Imię dla psa

Twarzowiec

ONE FC
Featherweight
Witam forumową brać,

Stoję przed arcytrudnym zadaniem. Muszę wybrać imię do rodowodu dla buldoga francuskiego. Z żoną już postanowiliśmy, że będzie się wabił "Nelson", ale w metryczce musi być imię na literę "Z".
Może być coś po polsku, angielsku itp. zarówno jedno jak i dwu członowe wchodzą w grę, pełna dowolność (Ojciec nazywa się "Foo Fighter", a matka "Wenus z Milo").

Może komuś wpadnie coś ciekawego do głowy (jakiś bohater, zawodnik czy zjawisko itp). Mi na razie chodzi po głowie Zangief :goldi:

może Zgarbiony Zarobas? :crazy::crazy:

Z góry dzięki za pomysły.
 
Witam forumową brać,

Stoję przed arcytrudnym zadaniem. Muszę wybrać imię do rodowodu dla buldoga francuskiego. Z żoną już postanowiliśmy, że będzie się wabił "Nelson", ale w metryczce musi być imię na literę "Z".
Może być coś po polsku, angielsku itp. zarówno jedno jak i dwu członowe wchodzą w grę, pełna dowolność (Ojciec nazywa się "Foo Fighter", a matka "Wenus z Milo").

Może komuś wpadnie coś ciekawego do głowy. Mi na razie chodzi po głowie Zangief :goldi:

może Zgarbiony Zarobas? :crazy::crazy:

Z góry dzięki za pomysły.
elo, moj tez jest nelson. tzn nelly ale mowie na nia nelson, spejson, kelson, nelsinio.
moze zulugula?
 
Witam forumową brać,

Stoję przed arcytrudnym zadaniem. Muszę wybrać imię do rodowodu dla buldoga francuskiego. Z żoną już postanowiliśmy, że będzie się wabił "Nelson", ale w metryczce musi być imię na literę "Z".
Może być coś po polsku, angielsku itp. zarówno jedno jak i dwu członowe wchodzą w grę, pełna dowolność (Ojciec nazywa się "Foo Fighter", a matka "Wenus z Milo").

Może komuś wpadnie coś ciekawego do głowy (jakiś bohater, zawodnik czy zjawisko itp). Mi na razie chodzi po głowie Zangief :goldi:

może Zgarbiony Zarobas? :crazy::crazy:

Z góry dzięki za pomysły.
Zangief zajebiste dla takiego piesula.

ZORD może od megazordów. #PowerBuldog
 
Zdzislaw, tak apropos imion dla psow to moj kolezka swego czasu nazwal psa KRYZYS, beka :smile:
 
Po pierwsze primo nie rozumie co ludzie widza w tych śmierdzących, pierdzacych, rzygajacych, chrumkajacych buldogach :lol:

Po drugie primo daj nazwę do rodowodu "Zapomniałem".
Ktoś Cię będzie pytał "jak nazywa się ród Twojego buldoga?" A ty na to "zapomniałem". Dobre co? :mamed:

P.S. Będę myślał dalej!
 
Witam forumową brać,

Stoję przed arcytrudnym zadaniem. Muszę wybrać imię do rodowodu dla buldoga francuskiego. Z żoną już postanowiliśmy, że będzie się wabił "Nelson", ale w metryczce musi być imię na literę "Z".
Może być coś po polsku, angielsku itp. zarówno jedno jak i dwu członowe wchodzą w grę, pełna dowolność (Ojciec nazywa się "Foo Fighter", a matka "Wenus z Milo").

Może komuś wpadnie coś ciekawego do głowy (jakiś bohater, zawodnik czy zjawisko itp). Mi na razie chodzi po głowie Zangief :goldi:

może Zgarbiony Zarobas? :crazy::crazy:

Z góry dzięki za pomysły.

A co skłoniło się do tego żeby wyjebać pieniądze na psa skoro setki, do wyboru do koloru, są w schroniskach, przytuliskach itp? Rodowód?
 
Nie wiem co mnie pokusiło, żeby pytać o to akurat na Cohones
:fjedzia:

a może tak Zgufki w polkę?
 
A co skłoniło się do tego żeby wyjebać pieniądze na psa skoro setki, do wyboru do koloru, są w schroniskach, przytuliskach itp? Rodowód?
Niektórzy ludzie oczekują od psów określonych cech fizycznych, a przede wszystkim charakteru, które są charakterystyczne dla danej rasy. Natomiast pies ze schroniska to trochę loteria. Często są też już za stare, żeby je sobie odpowiednio ułożyć. Ale ogólnie podzielam Twoją opinię - jakbym sam brał psa to z chroniska.
 
A co skłoniło się do tego żeby wyjebać pieniądze na psa skoro setki, do wyboru do koloru, są w schroniskach, przytuliskach itp? Rodowód?
bez przesady. tez kupilem psa, mam go od szczeniaka.
 
A ja mam pytanie czy ta rasa dużo szczeka czy siedzą cicho? Nigdy nie miałem głośnego psa i myślałem kiedys nad buldogiem ale bym jebnął jakby ujadał albo szczekał z byle powodu.
imie na Z- Zero, Zomo, Zigi, Złodziej, Ziomek, Zenek, Ziemniak.....
 
Nazwij go Cwel. Jeśli jesteś łysy i przyjebany'w mięśniach to wołanie psa "chodź tu cwelu!!" będzie robiło piorunujące wrażenie.
 
Nazwij go Cwel. Jeśli jesteś łysy i przyjebany'w mięśniach to wołanie psa "chodź tu cwelu!!" będzie robiło piorunujące wrażenie.
Miało być na "Z", więc musiałoby być Zwel :)
 
Back
Top