Ile wy macie lat.

Wydaje mi się, że @torpedo jest nestorem naszej społeczności
Jebany...
wiek pamięta, ale jak trzy razy go oznaczałem żeby dokończył temat leczenia biologicznego (który sam zaczął), to do dziś zero odzewu.:jimcarrey:


Ja z Tytusem, @ninja @Houk i @yonigga mamy podobny wiek (był jeszcze @scurwol ale go zmyło z planszy).
NFZ, lekarstwa, chodzik, to mój chleb powszedni.

Za starego się nie uważam, pamięć mam zajebistą. Na komunię miałem Stejka z pterodaktyla.
I pamięć mam zajebistą.

Od 9 roku judo, potem kilka lat gimnastyka sportowa. Od 19 lat trójbój, potem zwykła siłka, no i tak 2003 chyba zainteresowałem się mma. Zarejestrowałem na Imperium Sportu, poszedłem kulać się do Octagon Rybnik.
Teraz z racji zapierdolu i ogólnie zdrowotnie mega przejebanego roku chujnia.
Ale koło marca już będzie salka w domu gotowa, mordy którzy mieszkają koło mnie i z którymi razem na Octagon chodziliśmy już wiedzą że będzie kulane.

A pamięć to mam zajebistą.
 
Jebany...
wiek pamięta, ale jak trzy razy go oznaczałem żeby dokończył temat leczenia biologicznego (który sam zaczął), to do dziś zero odzewu.:jimcarrey:


Ja z Tytusem, @ninja @Houk i @yonigga mamy podobny wiek (był jeszcze @scurwol ale go zmyło z planszy).
NFZ, lekarstwa, chodzik, to mój chleb powszedni.

Za starego się nie uważam, pamięć mam zajebistą. Na komunię miałem Stejka z pterodaktyla.
I pamięć mam zajebistą.

Od 9 roku judo, potem kilka lat gimnastyka sportowa. Od 19 lat trójbój, potem zwykła siłka, no i tak 2003 chyba zainteresowałem się mma. Zarejestrowałem na Imperium Sportu, poszedłem kulać się do Octagon Rybnik.
Teraz z racji zapierdolu i ogólnie zdrowotnie mega przejebanego roku chujnia.
Ale koło marca już będzie salka w domu gotowa, mordy którzy mieszkają koło mnie i z którymi razem na Octagon chodziliśmy już wiedzą że będzie kulane.

A pamięć to mam zajebistą.
No i nie zapomnij ze masz pamięć zajebista! ;)
 
Jebany...
wiek pamięta, ale jak trzy razy go oznaczałem żeby dokończył temat leczenia biologicznego (który sam zaczął), to do dziś zero odzewu.:jimcarrey:


Ja z Tytusem, @ninja @Houk i @yonigga mamy podobny wiek (był jeszcze @scurwol ale go zmyło z planszy).
NFZ, lekarstwa, chodzik, to mój chleb powszedni.

Za starego się nie uważam, pamięć mam zajebistą. Na komunię miałem Stejka z pterodaktyla.
I pamięć mam zajebistą.

Od 9 roku judo, potem kilka lat gimnastyka sportowa. Od 19 lat trójbój, potem zwykła siłka, no i tak 2003 chyba zainteresowałem się mma. Zarejestrowałem na Imperium Sportu, poszedłem kulać się do Octagon Rybnik.
Teraz z racji zapierdolu i ogólnie zdrowotnie mega przejebanego roku chujnia.
Ale koło marca już będzie salka w domu gotowa, mordy którzy mieszkają koło mnie i z którymi razem na Octagon chodziliśmy już wiedzą że będzie kulane.

A pamięć to mam zajebistą.
No i zapomniałeś dodać, że pamięć masz zajebistą :watchingyou:
Edit: spóźniony
:childcry:
 
I już się chamówa zrobiła w komentarzach...
szukam mężatki na dobre ruchanie. ja brunet 187/96. Obdarzony. Jestem dyskretny. Pokaż cipe hehe
tinder_lxviii15.jpg
 
38 wiosen na karku; początki to chyba Hoost vs Sapp pierwsza walka. Oglądam sobie k1 na eurosport, patrzę i myślę "o kurwa, jaki ciorny zabójca" a potem wychodzi czy tam zjeżdża windą Sapp:scary:. @torpedo może mogę coś podpowiedzieć w temacie leczenia biologicznego? :einsteinsmoke:
 
Back
Top