Inba z Popkiem sprzedawczykiem

zielony666

UFC
Light Heavyweight
Słyszeli o inbie z Popkiem i jego byłą kochanką (ta co wrzuciła filmik z gołym popkiem)?

Instagram: https://www.instagram.com/annamaria...uUHNFhSBfdt4-k6a5yPbIkaGJk7XvbWOak5n3GrMUtH0I

Jego była wrzuca cały czas na swój Instagram jakieś kompromitujące go rzeczy i wychodzi na to, ze Popek sprzedał kilkanaście osób by mu w Polsce pokasowali wyroki.

Z perspektywy czasu musi być to prawda bo miał europejski nakaz aresztowania i by zostało to zniesione musi być współpraca.

Fajnych prawilniaków promuje Gromda xD




1677423915773.png
 
Czyli historia konczy sie jak zawsze, madrzejszy i sprytniejszy sobie poradzi wywinie sie a glupszym zostaje zaslanianie sie zasadami i honorem ktorych i tak nie maja ale trzeba zachowac twarz :lesnarhappy: popek kreci klipy w kolumbii i sie bawi, gromda placi za smieszne trailery a frajerzy gibaja wyroki. Ziobro zdziwienia
 
Czyli historia konczy sie jak zawsze, madrzejszy i sprytniejszy sobie poradzi wywinie sie a glupszym zostaje zaslanianie sie zasadami i honorem ktorych i tak nie maja ale trzeba zachowac twarz :lesnarhappy: popek kreci klipy w kolumbii i sie bawi, gromda placi za smieszne trailery a frajerzy gibaja wyroki. Ziobro zdziwienia
to ta gurpa to plankotny, że popek był najmądrzejszy?
 
Słyszeli o inbie z Popkiem i jego byłą kochanką (ta co wrzuciła filmik z gołym popkiem)?

Instagram: https://www.instagram.com/annamaria_palmowska/?igshid=YmMyMTA2M2Y=&fbclid=IwAR3eb3b1h7IVvwuUHNFhSBfdt4-k6a5yPbIkaGJk7XvbWOak5n3GrMUtH0I

Jego była wrzuca cały czas na swój Instagram jakieś kompromitujące go rzeczy i wychodzi na to, ze Popek sprzedał kilkanaście osób by mu w Polsce pokasowali wyroki.

Z perspektywy czasu musi być to prawda bo miał europejski nakaz aresztowania i by zostało to zniesione musi być współpraca.

Fajnych prawilniaków promuje Gromda xD




View attachment 57634
Nie od dzisiaj wiadomo że ci na świeczniku to w znacznej większości zwykłe kurwy, frajery i konfitury.

"Patusy staja się celebrytami
a chuj z wami
przyjdzie czas że was to przerośnie jak linia z tacy
wróci na salony etyka i będzie cacy."
 
Nie od dzisiaj wiadomo że ci na świeczniku to w znacznej większości zwykłe kurwy, frajery i konfitury.

"Patusy staja się celebrytami
a chuj z wami
przyjdzie czas że was to przerośnie jak linia z tacy
wróci na salony etyka i będzie cacy."
Za Akasha wielki plus. Autopsja z podpisem jest na półce, a teraz także nowa płyta "Moje melancholie" również z podpisem. To jest prawdziwy rap/muzyka osób świadomych.
 
Nie od dzisiaj wiadomo że ci na świeczniku to w znacznej większości zwykłe kurwy, frajery i konfitury.

"Patusy staja się celebrytami
a chuj z wami
przyjdzie czas że was to przerośnie jak linia z tacy
wróci na salony etyka i będzie cacy."
Ak <3
 
Fenomenalny artysta.

AK47 to był fenomenalny raper do momentu jak mu bezpieczników nie wyjebało i nie zaczął próbować tworzyć zgromadzenia quasi mistycznego/kultystycznego na Ślęży. Zaczął też opowiadać, że pod kościołem na szczycie tej góry jest zamek i cały system tuneli a pod tym wszystkim piramida :juanlaugh:
 
AK47 to był fenomenalny raper do momentu jak mu bezpieczników nie wyjebało i nie zaczął próbować tworzyć zgromadzenia quasi mistycznego/kultystycznego na Ślęży. Zaczął też opowiadać, że pod kościołem na szczycie tej góry jest zamek i cały system tuneli a pod tym wszystkim piramida :juanlaugh:
Ale plytke wydał fajową teraz. Czarnuchów też luvie sluchać a większość robi napady i są w gangach. Oceniam pod względem muzyki. Ale najlepszy i tak dla mnie zawsze będzie młody dron. Jego to dopiero nie potrafie pojąć hehe.
Szkoda, ze young dolph juz nic nie nagra ehhh....
 
Last edited:
Z perspektywy czasu musi być to prawda bo miał europejski nakaz aresztowania i by zostało to zniesione musi być współpraca.
Na pewno miał europejski? Przecież on w Londynie normalnie miał oficjalne koncerty itd On miał chyba tylko w Polsce wyrok, przeczekał 10 lat na wyspach i wrócił jak szefunio.
 
Na pewno miał europejski? Przecież on w Londynie normalnie miał oficjalne koncerty itd On miał chyba tylko w Polsce wyrok, przeczekał 10 lat na wyspach i wrócił jak szefunio.
Miał europejski nakaz aresztowania ale posprzedawał kilkanaście osób i mógł wrócić do Polski. W UK by go teraz zabili pewnie.

1677445009164.png
 
za niewinność
Aż mi się przypomniało jak świeżo po szkole zatrudniłem się na magazynie budowlanym i woziłem materiały do ZK. Wjeżdżałem na teren zakładu, podbijała spora grupa pewnie drobnych przestępców, złodziei (wtedy tak myślałem) itp. i mnie rozładowywali a że byli rozmowni to kogo się nie spytałem to on nic nie zrobił tylko go wrobili albo znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie :juanlaugh:
Tylko jeden się przyznał że na ostrej libacji wziął butelkę i jakiemuś innemu typowi roztrzaskał na głowie tak że tamten zmarł ale reszta to rekreacyjnie chciała zimę przeczekać :mamed:
 
AK47 to był fenomenalny raper do momentu jak mu bezpieczników nie wyjebało i nie zaczął próbować tworzyć zgromadzenia quasi mistycznego/kultystycznego na Ślęży. Zaczął też opowiadać, że pod kościołem na szczycie tej góry jest zamek i cały system tuneli a pod tym wszystkim piramida :juanlaugh:
Kto nie miał filmów bez telewizora niech pierwszy rzuci kamieniem.
 
Słyszeli o inbie z Popkiem i jego byłą kochanką (ta co wrzuciła filmik z gołym popkiem)?

Instagram: https://www.instagram.com/annamaria_palmowska/?igshid=YmMyMTA2M2Y=&fbclid=IwAR3eb3b1h7IVvwuUHNFhSBfdt4-k6a5yPbIkaGJk7XvbWOak5n3GrMUtH0I

Jego była wrzuca cały czas na swój Instagram jakieś kompromitujące go rzeczy i wychodzi na to, ze Popek sprzedał kilkanaście osób by mu w Polsce pokasowali wyroki.

Z perspektywy czasu musi być to prawda bo miał europejski nakaz aresztowania i by zostało to zniesione musi być współpraca.

Fajnych prawilniaków promuje Gromda xD




View attachment 57634
Jak to mówią krakowscy kibole: kto ostatni się rozjebie ten frajer, bo najmniej dostanie.
BTW Grabowski z takim wyrokiem mówiący o zasadach: ładnie swego czasu cisnął go za to Wasilewski.
W ogóle Wasilewski to ciekawa postać: jego ojciec bronił gangsterów a on musiał z ochroną chodzić...
Miał europejski nakaz aresztowania ale posprzedawał kilkanaście osób i mógł wrócić do Polski. W UK by go teraz zabili pewnie.

View attachment 57656
Policyjni łowcy głów latali często do UK bo nie wiadomo czemu polscy przestępcy po 2004 roku myśleli, że to cudowne miejsce do ucieczki. Że niby na wyspę to policja nie da rady xd


Znajomy pracował w wydziale antynarkotykowym: niektórzy ukrywając się przed policja korzystali z legalnej karty i tego samego bankomatu, więc policyjni łowcy głów aż tak ciężko nie mieli
Chociaż też opowiadał o ciekawe historie o Polsce: córka gangstera asystentką sędziego, który prowadził procesy związane z jej ojcem, czy to jak ktoś chyba dla jaj sprawił, że blisko budynku sądu rosła konopia.
Też przesłuchania karków były fajne: od zajebie cie do płaczów, trzeszacych się dłoni i tak na zmianę...
 
Back
Top