Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Dzięki wszystkim za przybycie. Piję teraz piwo i czekam na żarcie. Jestem przekonany, że K&L wolą, abyśmy chodzili do pubów, niż jakbyśmy mieli robić "doping" taki jaki był na KSW na hali. Te miny innych ludzi w Piwpaw patrzące z mieszanką strachu i zażenowania. Mam teraz portfel wypchany 10, 20 i bilonem, bo oczywiście wszyscy płacili gotówką.
Nagroda za trolling roku wędruje do Krakowskiej Faveli za wkręcenie @Masu
krakowsko-wietnamski challenge kulinarny (zupa+sajgonki+2 danie) odhaczam tylko @Orest, reszta nie dała rady
@JŻuberek i @Wewiur dobrze, że ojciec z synem mogą mieć takie samo hobby (swoją drogą Wewiur co Ci zrobił Ankos i trener Kościelski, że tak ich hejtujesz ? A na przyszłość podziel się narkotykami, a nie ćpaj samemu)
To uczucie kiedy wychodzisz z gali, a już jest jasno.
 
Dzięki wszystkim za przybycie. Piję teraz piwo i czekam na żarcie. Jestem przekonany, że K&L wolą, abyśmy chodzili do pubów, niż jakbyśmy mieli robić "doping" taki jaki był na KSW na hali. Te miny innych ludzi w Piwpaw patrzące z mieszanką strachu i zażenowania. Mam teraz portfel wypchany 10, 20 i bilonem, bo oczywiście wszyscy płacili gotówką.
Nagroda za trolling roku wędruje do Krakowskiej Faveli za wkręcenie @Masu
krakowsko-wietnamski challenge kulinarny (zupa+sajgonki+2 danie) odhaczam tylko @Orest, reszta nie dała rady
@JŻuberek i @Wewiur dobrze, że ojciec z synem mogą mieć takie samo hobby (swoją drogą Wewiur co Ci zrobił Ankos i trener Kościelski, że tak ich hejtujesz ? A na przyszłość podziel się narkotykami, a nie ćpaj samemu)
To uczucie kiedy wychodzisz z gali, a już jest jasno.
Chyba zbyt pochopnie wydałeś nagrodę o trolling roku.
 
Gitara. Favela bezpiecznie dotarła. Dzięki @MuraS @Gienek @mat01 za ogarnięcie wszystkiego. Dzięki wszystkim za spotkanie.
@Hightower - jutro widzę Slatera na forum ;)
Pozdro from the Galeria Krakowska - zrzut dwójki musiał pójść, bo nie dowiózłbym do domu :lol:
#MysticBęben
Nie wpadliscie jeszcze po drodze na "dyskoteke" obok dworca? :lol:

Dzieki wszystkim mordy, oby czesciej takie spotkania! Zaluje mega, ze nie dotrwalem do Diaza. Jaka tam kurwa musiala byc atmosfera:pray:
 
Jeśli w czasie wkrętu ludzie których nie ma na zlocie smsują co robi @TYTUS to dobry wkręt
Sam sobie jestem winien pisanie głupot się mści ( jak u Conora) Robiłem trolling podłapali go inni trollerzy i z potulnego baranka z wąsem zrobili szajbusa.
 
Jedna osoba mnie spytała, czy rzeczywiście sobie tylko jaja robimy. Więc ktoś uwierzył.
 
Przyznam, że miałem ładny mindfuck podczas oglądania i o dziwo bardziej entuzjastycznie reagowałem na celne ciosy Nate'a:D
Ja ogladalem jakies 40 minut temu. Na stojaco. Z emocjami jakby nasi w finale euro 2016 grali :D
 
A @DickNiaz ? Zyje? Nie zszedl na zawal z tych emocji? :D
o kurde stary... :lol:

No on akurat cieszył się też Diazowym szczęściem, darliśmy pape z radości.

Ok, trochę o tym zlocie. Fajnie było poznać czatowe mordeczki, sorki też, że w pewnym momencie zniknąłem na parę godzin, ale musiałem odwiedzić jedną osobę. Z takich rzeczy które bardziej utkwiły w pamięci to przede wszystkim szok, że @Comber w ogóle nie jest podobny do Cormiera, przyśpiewki naćpanego @Wewiur na ksw, wspólne pogadanki z @Masta Blasta o życiu (mega koleś! serdecznie pozdrawiam), opowieść @MMAkłowicz czemu Makłowicz (ta historia nigdy nie przestanie bawić) no i @SCStunner pierdolący przez cały powrót jak to mu się żyć nie chce z powodu Diaza... Było bardzo pozytywnie, pozdro.

@Vic3k podaj maila
 
Back
Top