Hipokryzja, pseudo-dziennikarzy i pseudo-moderatorów, z MMARocks.

  • Thread starter Deleted member 17503
  • Start date
D

Deleted member 17503

Guest
Witam, jako że, dyskusja o ustawionej walce, na FAME MMA, przekroczyła, wszelakie granice, dobrego smaku i hipokryzji, szczególnie moderatora Szadiego i administratora Clouda, który okazali i okazują, całkowity brak profesjonalizmu, przyłączając się, do użytkowników, lejących wiadro pomyj i bluzgów, na innych, udostępniam tutaj i wszędzie, informacje, ukazujące, poziom tego portalu a szczególnie, ludzi nim zarządzających:

W tym też oto temacie: https://cohones.mmarocks.pl/threads...-z-ustawionego-szamba-zwanego-fame-mma.50285/

Szanowny Moderator oraz Administrator, postanowili dać upust, swojej hipokryzji i zaczęli jechać po mnie jak i po każdym innym użytkowniku, który miał czelność, mieć inne zdanie, niż większość.

Podwójne standardy, typowa sebixowa sztywniutkość.

Tutaj zamieszczam dowody:

5MLNbKX


Posiadanie swojego zdania to jedno, pisanie bluzgów, przez użytkowników do użytkowników to drugie, ale trzecie i najważniejsze, podpisanie się pod tym, rzekomo poważnych dziennikarzy oraz adminów i moderatorów. Jasno pokazuje, jakie są na MMARocks podwójne standardy.
 

Attachments

  • hipokrycimmarocks.jpg
    hipokrycimmarocks.jpg
    293.3 KB · Views: 409
Last edited by a moderator:
Przeczytałbym, ale mi się nie chce.
Co do ustawionych walk tylko się wypowiem - w kej es dablju co galę wałki robią.
 
@HardyTC wyjaśnij sobie z Cloudem wszystko na privie. Ciągnięcie tej krucjaty może skończyć się tylko w jeden sposób. Działasz w emocjach. Wróć do tematu jutro na spokojnie.
 
Dawaj mordo

Szczerze sprawy nie pamiętam. Była około 6-10 lat temu. Chodzi podobno o to, że dymiłem do jakiegoś kolesia z powodu mojej przyjaciółki. Ej serio, starałem się załagodzić sprawę. Przeprosiłem, napisałem nawet, że wpisy Szadego były niefortunne, bo nie powinien wyśmiewać jako redaktor tego, że nastąpiło oszustwo na Fame, ale jak widać nie da się kurwa w tym kraju łagodzić sporów, nie da się :D
 
Szczerze sprawy nie pamiętam. Była około 6-10 lat temu. Chodzi podobno o to, że dymiłem do jakiegoś kolesia z powodu mojej przyjaciółki. Ej serio, starałem się załagodzić sprawę. Przeprosiłem, napisałem nawet, że wpisy Szadego były niefortunne, bo nie powinien wyśmiewać jako redaktor tego, że nastąpiło oszustwo na Fame, ale jak widać nie da się kurwa w tym kraju łagodzić sporów, nie da się :D
Obiecaj że przez noc nic tutaj nie skasujesz.Musze isc spać a bije się że zaczniecie kasować/zamykać tematy perełki.Do śniadania lektura będzie w sam raz:putinlaugh:
 
Obiecaj że przez noc nic tutaj nie skasujesz.Musze isc spać a bije się że zaczniecie kasować/zamykać tematy perełki.Do śniadania lektura będzie w sam raz:putinlaugh:

Postanowiłem, że zostawię to tutaj, trudno, biorę odpowiedzialność za to co piszę na Cohones. Nie powinienem jako redaktor pisać, że 99picks to naiwniak bo stracił hajs na Fame. A sprawy osobiste, które Hardy chce wywlec to jakoś tak bardzo mnie nie bolą. Trenowałem wtedy ostro sporty walki i jeśli faktycznie z kimś się wyzywałem, to nie zrobiłem niczego innego, czego nie widzimy tu na Cohones (codziennie) :)
 
Back
Top