Ian Machado Garry i jego żona, temat ogólny

Wracając zaś do opublikowanego przez Stricklanda nagrania… Okazuje się, że Garry szybko skontaktował się z Amerykaninem, grożąc mu skierowaniem sprawy do sądu.

– Jeśli dalej będziesz szerzył te kłamstwa, mając wiedzę od samego źródła, że nie jest to prawda, to będziesz brał udział w nękaniu i zniesławianiu – ostrzegł Amerykanina Irlandczyk. – Mądrze byłoby to usunąć.

– Nie jestem prawnikiem, tylko gościem, który próbuje pomóc cuckowi –
odpowiedział mu Sean. – Lol! Chcesz mnie pozwać? Ustaw się w kolejce, sku*wielu. Jest kilku przed tobą. Szanowałbym cię bardziej, gdybyś zagroził mi rękoczynami, ale… To ma sens, cucku.

– Seanie, rozsiewasz nienawistne kłamstwa i nękanie. Pomagam ci, zwracając na to uwagę.


Strickland krótko opisał też przytoczoną wyżej konwersację z Garrym.

– Wkleiłeś zdjęcie chłopa w więzieniu na swoją koszulkę, żeby go oczernić, a potem opowiadasz, że będziesz mnie pozywał? – napisał. – Naucz się, jak być, ku*wa, mężczyzną. Urodziłeś się bez jaj, czy żona ci je obcięła? Tchórz… Pie*dolony tchórz.


Co to kurwa jest cuck?
To o to chodzi?
 
Ktoś tu chyba nie wytrzymał

To była ich wspólna decyzja.
hehe.png
 
https://www.bjpenn.com/mma-news/ian...9jkqNqncRne6Z1ldepsrOHCVQZJwoKnU1N1RIRn2k0dyY

“My missus is looking at me with eyes popped out of her f****ing skull and she’s like, do it, have a fight with him. In my head I’m thinking my teammates about to fight him tomorrow. I’m not f***ing ruining that. There’s two f***ing women in here. Me and him are gonna go to the death if we fight in an elevator. We step out the lift and my wife just looks at me and goes, ‘You’re a p***y.’”
 
https://www.bjpenn.com/mma-news/ian...9jkqNqncRne6Z1ldepsrOHCVQZJwoKnU1N1RIRn2k0dyY

“My missus is looking at me with eyes popped out of her f****ing skull and she’s like, do it, have a fight with him. In my head I’m thinking my teammates about to fight him tomorrow. I’m not f***ing ruining that. There’s two f***ing women in here. Me and him are gonna go to the death if we fight in an elevator. We step out the lift and my wife just looks at me and goes, ‘You’re a p***y.’”
Ale toksyczna baba ja pierdl. Mimo tego garry to dzban i należy mu się to całe szambo i pomyje jakie na niego wylali. Ciekawe, czy pojawi się na konferencji. Colby go zje;) dla mnie jest on kolejna wersją tilla, jak to mówią: wyżej sra niż dupe ma :P
 
Back
Top