Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

upload_2016-8-7_15-26-53.png
 
Jesteś w stanie powiedzieć, która z zawodniczek będzie najgroźniejsza i w ogóle która jest faworytką? Zielony jestem
Z pierwszej 10 UCI wszystkie zawodniczki dzisiaj jadą
http://www.uci.ch/road/ranking/

Holenderka Van der Breggen, Holenderka Vos, Brytyjka Armitstead i Amerykanka Guarnier są największymi faworytkami do wygrania. Jednakże stawka u kobiet jest bardzo wyrównana, więc nie zdziwi jakaś niespodzianka.
 
Wracamy do gry. Lepsza zagrywka i blok i jest wynik. Utrzymac to i powinno byc dobrze w tiebreaku

Amerykanki zaczynają sie gubic. sporo chaosu
 
Odnoszę wrażenie że dziewczyny w tym 1 secie oprócz słabszej dyspozycji musiały też przyzwyczaić się do panujących warunków (mocny wiatr) i stąd takie problemy. Od 2 seta już dominacja.
 
Ale jak mnie cieszy, że Francuzi przejebali, a jeszcze bardziej mnie cieszy słaba gra Ngapetha.

Na wielkich imprezach wiele razy zdarzało isę, że późniejsi zwycięzcy bądź medaliści przegrywali swoje pierwsze mecze. Nie wyciągałbym z tego jakiś pochopnych wniosków

Z Włochami przegrać to żadna niespodzianka. Dużo gorzej byłoby przegrać na dzień dobry z ...Egiptem :mamed:
 
Last edited:
Na wielkich imprezach wiele razy zdarzało isę, że późniejsi zwycięzcy bądź medaliści przegrywali swoje pierwsze mecze. Nie wyciągałbym z tego jakiś pochopnych wniosków

Z Włochami przegrać to żadna c. Dużo gorzej byłoby przegrać na dzień dobry z ...Egiptem :mamed:

Ja stawiam, że Włosi zdobędą medal, jeżeli my tego nie zrobimy. TOP 3 według mnie to: Brazylia, USA, Włochy. Chciałbym widzieć tam naszych, ale będzie ciężko, chociaż TOP 4 jest w naszym zasięgu.
 
Do której ta Niewiadoma będzie jechać?
Pierwsze co obejrzałem na tych IO w Rio to siatkówka plażowa kobiet na Copacabanie. Już jestem fanem.
 
Back
Top