Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Ja się do tej pory zastanawiam, kto miał urodziny/imieniny, ze pod koniec w PiwPaw poszło gromkie sto lat. Czy to może ktoś obok?
Jakaś grupka, która miała zarezerwowany stolik. Zaczęli śpiewać, więc się dołączyliśmy :)
 
@Masta Blasta pozdro również dla Ciebie, miło było poznać i pogadać.

I @Cloud favela krakowska chce zgłosić oficjalny wniosek. Prosimy, żeby Zuberkowki nadać podpis: Ojciec Wewiura. Wczoraj cisnęliśmy z tego bekę cały zlot i zostało to już oficjalnie uzgodnione i przegadane. Dodam, że Żuberek jak przystało na prawdziwego ojca dopilnował, aby Wewiur zjadł cale mięso u chińczyka i nie zakopał nic pod warzywami. #MysticBęben
 
@Masta Blasta pozdro również dla Ciebie, miło było poznać i pogadać.

I @Cloud favela krakowska chce zgłosić oficjalny wniosek. Prosimy, żeby Zuberkowki nadać podpis: Ojciec Wewiura. Wczoraj cisnęliśmy z tego bekę cały zlot i zostało to już oficjalnie uzgodnione i przegadane. Dodam, że Żuberek jak przystało na prawdziwego ojca dopilnował, aby Wewiur zjadł cale mięso u chińczyka i nie zakopał nic pod warzywami. #MysticBęben
Kurwa żałuje że tego nie widziałem! :lol:
 
Tak w ogóle to stwierdzam że na forum mamy daltonistów, dla których różowy myli się z pomarańczowym
 
Tam nie było co uspokajać, ten elegancki dżentelmen próbował być miły, ale że intelektem nie grzeszył to pani myślała, że jest agresywny :P
 
Tam nie było co uspokajać, ten elegancki dżentelmen próbował być miły, ale że intelektem nie grzeszył to pani myślała, że jest agresywny :P
Przeciez on tej kelnerce cisnal nawet przy ochronie, malo brakowalo, a by go wyjebali.
Nawet do mnie sie przyplul w pewnym momencie, bo polal wodke, ja nie chcialem wody pic, a on "pijesz czy cie wyprowadzic". Kelnerce chyba hajs za koszulke wpychal np.
 
Przeciez on tej kelnerce cisnal nawet przy ochronie, malo brakowalo, a by go wyjebali.
Nawet do mnie sie przyplul w pewnym momencie, bo polal wodke, ja nie chcialem wody pic, a on "pijesz czy cie wyprowadzic". Kelnerce chyba hajs za koszulke wpychal np.
Oj tam "pani chyba głupia jest" :D
 
  • Like
Reactions: mat
Nie wpadliscie jeszcze po drodze na "dyskoteke" obok dworca? :lol:
Zawijaliśmy od razu do polskiego busa, po chwilowej walce z komórką i netem @Vic3k ogarnął transmisję i z małymi zawiechami obejrzeliśmy dwie główne walki :)
Jedna osoba mnie spytała, czy rzeczywiście sobie tylko jaja robimy. Więc ktoś uwierzył.
Moje gardło działa rewelacyjnie, calutką mszę w kościele wyśpiewałem bez problemów
Moja krew :)
Nie, żebym śpiewał psalmy dziś, ale nawet wbiłem do kościoła niedzielnie, w dziękczynieniu za brak strat materialnych i zdrowotnych :lol:
Zlot super,może wieczorem coś więcej się rozpisze ale póki co to :
giphy.gif

Pozdro dla kumatych :wink:
What happens in kanciapka, stays in kanciapka :lol:
A jak tam dwóch kolegów, którzy się w city dołączyli?
Ja mały zonk przeżyłem, bo budzę się po mojej kanciapowej regeneracji (dzięki @supermario ) a tu jakiś niezłomny ziomek w wodzireja na naszej sali się bawi, nie wiedziałem, o co chodzi, więc capnąłem kielonka z tacy i poszedłem się od Was dowiadywać, co się działo, jak mnie nie było.
Aha, sorki za kabelek :cool:
Ja się do tej pory zastanawiam, kto miał urodziny/imieniny, ze pod koniec w PiwPaw poszło gromkie sto lat. Czy to może ktoś obok?
Urodziny były... Pewnie liczyli raczej na spokojniejsze klimaty (mój syn za dużo przyśpiewek zna), ale koniec końców elegancko wyszło, piękne sto lat na dwadzieścia gardeł. I nie wydaje mi się, żeby jakoś strasznie krzywo na nas patrzyli, choć najpierw chłopakom roztoczyłem wizję, że ta grubsza laska, to pewnie feministka-lewaczka i w "Wysokich Obcasach" obsmaruje prymitywów, wiedzionych niskimi, atawistycznymi instynktami, którzy oglądają dwóch półnagich, bijących się mężczyzn :lol:
@JŻuberek szacun chłopie za dystans do siebie:) mam nadzieję, ze żarty z mystic bębna nie bierzesz do siebie;)
mam nadzieję, że nie pomyslisz, że z nas chuje i się nasmiewamy :*;*
Wpierdalałem ostatnie lata jak świnia, to trzeba z otwartą przyłbicą przyjmować liście szydery #AcceptYourBęben #LoveYourBęben :cool:
Dodam, że Żuberek jak przystało na prawdziwego ojca dopilnował, aby Wewiur zjadł cale mięso u chińczyka i nie zakopał nic pod warzywami. #MysticBęben
@Wewiur był małym zuchem i sam zjadł do końca. Powiedział, że było pyszne i wylizał łyżkę ;)

@Charles Bronson - jeszcze w powrotnym busie laliśmy z tej historii z Górskim, miło było pogadać i zajarać, wpadaj na jesień (chyba) do KRK
A z @SCStunner to już kiedyś razem forumowaliśmy, jak się okazało, ale wrestlingowo :)
 
Przeciez on tej kelnerce cisnal nawet przy ochronie, malo brakowalo, a by go wyjebali.
Nawet do mnie sie przyplul w pewnym momencie, bo polal wodke, ja nie chcialem wody pic, a on "pijesz czy cie wyprowadzic". Kelnerce chyba hajs za koszulke wpychal np.
Hehe, to widzę, nieźle się działo. To ktoś z forum czy z zewnątrz?
Dużo osób na zlocie się przewinęło? Jakieś materiały? :)
 
@JŻuberek to swój chłop
@Puczi to też zajebisty gość :) Muszę poszukać tych Twoich analiz walk babeczek, bo zaimponowałeś mi znajomością tematu. Ja to Asi, Karoli, Róży N. kibicuję w UFC i cyckom Mieshy, a tak to jestem Januszem damskiego MMA :)

Jeszcze takie podsumowanie stałego tematu pt. forumowy zlot - avatary vs reality :lol: Jak zwykle człowiek spodziewał się zobaczyć kilku Murzynów, Fedora, paru Conorów, itp. A tu jedynie Gus się przewinął, i to nie od nas :lol:
 
Hehe, to widzę, nieźle się działo. To ktoś z forum czy z zewnątrz?
Dużo osób na zlocie się przewinęło? Jakieś materiały? :)
Zewnątrz. Osób max 30. Materiały to nie wiem, oby nie :-D

@Puczi to też zajebisty gość :) Muszę poszukać tych Twoich analiz walk babeczek, bo zaimponowałeś mi znajomością tematu. Ja to Asi, Karoli, Róży N. kibicuję w UFC i cyckom Mieshy, a tak to jestem Januszem damskiego MMA :)

Jeszcze takie podsumowanie stałego tematu pt. forumowy zlot - avatary vs reality :lol: Jak zwykle człowiek spodziewał się zobaczyć kilku Murzynów, Fedora, paru Conorów, itp. A tu jedynie Gus się przewinął, i to nie od nas :lol:
No mi np daleko z wyglądu do łowcy nazistów (patrz avatar). :-D
 
@Puczi to też zajebisty gość :) Muszę poszukać tych Twoich analiz walk babeczek, bo zaimponowałeś mi znajomością tematu. Ja to Asi, Karoli, Róży N. kibicuję w UFC i cyckom Mieshy, a tak to jestem Januszem damskiego MMA :)

Jeszcze takie podsumowanie stałego tematu pt. forumowy zlot - avatary vs reality :lol: Jak zwykle człowiek spodziewał się zobaczyć kilku Murzynów, Fedora, paru Conorów, itp. A tu jedynie Gus się przewinął, i to nie od nas :lol:

Tzn ja tylko kilka analiz napisałem, w tym jedną z Nunes - McMann -> wpisz w google Nunes McMann dogi. Moja znajomość tematu jest taka, że nie dawałem szans Nate'owi, więc... :D
Najbardziej do awatara podobny jest chyba @Arlovski
 
Back
Top