Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

Moje szejkery juz jebią "kremem malinowym", więc chyba się zaopatrzę w nowy specjalnie na okazję. Jakis gin z toniciem by siadl w podróży :)
 
Będzie to mocno podejrzane, my w polskimbusie jak jechaliśmy ostatnio do KRK nie obnosiliśmy że pijemy a i tak babka wpadła i mówi że nie wolno pić, alkohol będzie czuj tak czy jak, ale można spróbować po tych kolach w szarych butelkach, tylko nie wiem czy one są
 
Aha, to może faktycznie lepiej będzie się wstrzymać. Przecież będzie cała noc na chlanie. Nie zachowujmy się jak studenci pierwszego roku spuszczeni że smyczy :D
 
Będzie to mocno podejrzane, my w polskimbusie jak jechaliśmy ostatnio do KRK nie obnosiliśmy że pijemy a i tak babka wpadła i mówi że nie wolno pić, alkohol będzie czuj tak czy jak, ale można spróbować po tych kolach w szarych butelkach, tylko nie wiem czy one są
Jak zobaczą, że ja piję to na pewno wezwą policję i sprawdzą czy pełnoletni są wszyscy uczestnicy imprezy.
Krakusy, weźcie tą naćpaną z floriańskiej po drodze. Nada się na zlot :>
A to Wy w Warszawie nie posiadacie kobiet? :fro:
Już wiadomo, dlaczego ciągnie tak Warszawiaków na prowincję. :boystop:
 
Nie zachowujmy się jak studenci pierwszego roku spuszczeni że smyczy :D
Czemu nie? Jestem przykładnym obywatelem, mężem, ojcem. Chcę się wyrwać i pozachowywać jak spuszczony ze smyczy;)
 
Back
Top