IHS Technology - CREA FIGHT

Szady

MMARocks
Cohones
crea_fight1.png

Crea Fight
840 g​

Creafight stanowi idealną formułe potreningową dla wszystkich sportowców traktujących swe treningi powaznie. Przede wszystkim CREAFIGHT jest przeznaczony dla sportowców dyscyplin siłowo-wytrzymałościowych ( sporty walki), wytrzymałościowych ( gry zespołowe, kolarstwo, biegi długodystansowe), oraz sportów siłowych ( kulturystyka i pokrewne).

CREAFIGHT zawiera w każdej porcji ( 30.g) aż 10.g hydrolizatu białek serwatkowych Optipep TM, o możliwie największym stopniu hydrolizy, dwie formy kreatyny, niskocukrową forme maltodekstryny Glucidex TM, oraz zestaw 2 minerałow i 10 witamin szwajcarskiej firmy DSM, razem niezbędnych do prawidłowego zachodzenia większości procesów metabolicznych. Ponad to CREAFIGHT zawiera ekstrakty ziołowe o działniu adaptogennym jak : ekstrakt z Cytryńca Chinskiego, oraz ekstrakt z Rózęnca Górskiego.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj ze tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Masa netto: 840.g masa netto 1 porcji ( 1 czubata miarka produktu ) : 30.g ilośc porcji w opakowaniu : 28.

Skład: maldodekstryny niskocukrzone, hydrolizat białek serwatkowych, monohydrat kreatyny, jabłczan tri kreatyny, L Tyrozyna, L-Glutamina, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, ekstrakt z różeńca górskiego, Cytrynian magnezu, Glukonian cynku, DL-alfa-Tokoferol, Monoazotan Tiaminy, Ryboflawina, Chlorowodorek Pirydoksyny, Amid Kwasu Nikotynowego, D- Pantoteinian wapnia, Kwas Pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, Cjanokobalamina, Kwas L-askorbinowy, substancja słodząca : sacharynian sodu, sukraloza, aromat , substancja przeciwzbrylająca : dwutlenek krzemu

Tabela wartości:

crea_fight-tabela.png


Stosowanie: po treningu 1 czubata miarkę (30g ) produktu, rozpuścić w szklance wody. W dzień bez treningu można stosować 1 porcje dziennie w ciągu dnia z dala od posiłków.

Nie przekraczac 2 porcji dziennie

Przechowywanie: przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem słonecznym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
To nie reklama, ale bez 2 zdań to najlepszy suplement firmy IHS i uważam za nr 1 wśród suplementów które spożywałem :) Polecam !!! Jestem fanem ze względu na skład, tylko dobry smak trzeba trafić...
 
2gr kreatyny w sumie i 10gr bialka na porcje, to stanowczo za malo IMO i uwazam, ze lepiej kupic te suple osobno. Jak ktos chce zaledwie troche wspomoc regeneracje to moze i styka.
 
2gr kreatyny w sumie i 10gr bialka na porcje, to stanowczo za malo IMO i uwazam, ze lepiej kupic te suple osobno. Jak ktos chce zaledwie troche wspomoc regeneracje to moze i styka.
Przy sportach walki, 2-3g kreatyny około treningowo jest wystarczającą ilością w ramach poprawy regeneracji .
Aminogram również wygląda w porządku.

Ze składu, solidny stack po treningowy.
 
Przy sportach walki, 2-3g kreatyny około treningowo jest wystarczającą ilością w ramach poprawy regeneracji .
Aminogram również wygląda w porządku.

Ze składu, solidny stack po treningowy.

Jezeli tylko treningi SW, bez silowni to pewnie starcza.
 
Pomijasz wiele kwestii, jak to, że to hydrolizat białka, to że j/w 2-3 gramy kreatyny przy dobrym odżywianiu to wystarczająca porcja, bez znaczenia czy jest dodatkowa aktywność czy jej niema. Nie widzisz świetnych dodatków w postaci adotogennów - które mi uratowały życie w trakcie przygotowań do PP w Luboniu, no i 20 witamin, jak i innych dodatków. Regeneracja CUN stawiałbym w SW na pierwsyzm miejscu.

Czy ty widzisz na etykiecie tam tylko kreatyne i białko?
 
Pomijasz wiele kwestii, jak to, że to hydrolizat białka, to że j/w 2-3 gramy kreatyny przy dobrym odżywianiu to wystarczająca porcja, bez znaczenia czy jest dodatkowa aktywność czy jej niema. Nie widzisz świetnych dodatków w postaci adotogennów - które mi uratowały życie w trakcie przygotowań do PP w Luboniu, no i 20 witamin, jak i innych dodatków. Regeneracja CUN stawiałbym w SW na pierwsyzm miejscu.

Czy ty widzisz na etykiecie tam tylko kreatyne i białko?
Nie nie widzę tylko tego, ale nigdy nie zdarzyło mi się odczuć pozytywnego skutku adpatogenów (a wrecz negatywne bo czulem sie po nich zamulony, a szczegolnie po rozancu) a witaminy czy kalorie mozna dostarczyc osobno. Kiedy bylem aktywny preferowalem kupowanie "czystych" suplementow (np. creapure/cm3, aminokwasy w capsach bez dodatkow etc.) i dobieranie ich indywidualnie do celu jaki akurat chcialem realizowac. Przeszkadzalo mi strasznie, ze w 10 - byc moze dobrych - suplementach, kazdy mial dodana dawkę witamin, czy czasem adaptogenow, co sprawialo problemy, jezeli chcialo sie je brac razem, bo dawka sumaryczna byla zbyt wysoka. Po drugie, dla mnie osobiscie wychodzilo to taniej, bo unikalem zbednych IMO dodatkow wedle zasady, ze 20% tego co mozna przyjmowac daje 80% efektu. Byc moze, jezeli ktos uprawia sport zawodowo/wyczynowo, to wszystko ma znaczenie, ale dla mnie nie mialo z punktu widzenia koszt-efekt. Po trzecie, stronię od wszystkiego rodzaju slodzikow, dodatkow smakowych, barwnikow, w suplach, bo celem mojej aktywnosci jest i bylo zdrowie. Pewnie kazdy spotkal sie z sytuacja, ze nie mogl pic dluzej np. aminokwasow bo po miesiacu nabawił się odruchu wymiotnego juz od samego zapachu - ze zdrowiem nie ma to nic wspólnego. Mam nadzieje, ze moja pozycja jest jasna w tej sprawie bo nie skreslilem przydatnosci tego suplementu ogólnie - po prostu nie spelnialby moich kryterow.
 
Stosuję od niedawna i tak jak u kolegi wyżej, jest poprawa regeneracji. U mnie akurat dość wyraźna
 
To suplement - dodatek, nie mylić z towarem he he. Dla mnie nr 1 suplementów, od momentu powstania, zawsze bardziej celowałem w potreningowe niż przed treningowe :)
 
  • Like
Reactions: Tjo
IHS CreaFight - zakupiłem sobie z ciekawości opakowanie. Bardzo polecam. Legendarna Polska Siła ;-) towarzyszyła mi ostatnio w jednej z moich tatrzańskich wyryp. Zrobione w Tatrach Zachodnich prawie 30 kilometrów. Czas przejścia brutto ok. 9,5 h wliczając przerwy. Jako że jeszcze nie jestem w gazie - 4,5 miesiąca po złamaniu zmęczniowym kości udowej - trasę robiłem nie biegowo. Szybki marsz, dużo podejść + jakieś drobne elementy wspinaczki - szczególnie przy zejściu z Ciemniaka na Tomanową Przełęcz.

Trasa: Start prosto z PKS-u ;-) o godzinie 6.30 z Kir (927 m n.p.m.) - odbicie na szlak czerwony na Czerwone Wierchy - Ciemniak (2096 m n.p.m.)- potem pozaszlakowo - Głazista Turnia (1953) - Tomanowa Przełęcz (1686) - Tomanowy Wierch Polski (1977) - Smreczyńska Przełęcz (1799) - Smreczyński Wierch (2068)- Hlińska Przełęcz (1907) - Kamienista (2126) - Przełęcz Pyszniańska (1788) - Błyszcz (2159) - Bystra (2248) - Błyszcz (2159) - Gaborowa Przełęcz (1938) - Siwa Przełęcz (1812) - Ornak (1854) - Iwaniacka Przełęcz (1459) - Schronisko PTTK na Hali Ornak (1100) - Dolina Kościeliska - Kiry (927) - koniec godz. 15.30.

W nawiasach jest podana wysokość n.p.m. więc można się domyśleć, że trasa miała typowy charakter ultra podejście - zbieg - podejście - zbieg, itd. Dużo deniwelacji, różnic wysokości, czyli dużo roboty ;-) Przed startem ogarnięte wafle ryżowe. Według czasów ze szlaku podejście z Kir na Ciemniak 3 h 45 min. Zrobione 1 zł 45 gr. Szybki marsz. Po drodze wyprzedzone ok. 30 osób. Sam na Ciemniaku, więc komfortowo bez obaw mogłem od razu zejść ze szlaku. Szybka micha dopiero na Tomanowym Wierchu Polskim - banan, daktyle i dalej ogień. Po drodze kolejny posiłek na Smreczyńskim Wierchu - znów banan, daktyle. Ze względu na to, że sporo pracy czekało moją maszynę na odcinku Kamienista - Pyszniańska Przełęcz - Bystra, na Kamienistej wrzuciłem IHS HighKick, zejście o ponad 300 m różnicy poziomu niżej, a potem ostre podejście 460 m n.p.m. w górę. Gdy już zaliczyłem najwyższy szczyt Tatr Zachodnich - Bystrą - doładowanie IHS Crea Fight - teraz czekało mnie tylko już schodzenie przez grań Ornaku do Doliny Kościeliskiej i dalej do Kir. Na finiszu druga porcja IHS CreaFight. W drodze na Śląsk zjedzony omlet i sen w autobusie ;-)

Suple: porcja IHS HighKick + 2 porcje IHS CreaFight (1 porcja w trakcie, 2 porcja po całej trasie), 2 x tabletka Arutin.

Micha: 2 x średnie banany, opakowanie daktyli 200 g, 4 wafle ryżowe, omlet: smalec, 3 jaja, miarka IHS Supreme Whey.

Nawodnienie: 2 l wody mineralnej Muszynianka Wapniowo - Magnezowa.

Jakie wrażenia? Oprócz widokowych, endorfin i ładowania moich akumulatorów - CreaFight działa jak należy. Nie miałem jakiś specjalnych zakwasów, bóli, po takiej trasie. Solidna regeneracja. Dodam, że dzień przerwy i na następny robiłem kolejną trasę 25 km w słowackich Tatrach Wysokich na Mały Lodowy Szczyt. Zobaczymy jak będą działać suple długofalowo, jak już wrócę do treningów biegowych, wtedy podzielę się opinią.

20150813_105325.jpg
20150813_112555.jpg
20150813_113443.jpg
CreaMap.jpg
 
Jedna z kolejnych akcji, gdzie przydało się IHS CreaFight. Nawet żelaznego konia ogarnąłem ;-) Dziś 113 km rowerowo, jutro atakujemy Tatry. Dziękuję!

Treniol.jpg
20150828_140625.jpg
20150828_140615.jpg
20150828_140553.jpg
 
No będę w październiku i listopadzie. Odezwę się na priw i może coś ugramy :)
 
  • Like
Reactions: Tjo
Back
Top