Podwieszony III Zlot Cohones na KSW 34 i UFC 197 !!!

o 16 chyba miało być zawsze, ale miejsce nie jest klepnięte
 
Panowie znajdźcie nam jeszcze restaurację z solidnymi porcjami i na kieszenie w miarę każdego. Gdzies niedaleko piw paw albo przystanku metra. Dzięki w imieniu grubasów
 
Myślisz, ze bedzie tylko 20? :D I czemu FightPass, nie ma ESC i język dekodera na angielski?


Doozy wykupił fightpassa na ACB29, a wiec na KSW jeszcze subskrypje bedzie miał aktywna, problem rozwiazy :D
O 3 w nocy nie przewiduje problemu ze dodatkowymi miejscami, a problem nie jest z samym fightpassem ale puszczeniem go na tv
 
Myślisz, ze bedzie tylko 20? :D I czemu FightPass, nie ma ESC i język dekodera na angielski?


Doozy wykupił fightpassa na ACB29, a wiec na KSW jeszcze subskrypje bedzie miał aktywna, problem rozwiazy :D
Karta glowna na esc bedzie oczywiscie. A no tak, ta subskrybcja bedzie jeszcze aktywna :D
Koledzy pewnego zawodnika wagi lekkiej mogliby pomóc i załatwić jakieś podłączenie z tableta/laptopa FP
Najwazniejsze, zeby bylo gniazdko tam gdzies blisko. laptop i kabel hdmi to nie problem
 
O 3 w nocy nie przewiduje problemu ze dodatkowymi miejscami, a problem nie jest z samym fightpassem ale puszczeniem go na tv
Jeden laptop. Kabel HDMI lub kabel DVI. Telewizor. Szafa gra.
Ponawiam pytanie o Extreme Sport.
 
Aaa, bo Wy jeszcze o karcie wstępnej mówicie. Myślałem, ze do nowego lokalu i galę idziemy dopiero na godzinę 4. Się ogarnie.

Druga sprawa, liczcie się z tym, ze do FP trzeba neta ogarnąć jeszcze.
 
Pytałem poważnie, takiego syfu to nawet krakowskie tuczniki nie zdzierżą :)
Zawsze wiedziałem, że jesteście LHW a nie królewska. Obok Wilanowskiej nic ciekawego nie macie. W centrum macie Dubrovnik, Browar de Brasil, dwa dobre kebaby - Kebab King i Sahara, na Nowym Świecie - Bierhalle i Browarmia z własnymi browarami. Z chińczyków mój ulubiony jest przy Polach Mokotowskich na Batorego.
 
Zawsze wiedziałem, że jesteście LHW a nie królewska. Obok Wilanowskiej nic ciekawego nie macie. W centrum macie Dubrovnik, Browar de Brasil, dwa dobre kebaby - Kebab King i Sahara, na Nowym Świecie - Bierhalle i Browarmia z własnymi browarami. Z chińczyków mój ulubiony jest przy Polach Mokotowskich na Batorego.
Jutro obczaje gdzie jest najdogodniej się udać.
 
Back
Top