Hipokryzja, pseudo-dziennikarzy i pseudo-moderatorów, z MMARocks.

  • Thread starter Deleted member 17503
  • Start date
Postanowiłem, że zostawię to tutaj, trudno, biorę odpowiedzialność za to co piszę na Cohones. Nie powinienem jako redaktor pisać, że 99picks to naiwniak bo stracił hajs na Fame. A sprawy osobiste, które Hardy chce wywlec to jakoś tak bardzo mnie nie bolą. Trenowałem wtedy ostro sporty walki i jeśli faktycznie z kimś się wyzywałem, to nie zrobiłem niczego innego, czego nie widzimy tu na Cohones (codziennie) :)
lepiej napisz mi czy jeszcze trzy dni temu spodziewales sie takich dymow z FAMEMMA?
 
@HardyTC wyjaśnij sobie z Cloudem wszystko na privie. Ciągnięcie tej krucjaty może skończyć się tylko w jeden sposób. Działasz w emocjach. Wróć do tematu jutro na spokojnie.
giphy.gif
 
Postanowiłem, że zostawię to tutaj, trudno, biorę odpowiedzialność za to co piszę na Cohones. Nie powinienem jako redaktor pisać, że 99picks to naiwniak bo stracił hajs na Fame. A sprawy osobiste, które Hardy chce wywlec to jakoś tak bardzo mnie nie bolą. Trenowałem wtedy ostro sporty walki i jeśli faktycznie z kimś się wyzywałem, to nie zrobiłem niczego innego, czego nie widzimy tu na Cohones (codziennie) :)
Ale ty masz silną psychikę ! Zajebiście silną ! Zawsze piszesz prosto w oczy , kiedy z kimś wymieniasz zdania ; nigdy nie wykonujesz niepotrzebnych ruchów ; wystarczy Ci dziesięć pierwszych słów , pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiesz , że w jego psychice czai się strach . On jeszcze nie zdaje sobie sprawy , że wkrótce będzie miał zasranego bana... a dlaczego ? Dlatego , że jego słaba psychika już wysłała mu priva do nadciągającej kupy , że spotkanie jest w spodniach !


;)
 
@HardyTC juz wszystko chuj ale wyjaśnij flaczeje akurat ten wałek w „sporcie” aż tak Cię boli? Zakładam ze na grupie „Fani mma..” to tez ty piszesz w podobnym tonie jak tutaj wiec... czemu? Ile hajsu przejebałes? Czy o co chodzi?
 
Wielka prośba do Szanownej Redakcji - trzymajcie ten temat przynajmniej do rana, bo dopiero wtedy będę miał czas zrobić screenshoty.
 
Dobra, jako że, jestem w nie do końca trzeźwym stanie umysłu oraz w niespecjalnie dobrym nastroju, naprostuję:

1.Przepraszam Clouda, za wyciąganie jego prywatnych spraw, które miały miejsce, na forum thecompany.pl kilka lat temu, naskoczyłem na niego w emocjach, nikogo tu nie oszukuję, ale nie widzę sensu, tego wywlekać po ochłonięciu.

2.
@HardyTC juz wszystko chuj ale wyjaśnij flaczeje akurat ten wałek w „sporcie” aż tak Cię boli? Zakładam ze na grupie „Fani mma..” to tez ty piszesz w podobnym tonie jak tutaj wiec... czemu? Ile hajsu przejebałes? Czy o co chodzi?

- Różne wałki widziałem, ale tak ewidentnego i bezczelnego oszustwa nigdy, wystarczy obejrzeć walkę, trwa zaledwie 6 minut, pieniądze również były postawione, ale to drugorzędna sprawa.
- Boli mnie to, że mocno broniłem, tej federacji, a okazała się zwyczajną farsą, o czym już z resztą pisałem w innym temacie, zwyczajnie wstyd, że broniło się takich ustawek.
 
Więc uwagi wobec innych podmiotów niż fame MMA chyba tak sobie zasadne?

W sensie mojego uwagi nt. KSW? Mój stosunek do KRS1 i FENu pozostaje niezmienny, do grona chujowych federacji, po prostu dołączył FAME MMA.
 
Chciałbym nadmienić jedną rzecz do osób które robią screeny i kiszą je kilka/kilkanaście lat, żeby dojechać jednego czy drugiego użytkownika. Weźcie rozbieg i pierdolnijcie z łba w krawężnik. Liżcie kule psom rużala i opierdalajcie pęta jego koniom. :burnit::burnit::burnit:
ale się wkurwiłem :putinlaugh:
 
Chciałbym nadmienić jedną rzecz do osób które robią screeny i kiszą je kilka/kilkanaście lat, żeby dojechać jednego czy drugiego użytkownika. Weźcie rozbieg i pierdolnijcie z łba w krawężnik. Liżcie kule psom rużala i opierdalajcie pęta jego koniom. :burnit::burnit::burnit:
ale się wkurwiłem :putinlaugh:
Kolega taki nerwowy jakby się obawiał, że i na niego ktoś jakieś kwity trzyma...
:roberteyeblinking:
 
Back
Top