Highlights

@Tykersky



http://fightnext.com/video/NGYRK57AW969/Anthony-Johnson-vs-Charlie-Brenneman--UFC-on-Versus-6
 
Dzieki Cactus :), zajebista jakość ale mam pytanie da rade to jakoś pobrać ? Może przez jakąś stronką czy coś?
 
Kurde nie da sie zedytowac postów -_-. Dla innych mały tutek, aby sciagac z odtwarzacza vk.com należy zrobic konto na owej wlasnie stronce i wtedy dodajemy do Moich filmów dane video, klikamy na nie i pod filmem mamy kilka opcji (jakości filmu ) do wyboru i sciagamy.
 
Albo zainstaluj program Internet Downlaod Manager i możesz ściągać wiedo z każdej strony.
 
Własnie zainstalowalem dzieki za info :)



Jak zapowiadalem wczesniej - Nowa sklejka najfajniejszych (moim zdaniem) head kicków z 2011 roku :)







Za niedługo bedzie z 2010 roku, mam juz 8 sztuk, głównie z WEC i Dream ale i tak bedzie na co popatrzeć.
 
Tak myśle, nie wiem czy to ma sens, celowo sobie nabijac viewsy jak co poniektórzy, nie jestem aż tak pazerny :D. Jest temat od tego to wrzucam do niego. Pierwsza składanke wrzuciłem 17 sierpnia, a dziś mam już 12 tys wyswietleń i powolutku też kasiorka idzie, grosze ale jednak :P
 
Takie tam z nudów :P bez żadnych efektów. Chciałem zrobić w dobrej jakości, ale za cholere nie mogłem znaleźć walk w dobrej jakości ;d
 
Od czasu "underscribable feeling" połowa powstających highlightów ma ten podkład "Time", to się robi wkurwiające, goście do swoich prac powinni znajdować "własne" kawałki, a nie zrzynać z poprzednich, bo nie można przekopiować klimatu z innego filmiku i to od razu traci charakter. Tak samo "Requiem for a dream" brzmi nadal genialnie jak oglądam trailer do dwóch wież, ale przy czymkolwiek innym brzmi z kolei miernie i rzygać się chce.


@Puczi piękna robota FlyWina, coś wspaniałego.
 
Mistrzostwo. Gdy zabrzmiał wokal to aż mnie ciarki przeszły. Również jestem ciekaw co to za track.
 
Back
Top