chamstwo, zawiść, tylko czekają żeby Ci źle poszło. Zwykłe odpady, nie przejmuj się i powodzenia dalej z typowaniem, będzie tylko lepiej trzymam kciuki.
Trzeba sobie pomagać, a nie jeden drugiemu nóż wbijać.

P.S.
Co to za historia o nagich fotkach? Może wszyscy się pośmiejemy z tego cwaniaczka? Sprzedawał się na showupie za żetony? Jakieś dowody są?
 
Dokładnie kolego, nie ma się co przejmować. Już pisałem tutaj dużo takich użytkowników, chamstwo, zawiść, tylko czekają żeby Ci źle poszło. Zwykłe odpady, nie przejmuj się i powodzenia dalej z typowaniem, będzie tylko lepiej trzymam kciuki.
Trzeba sobie pomagać, a nie jeden drugiemu nóż wbijać.

P.S.
Co to za historia o nagich fotkach? Może wszyscy się pośmiejemy z tego cwaniaczka? Sprzedawał się na showupie za żetony? Jakieś dowody są?
To nie jest tak że ktoś czeka by ci źle poszło, przynajmniej nie ja. Pierwszy dolałeś oliwy do ognia, sytuacja taka że arogancko świrowałeś pawiana w temacie Kasjo vs Parke (jak się skończyło wszyscy widzieliśmy) a ja tylko odbiłem piłeczke bo nie lubię zadufanych w sobie gości którzy myślą że są nie wiem jakimi ekspertami a tu jednak forum weryfikuje.

Oczywiście że można się dzielić tym co się gra ale jednak tylko wtedy gdy ma się pojęcie o tym co się robi a niestety użytkownik @Hellah ładuje naiwnych czytających na mine poprzez słabą selekcje swoich typów oraz nastawienie - ilość nie jakość, ostatnie jego bety o czymś świadczą, rozumiem nie trafić 3-4 typów pod rząd ale nie trafić 10 pod rząd to już sztuka ;) Osobiście nie gram niczego z forum poza swoimi typami bo gdy nie wejdzie wtedy mam pretensje tylko do siebie, ale jestem przekonany że jest wielu takich co grają podawane tu typy.

Nie szukam zwady czy czegoś podobnego, po prostu lubie czasami zacytować kogoś gdy jest zbyt pewny siebie i jego pewniaczki nie wchodzą bo to uczy pokory. I żeby była jasność chciałbym byście mnie też cytowali w przypadku niepowodzenia bo przy odrobinie dystansu do siebie można się z tego fajnie posmiać.:tiphatb:
 
Cilic wygra przynajmniej jednego seta 1.45.

Oglądałem mecz Federera z Istominem i już wtedy wyglądał średnio. Uważam, że Cilic postawi poprzeczkę nieco wyżej. Federer po długiej przerwie itd. Kurs 1.35 na niego wydaje się idealnym do wyjebania dla kursowiczów. Jak mecz weźmie Cilic nie będzie to jakaś wielka niespodzianka (3.45 kurs na niego). Ja jednak próbuję nieco ostrożniej i dorzucam jego set do kuponu.
+ 1 set siadł dość łatwo ;) Pograne razem z Brady.
Meczu nie wziął, ale był całkiem blisko. W 3 secie oddał w tiebreaku choć mógł mieć 2:1. Federer da jeszcze zarobić na tym turnieju.
 
Młode smyki jak Karwantes napewno tematu nie znają i Cie nie kojarzą...lecz niestety Dawidku vel Pudzianie internet nie zapomina...chyba tylko na tym forum jeszcze Cie nie zbanowali haha
 
  • Like
Reactions: ;-)
Back
Top