Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

o ktorej by odjechac w niedziele z Warszawy po zlocie :
352gc41.jpg

i badz tu madry i nie badz centusiem przy takim wyborze i okazyjnej porze :evil:..
ale nie zobacze jak Conor zdobywa drugi pas :///

13.03 ?

Ja wracam o 13:30 ale 6.03 :lol:
 
o ktorej by odjechac w niedziele z Warszawy po zlocie :
352gc41.jpg

i badz tu madry i nie badz centusiem przy takim wyborze i okazyjnej porze :evil:..
smutek ze wtedy nie zobacze jak Conor zdobywa kolejny pas :cry:
 
Ja bilety na neobusa kupowałem 8 grudnia. Zaoszczędziłem troche grosza, w obie strony wyszło 8zł :lol:
najwiekszy minus Warszawy jak dla mnie to jest to ze z dw. centralnego mozna tylko pociagiem wyjechac, a wszystkie autobusy wyjezdzaja z zachodniego, no nic bedzie trzeba wziac taxe pewnie ktora bedzie drozsza od czegokolwiek ;p
 
najwiekszy minus Warszawy jak dla mnie to jest to ze z dw. centralnego mozna tylko pociagiem wyjechac, a wszystkie autobusy wyjezdzaja z zachodniego, no nic bedzie trzeba wziac taxe pewnie ktora bedzie drozsza od czegokolwiek ;p
Z centrum masz kilka bezpośrednich autobusów albo pociąg na Zachodni. Nie trzeba przepłacać ;)
 
dern, post: 1250144, member: 5266"]Na pewno się zobaczymy, pyanie kto i co będzie pamiętać z tego spotkania :D

W każdym razie, będę na gali, będę na zlocie i przede wszystkim - przyjeżdżam w piątek o 13:40 do Warszawy, poszukuję kompana na pójdście na ważenie i miejsca, gdzie na kilka godzin torbę będę mógł zrzucić :) Ktoś, coś?[/QUOTE]
Na pewno się zobaczymy, pyanie kto i co będzie pamiętać z tego spotkania :D

W każdym razie, będę na gali, będę na zlocie i przede wszystkim - przyjeżdżam w piątek o 13:40 do Warszawy, poszukuję kompana na pójdście na ważenie i miejsca, gdzie na kilka godzin torbę będę mógł zrzucić :) Ktoś, coś?
Ja
 
dern, post: 1250144, member: 5266"]Na pewno się zobaczymy, pyanie kto i co będzie pamiętać z tego spotkania :D

W każdym razie, będę na gali, będę na zlocie i przede wszystkim - przyjeżdżam w piątek o 13:40 do Warszawy, poszukuję kompana na pójdście na ważenie i miejsca, gdzie na kilka godzin torbę będę mógł zrzucić :) Ktoś, coś?

Ja[/QUOTE]
i moze ja (w zaleznosci od grafiku na marzec)
 
To zależy. Będziecie w Katowicach około 23 w piątek i możemy ruszyc od razu albo rano. Jesli wybierzemy drugą opcje to możemy wcale nie ruszyć. :boystop:
ale też będzie grubo
Grubo to bedzie tak czy siak, bo doslownie :D
Ja jeszcze nie moge nic mowic o terminach, bo nie wiem jak robote dadza, ale to najwyzej sie zachoruje czy cos
 
To zależy. Będziecie w Katowicach około 23 w piątek i możemy ruszyc od razu albo rano. Jesli wybierzemy drugą opcje to możemy wcale nie ruszyć. :boystop:
ale też będzie grubo
Tu sa ogarnięci ludzie. Przy użyciu fb i photoshopa stworzymy perfekcyjna iluzje bycia w Zagrzebiu.
 
Bileciki na Pindolino zakupione.

BTW nazwę tematu można zmienić i dać UFC 196 zamiast 197 :D
 
To zależy. Będziecie w Katowicach około 23 w piątek i możemy ruszyc od razu albo rano. Jesli wybierzemy drugą opcje to możemy wcale nie ruszyć. :boystop:
ale też będzie grubo
Tu sa ogarnięci ludzie. Przy użyciu fb i photoshopa stworzymy perfekcyjna iluzje bycia w Zagrzebiu.
Tylko co ja potem powiem rodzinie? Prosili o pocztówki z Zagrzebia :boystop:
 
Tylko co ja potem powiem rodzinie? Prosili o pocztówki z Zagrzebia :boystop:
Na fb ogarnij jakiegoś Chorwata przelej mu Paypalem 5 złotych żeby wysłał. A na przyszłość powiedz rodzinie, że jedziesz na ufc i nie masz czasu na pierdoły.
 
@midern odezwij się na priva albo fb, jeśli będziesz chciał to ogarnę w piątek wolne to mogę Ci przechować torbę i pojedziemy razem na ważenie.
 
@midern odezwij się na priva albo fb, jeśli będziesz chciał to ogarnę w piątek wolne to mogę Ci przechować torbę i pojedziemy razem na ważenie.
Odezwę się jutro, okej? Zaraz zaczynam się uczyć, bo jutro i w niedzielę mam egzaminy z KPP (jako związany z ratownictwem, wiesz co i jak)
 
Prawilnie przypominam, że mamy jeszcze jeden bilet na wyjazd z Krakowa do warszawy. Może ktoś kto się mniej udziela jest chętny dołączyć?
 
Back
Top