Hot or Not? Ile jej dajecie w skali 1-10 ?

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
0310a553002abfcd4ce286dc

Perfumiarz

PRIDE FC
Lightweight
def, ale ona nie jest zła, naprawdę xD nie musisz się wstydzić, że Ci się podoba xD

Ja np lubię kobiety z piersiami...

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Perfumiarz :D

Nie pisałem przecież nic czy mi się podoba czy nie :)

Oceniajcie dalej, dodam tylko że to pro modelka

GLF

KSW
Heavyweight
Od pro madl do tap madl jeszcze daleka droga ;)

Ocena ma się odnosić do zdjęcia czy do osoby na zdjęciu? W pierwszym przypadku nie znam się, ale mi się zdjęcie nie podoba. W drugim przypadku głupotą jest podejmowanie się oceny, bo na profesjonalnych fotach przeważnie wychodzi się nieporównywalnie lepiej niż na żywo :P Jedyne co powiem: dla mnie za chuda.

seban28

BAMMA
Featherweight
Ja nie oceniam, bo boje się że Def nas wkręca i to jakiś facet. Wyraźnie natomiast widzę anoreksje i ABC(absolutny brak cyca) a to dyskwalifikuje na starcie.

Mort

Żołnierz Chrystusa
Jak to było przy okazji castingu na ring girls IFF, bez cyca i brzucha to nie dziewucha!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Hehe ABC padłem :D No dobra wszyscy co dali powyżej 1/10 shame on you :D

http://www.pudelek.pl/artykul/28521/uwierzycie_ze_ta_modelka_to_chlopak_zdjecia/

slowik_1991

ONE FC
Middleweight
No wygląda jak baba jak już wspomniałem niezbyt urodziwa, tym bardziej ta hmmmm... jak to nazwać, kiecka z pierwszego zdjęcia i pomalowane długie paznokcie były zwodnicze. My bad ;/

fusel

EFC Africa
Heavyweight
Tak to jest kobiety maja swoje ABC jak to ujal Seban, natomiast u niektorych facetow mozna stwierdzic ABS :D

Mort

Żołnierz Chrystusa
fusel, chyba nie mogę rozwinąć tego skrótu. xD Mógłbyś Ty go rozwinąć? XD