Inby z Twittera

Status
Not open for further replies.

Matszo92

Lazy Motherfucker
@kaczka41 podrzucił pomysł na założenie tematu. Nie każdy ma twittera i traci na tym. Wrzucajcie tutaj wszystkie ciekawe twitty niekoniecznie związane z mma. Ja zacznę




inba-fina_arrqexw.gif
 
Gwoli wyjaśnienia - Jurasek tam jakieś swoje fantazje po jaraniu pisze i zacytuję:
Lekko po północy przekroczyłem próg parku Saskiego od strony grobu Nieznanego Żołnierza. Przyznam szczerze, że jak mijałem to miejsce, jak powiedziałem sobie w głowie słowo “grób”, to zimny dreszcz oblał moje plecy. Brrr. Wiem, że to miejsce symboliczne, ale zawsze.
Podczas gdy jest to normalny grób, gdzie złożono bezimienne zwłoki żołnierza pochowanego na cmentarzu Orląt we Lwowie. Kto jak kto, ale gość obdziargany w Warszawskie motywy powinien to wiedzieć.
 
Gwoli wyjaśnienia - Jurasek tam jakieś swoje fantazje po jaraniu pisze i zacytuję:

Podczas gdy jest to normalny grób, gdzie złożono bezimienne zwłoki żołnierza pochowanego na cmentarzu Orląt we Lwowie. Kto jak kto, ale gość obdziargany w Warszawskie motywy powinien to wiedzieć.
Naucz sie czytać ze zrozumieniem lepiej. Aleś znalazł , o rany. Życia nie masz chyba.

Zresztą co to za działalność niezdrowa. Śledzić osoby w mediach społecznościowych Tylko po to aby zwrócić ich uwagę na siebie, wzbudzić domniemane uznanie dla swojego sarkazmu.Poszukiwanie gratyfikacji ze strony osób których się podobno nie szanuje. To nie jest żadna Inba, to jest coś z psychiką.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top