Ich już z nami nie ma. Forumowe cmentarzysko.

A może nawet już tu jest …

:gsp:
the-shining-creepy.gif

Sam napisał, że na tej ślizgawce miał że 30 kont
A jeszcze kiedyś, jako Żelazna Pała, że spamował forum Arsenalu czy inne piłkarskie.

Acha. To chyba jedyny świr, który miał dedykowany konkurs na forum:
 
Last edited:
Back
Top