Hu hu ha nasza zima zla - Sporty Zimowe

Kliknij na ikone FB w prawym dolnym rogu
upload_2019-1-19_12-39-4.png
 
Poleca ktoś jakiś nocleg w Zieleńcu blisko stoku ?
W zieleńcu byłem w hotelu zieleniec przy samym stoku, i inne bajery w pobliżu, zależy ile chcesz przeznaczyć hajsu na nocleg:wink: . A pewnie 3/4 noclegów jest zajetych.
 
Poleca ktoś jakiś nocleg w Zieleńcu blisko stoku ?
Cokolwiek, byle nie przy "piątce", chyba, że jesteś rozrywkowy chłopak, i nocami nie musisz spać. Jeśli chcesz mieć jednak komfort - olej bliskość piątki, no i olej oferty z Dusznik, Szczytnej i Kudowy, bo choć interesujące, to jednak nie dają tyle czasu na stoku, co pobyt w samym Zieleńcu.
 
Poleca ktoś jakiś nocleg w Zieleńcu blisko stoku ?
Pracowałem na Zieleńcu 5 sezonów, co chcesz wiedzieć? :cool:
Jeżeli chodzi o sam Zieleniec to wszystkie noclegi są przy wyciągach bo Zieleniec to jest jedna ulica i po obu jej stronach są noclegi i stoki. Masz jakiś upatrzony konkretny stok? Jakieś dodatkowe wymagania?
Poza tym Zieleniec jest baaardzo mocno oblegany i jeżeli chodzi o okres ferii wielkopolskich, dolnośląskich, opolskich czy zachodniopomorskich to znalezienie teraz noclegu może graniczyć z cudem. Ale możemy coś pomyśleć.
 
Pracowałem na Zieleńcu 5 sezonów, co chcesz wiedzieć? :cool:
Jeżeli chodzi o sam Zieleniec to wszystkie noclegi są przy wyciągach bo Zieleniec to jest jedna ulica i po obu jej stronach są noclegi i stoki. Masz jakiś upatrzony konkretny stok? Jakieś dodatkowe wymagania?
Poza tym Zieleniec jest baaardzo mocno oblegany i jeżeli chodzi o okres ferii wielkopolskich, dolnośląskich, opolskich czy zachodniopomorskich to znalezienie teraz noclegu może graniczyć z cudem. Ale możemy coś pomyśleć.

Najlepiej nocleg, gdzieś w miarę blisko, żeby nie trzeba bylo jezdzic autem. Nie mam wygórowanych wymagań i tak od rana do nocy na stoku.
@Drzewo jakieś konkretne noclegi masz, bo na bookingu szalu nie ma z dostępnością.
@pyrazgr kasa raczej nie robi, bardziej chodzi o bliskość do stoku.
 
Najlepiej nocleg, gdzieś w miarę blisko, żeby nie trzeba bylo jezdzic autem. Nie mam wygórowanych wymagań i tak od rana do nocy na stoku.
@Drzewo jakieś konkretne noclegi masz, bo na bookingu szalu nie ma z dostępnością.
@pyrazgr kasa raczej nie robi, bardziej chodzi o bliskość do stoku.
Napisałem do paru znajomych, większość odpisała i nie mają nic wolnego praktycznie do końca lutego. Czekam na info od jeszcze dwóch ziomków. Jeden widziałem miał jeszcze wczoraj pokój czteroosobowy w agroturystyce, bardzo dobry standard z wyżywieniem, ale to już jest Lasówka czyli te 4-5km trzeba podjechać. Wydaje mi się, że obecnie nie masz innej opcji niż polowanie na coś wolnego przez booking.com. Jeżeli koniecznie chcesz wybrać Zieleniec do jazdy to chyba będziesz musiał poszukać noclegu w Dusznikach i oni mają skibusy, które kursują kilka razy dziennie do Zieleńca.
Ewentualnie spróbować coś poszukać we wspomnianej Lasówce, czyli małej wiosce położonej najbliżej Zieleńca.
 
O ja pitole jakie teraz są ceny karnetów??? Mielismy kilka pandemicznych lat przerwy i tak lukam oczy przecieram ze zdzwienia. Karnet 5 dniowy dla dwojga dorosłych i dwoje dzieci to ~1000 EUR (Austria).
 
O ja pitole jakie teraz są ceny karnetów??? Mielismy kilka pandemicznych lat przerwy i tak lukam oczy przecieram ze zdzwienia. Karnet 5 dniowy dla dwojga dorosłych i dwoje dzieci to ~1000 EUR (Austria).
Ja dziś patrzyłam na Białkę, jednodniowy 155 zł, bałem się że będzie jeszcze więcej.
Wybieram się od 13 lutego na ok tydzień, mam tylko nadzieję że będzie pogoda.
 
patrzyłam
:)

Białkę, jednodniowy 155
~30EUR/d, czyli okolo polowe taniej.

Tylko ten polski tlok i krotkie trasy...

No a rodzinny wyjazd zimowy do Austrii na tydzien to sie robi ~15k, szok. ~2k paliwo, ~5k karnety, ~5k apartament, 2-3k zarcie, wypozyczalni i kupna brakujacych ubran czy sprzetu nie licze... pewnie mozna urwac z tego 2-3k na apartamencie, na innym stoku/karnetach, ale i tak...
 
Back
Top