Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

3 x 29-28 dla Brytyjczyka i Igor wraca do domu. Patrząc na jego dyspozycję to może i lepiej, w następnej rundzie czekał Savon.
 
No i pewnie jak zwykle bez medalu w boksie . jutro tzn z niedzieli na poniedzialek sa jakies szanse na medal dla nas ?
 
śmieszne te igrzyska
oglądałem kosza przed chwilą usa - chiny
119:62 :lol: usa jak na treningu sobie grali, pressing na połowie rywala ostry nawet grali
 
śmieszne te igrzyska
oglądałem kosza przed chwilą usa - chiny
119:62 :lol: usa jak na treningu sobie grali, pressing na połowie rywala ostry nawet grali

Pod tym względem to prawie każde igrzyska są takie, Amerykanie pod względem koszykówki to inny sport uprawiają. W sumie jakby wystawili zespół z NCAA to prawdopodobnie wygraliby turniej.
 
Pod tym względem to prawie każde igrzyska są takie, Amerykanie pod względem koszykówki to inny sport uprawiają. W sumie jakby wystawili zespół z NCAA to prawdopodobnie wygraliby turniej.
Ciekawe co by było, jakby USA było testowane antydopingowo.
 
Pod tym względem to prawie każde igrzyska są takie, Amerykanie pod względem koszykówki to inny sport uprawiają. W sumie jakby wystawili zespół z NCAA to prawdopodobnie wygraliby turniej.
Czy ja wiem? W 1988 zespół z NCAA wtopił z Ruskami zdaje się i miał 3.miejsce. A grali m.in. Admirał, Majerle czy Manning ;) I teraz jest mniejsza przepaść między USA a Europą poza tym...
 
Zasnąłem po rwaniu :crazy: Ogólnie to spodziewałem się lepszych wyników
200kg Tanasan dało złoto co nie jest jakimś wybitnym osiągnięciem.
Szkoda, że Chiny nie wystawiły Hou Zhihui, która w kwietniu na mistrzostwach Chin uzyskała 210kg. Najwyraźniej trenerzy uznali, że w innych kategoriach będą mieli ciut większe szanse na złoto. Co nie zmienia faktu, że gdyby wystawili Hou to pewnie złoto by wpadło

Po pierwszym dniu zmagań wyniki bez rewelacji. Dzisiaj kobiety do 53kg o 20:30 i mężczyźni o 00:00 do 56kg
 
Po pierwszym dniu zmagań wyniki bez rewelacji. Dzisiaj kobiety do 53kg o 20:30 i mężczyźni o 00:00 do 56kg
Ja czekam na kobiety +75, bedzie co ogladac! :lizoremotmaly2:

7362934.jpg
 
Wielkie dzięki chłopaki za smsy z relacjami i wynikami szczególnie ze strzelectwa.Niestety spodziewałem się,że dziewczyny raczej nic nie ugrają.Przed Londynem,Sylwia miała dobre starty nawet jeśli to były zawody ogólnopolskie.Do Rio leciała nie w roli faworytki,a raczej żeby tylko wystartować.Du Li zgodnie z oczekiwaniami,napewno amerykanka zaskoczyła.Jeśli chodzi o pistolet mężczyzn i starty Polaków to nic się nie zmieniło.Może nie powinienem tego pisać ale ja wychodzę z założenia,że jeśli jesteś w tym sporcie całe życie i jedziesz na Igrzyska zająć 40 miejsce to lepiej zgłoś kontuzje i daj szansę innym...Co do samego finału to sporo się sprawdziło,Brazol jak już wszedł do finału to oczywiście od razu podium,Chińczyk Pang wykręcił trochę lepszy wynik niż zakładałem.Wietnamczyk to właśnie był ten Bisping strzelectwa,o którym nie chciałem wspominać w analizie.Gość jest już długo w tym sporcie i brakowało mu tej "kropki nad i"Na ostatnich zawodach przed Rio złapał formę i utrzymał.Szkody mi Jitu Rai,stać go na więcej.Jin Jongoh bez rewelacji ale akurat to przewidzialem,proszę go tylko nie skreślać w pistolecie dowolnym bo raczej stanie na podium.Zaraz dopiero zobacze finał i co tam się wydarzyło.
Co do dziś to polecam pistolet pneumatyczny kobiet,Klaudia Breś może się lepiej zaprezentować niż dziewczyny w karabinie.Na kogo stawiać?Napewno Kostevycz i może Boneva.
 
nie startuje w czasówce, drużynowym ?

W czasówce nie ma sensu bo to nie bajka Rafała a drużynówka faktycznie dziwne, ze go zabraknie. Chociaż patrząc realnie to byłaby ogromna niespodzianka gdyby chłopakom udało się wywalczyć nawet brąz

Giro, TDF teraz Igrzyska. Czas na zasłużony odpoczynek. Wiadomo coś o Vuelcie?
 
Hosszu to europejski fenomen! 5s nad WR po 300m i ostatecznie 2s po 400m. Wątpie aby kiedyś jakaś zawodniczka przepłynąła ostatnie 100m w tej konkurencji szybciej niż Ye z Londynu. OSTATNIA 50-TKA PONIŻEJ 29S !!! Wyczyn nie do powtórzenia. Co najciekawsze Chinka miała wtedy 16 lata :crazy: #nibyczysta

http://sport.tvp.pl/rio/26466722/zwyciestwo-w-wielkim-stylu-rekord-swiata-i-zloty-medal-hosszu

Katinka ma mnóstwo medali MŚ i ME zarówno na 50 jak i na 25 m basenie. Na Igrzyskach jest to jej pierwszy medal i na pewno nie ostatni. Stawiam, że zdobędzie jeszcze 3

200m zmiennym ZŁOTO
200m motylek medal
200m grzbiet medal
 
Pod tym względem to prawie każde igrzyska są takie, Amerykanie pod względem koszykówki to inny sport uprawiają. W sumie jakby wystawili zespół z NCAA to prawdopodobnie wygraliby turniej.
no nie wiem, jest kilka ekip które będą wstanie im się postawić np Australia która ma pierwszą piątke też całą z NBA i która wczoraj Francje rozjechała która też teoretycznie ma dobrych zawodników
 
W czasówce nie ma sensu bo to nie bajka Rafała a drużynówka faktycznie dziwne, ze go zabraknie. Chociaż patrząc realnie to byłaby ogromna niespodzianka gdyby chłopakom udało się wywalczyć nawet brąz

Giro, TDF teraz Igrzyska. Czas na zasłużony odpoczynek. Wiadomo coś o Vuelcie?
Od poczatku sezonu w grupie Tinkoff bylo zalozone ze Giro jada na Rafala a TdF i Vuelta na Contadora . Rafal mial chyba juz nie startowac moze Il Lombardia na zakonczenie sezonu i od nowego sezonu w nowej grupie jeszcze nie wiadomo gdzie mozliwe ze Bora tak jak Peter Sagan .
 
W planie transmisji TVP nie widzę na dzisiaj meczu Janowicza (za to mecz Francja vs. Ktoś tam jest... :facepalm:). Teraz pytanie, czy żeby obejrzeć Jerzyczka, muszę wziąć ze Soba tableta z aplikacją TVP stream czy wystarczy mi ich strona internetowa?
 
Na IO nie ma druzynowej czasowki na szosie . Start wspolny i jazda na czas indywidualnie to wszystko
 
W planie transmisji TVP nie widzę na dzisiaj meczu Janowicza (za to mecz Francja vs. Ktoś tam jest... :facepalm:). Teraz pytanie, czy żeby obejrzeć Jerzyczka, muszę wziąć ze Soba tableta z aplikacją TVP stream czy wystarczy mi ich strona internetowa?
Mecz prawdopodobnie na korcie z którego nie ma transmisji. Tak samo wczoraj było z Linette.
 
Mogę się mylić, ale odkąd weszło zawodowstwo na IO nie ma jazdy drużynowej na czas. Jest na MŚ ale wg drużyn, nie krajów.
Na indywidualną mamy tylko 2 miejsca. Czołowe kraje 3 - ESP ITA CO GBR BEL NED

Masz racje.

W planie transmisji TVP nie widzę na dzisiaj meczu Janowicza (za to mecz Francja vs. Ktoś tam jest... :facepalm:). Teraz pytanie, czy żeby obejrzeć Jerzyczka, muszę wziąć ze Soba tableta z aplikacją TVP stream czy wystarczy mi ich strona internetowa?

Chyba brak transmisji



Warte obejrzenia na dzisiaj

Włochy vs Francja w męskiej siatkówce - 14:30
Polska vs Egipt 20:00

Kolarstwo szosowe z udziałem Kasi Niewiadomy - 17:30

Piłka ręczna
Chorwacja vs Katar 14:30
Polska vs Brazylia 21:40

Pływanie od 18:00 do 20:30 oraz finały od 3:00 do 5:00

Ciężary 20:30 kobiety 53kg i 00:00 mężczyźni 56kg

Janowicz vs Muller od 16 (mozliwy brak transmisji)

Wioślarstwo
16:20 dwójki podwójne wagi lekkiej z udziałem Janowiskiego/Mikołajczewskiego
15:10 dwójki bez sternika Wierzbowska/Wierzbowska
15:40 dwójki podwójne wagi lekkiej kobiet - Deresz vs Mikołajczak
 
Back
Top