Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Czyżby ktoś sugerował że @Masu się wydygał przed Tytusem? @Anonymous też miał chyba na pieńku z Tytusem:lol: kurwa same koksy widzę!:evil:
Nie no kaczka anonymus jest OK ra mnie tylko wkurwił jak chciał mnie wrobić w pisanie bzdur na Ankos. Teraz kaczka ma większe problemy bo Trener go chce zlikwidową:wink:
 
Myślałem że Cie wkurwiał tym że Wiesiek na Ciebie mówił i sugerował że jesteś psem czy jakoś tak było. Kaczor koleś bardzo ok. @Masu też miałem okazję ich poznać i złego słowa na nich nie powiem. Ale nauczka dla wszystkich że nie ma co cwaniakować w necie bo zawsze można się naciąć i wtedy wychodzi kto krzykacz i pizda a kto kozak:wink: @TYTUS
 
Myślałem że Cie wkurwiał tym że Wiesiek na Ciebie mówił i sugerował że jesteś psem czy jakoś tak było. Kaczor koleś bardzo ok. @Masu też miałem okazję ich poznać i złego słowa na nich nie powiem. Ale nauczka dla wszystkich że nie ma co cwaniakować w necie bo zawsze można się naciąć i wtedy wychodzi kto krzykacz i pizda a kto kozak:wink: @TYTUS
Tytus od dawna zapowiadał że go nie bedzie=kozak w necie;)

Dajcie foty !
 
Masu nie wierz mu, on troluje, bo chce uśpić Twoją czujność, siedzi tu w ochraniaczu na zęby i czeka na Ciebie.
Naprawdę ! chyba nie wierzycie że ja czy Masu jesteśmy tacy pierdalnięci w realu
 
Nie ma nigdzie w necie moich foto !
Nie pierdol ;)
1.jpg
 
Widac ze tam nuda jest bo nic nie piszą. Pewnie żałują, że autobus dopiero rano :boystop:
 
Just sayin
 

Attachments

  • C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_hqdefault.jpg
    C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_hqdefault.jpg
    50.2 KB · Views: 36
Back
Top