Highlights

mi tam podoba się highlight The best of Anthony Rumble Johnson pod mix Boom i Oops I did it again.
 
Moje ulubiony highlighty z Floydem w roli głównej:




Motywują do treningu niesamowicie.

Nie przepadam za nim, ale jego osiągnięcia są niesamowite szkoda ze nie pobił rekordu Marciano ale może jeszcze to zrobi?
Do czego zmierzam a do tego ze jeśli chodzi o podejście, trening,stan umysłu do walki, stan psychiczny,dyscyplinę nie wiem czy jest ktos ktokolwiek lepszy w tym od niego.
 
Dla mnie to taki Mysza z boksu. Waga lekkopółśmieszna, aż dziw, że taką kasę natrzepał :)
Bo wie jak się wypromować, wie jak gadać, wie na czym ten "boks" - biznes polega, głupi nie jest ale nigdy to 0 w rekordzie nie da mu takiej charyzmy jak miał Tyson, którego zwykły szary kowalski z ulicy zna bądź kojarzy.
 
Nie przepadam za nim, ale jego osiągnięcia są niesamowite szkoda ze nie pobił rekordu Marciano ale może jeszcze to zrobi?
Do czego zmierzam a do tego ze jeśli chodzi o podejście, trening,stan umysłu do walki, stan psychiczny,dyscyplinę nie wiem czy jest ktos ktokolwiek lepszy w tym od niego.
Wiele osób denerwowało/denerwuje jego zachowanie i rzeczywiście można go za to nie lubić, ale jeśli chodzi o aspekt sportowy i to co wymieniłeś czyli podejście do treningu, determinacje to na prawdę jest wzorem do naśladowania. Jeden z moich ulubionych bokserów. #TBE #TMT
Dla mnie to taki Mysza z boksu. Waga lekkopółśmieszna, aż dziw, że taką kasę natrzepał :)
Wystarczy pooglądać jak walczył, jakie robił show nie raz i ile osób przyciągały jego walki, wtedy kwestia zarobionej kasy wydaje się być logiczniejsza. Po prostu wiedział jak się odpowiednio wypromować.
 
No wiem, wiem. Ale z tą widowiskowością wcale nie jest lepszy od Demetriusza, który walczy fajnie, i salto po walce zrobi. Obaj to małe murzynki, a jeden jednak trochę tej charyzmy i PRowej smykałki ma i jaką to zrobiło różnicę :)
No właśnie, pomyśleć, że Demetrious mógłby też wykręcać zajebiste wyniki PPV i mieć wiele fanów, gdyby poznał trochę dogłębniej tajniki promowania się :D Co do małych murzynków to Floyd jednak jest te 13-15cm wyższy i cięższy 10kg, niby nie duża różnica, a jednak :D
 
Back
Top