Ich już z nami nie ma. Forumowe cmentarzysko.

A może nawet już tu jest …

:gsp:
the-shining-creepy.gif

Sam napisał, że na tej ślizgawce miał że 30 kont
A jeszcze kiedyś, jako Żelazna Pała, że spamował forum Arsenalu czy inne piłkarskie.

Acha. To chyba jedyny świr, który miał dedykowany konkurs na forum:
 
Last edited:
View attachment 150551
Sam napisał, że na tej ślizgawce miał że 30 kont
A jeszcze kiedyś, jako Żelazna Pała, że spamował forum Arsenalu czy inne piłkarskie.

Acha. To chyba jedyny świr, który miał dedykowany konkurs na forum:
że ten temat mnie ominął :mjsmile:
 
Co to, kurna? Czarny Załęcki? :juanlaugh:

Spotkałem jakiś czemu gościa. Bardzo mi się spodobał jego kolor skóry. Zobaczyłem w nim coś wyjątkowego, coś takiego innego niż wszyscy. Więc zapytałem go, gdzie sobie taki zrobił, czy to jego naturalny. Zapytałem go również czy mogę zrobić mu zdjęcie. Powiedział, że jak najbardziej. Więc zrobiłem mu fotę i tak mam go i noszę teraz w awatarze.
dla niewtajemniczonych :roberteyeblinking:
 
Back
Top