Hot or Not? Ile jej dajecie w skali 1-10 ?

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
0310a553002abfcd4ce286dc
 
def, ale ona nie jest zła, naprawdę xD nie musisz się wstydzić, że Ci się podoba xD


Ja np lubię kobiety z piersiami...
 
Perfumiarz :D


Nie pisałem przecież nic czy mi się podoba czy nie :)


Oceniajcie dalej, dodam tylko że to pro modelka
 
Od pro madl do tap madl jeszcze daleka droga ;)


Ocena ma się odnosić do zdjęcia czy do osoby na zdjęciu? W pierwszym przypadku nie znam się, ale mi się zdjęcie nie podoba. W drugim przypadku głupotą jest podejmowanie się oceny, bo na profesjonalnych fotach przeważnie wychodzi się nieporównywalnie lepiej niż na żywo :P Jedyne co powiem: dla mnie za chuda.
 
Ja nie oceniam, bo boje się że Def nas wkręca i to jakiś facet. Wyraźnie natomiast widzę anoreksje i ABC(absolutny brak cyca) a to dyskwalifikuje na starcie.
 
Jak to było przy okazji castingu na ring girls IFF, bez cyca i brzucha to nie dziewucha!
 
Hehe ABC padłem :D No dobra wszyscy co dali powyżej 1/10 shame on you :D


http://www.pudelek.pl/artykul/28521/uwierzycie_ze_ta_modelka_to_chlopak_zdjecia/
 
No wygląda jak baba jak już wspomniałem niezbyt urodziwa, tym bardziej ta hmmmm... jak to nazwać, kiecka z pierwszego zdjęcia i pomalowane długie paznokcie były zwodnicze. My bad ;/
 
Tak to jest kobiety maja swoje ABC jak to ujal Seban, natomiast u niektorych facetow mozna stwierdzic ABS :D
 
fusel, chyba nie mogę rozwinąć tego skrótu. xD Mógłbyś Ty go rozwinąć? XD
 
Back
Top