Highlight podsumowujący 2012

Puczi

Dobry człowiek
Siema, chciałem pochwalić się najnowszymi wypocinami. Z dedykacją dla Arlovskiego za zarzucenie pomysłu, z podziękowaniami za pomoc z materiałem dla lugaska, Cactusa i innych, których teraz nie mogę sobie przypomnieć :)
Proszę o wytykanie błędów, ale nie zbyt natarczywe :-)

 
Eeee znów będzie że się czepiam, ale do hajlajtów jest osobny temat z tego co wiem, nie musiałeś zakładać nowego :P



A teraz obejrzę :D
 
Oj Logan wiem, ale mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi za złe, że zrzuciłem na drugą stronę - również fanowski - temat o Jonesie :)
 
ZA Blura (czyli muzę na wejście mojego ulubieńca) masz duży +!:-)



Dobra robota, nie ma sie do czego przyczepić.
 
Pisłem Ci już to na czacie w nocy ale powtórzę. Świetny HL, fajnie dobrana muza i podoba mi sie pomysł z tymi krótkimi urywkami z konferencji/ważenia. Nadają klimatu.



PS: no i przestań bo się zawstydzę :-)
 
Ogólnie zajebiste. Jeśli chodzi o konstruktywną krytykę to może co do muzyki - Nirvana jest spoko ale trochę ten kawałek za wolny w zwrotkach. Blur jak dla mnie był lepszym wyborem, od połowy od razu highlight się lepiej ogląda.



Btw ujęcia, sceny wszystko nice (zwłaszcza plus za te nietypowe ujęcia - z narożnika albo wejść), jeśli już to dałbym więcej scen slow motion - można wtedy podziwiać nokauty i highlight nie jest taki poszarpany.
 
Dobrze zmontowane wideo, ale muzyka nie pasuje kompletnie. Zerowe zgranie z obrazem, no i brakuje krzyków Rogana przey kluczowych akcjach, wogóle nie ma dzwięków z ringu, jakieś mocniejsze uderzenie itp.
 
Puczi, jak napisałem chwilę po tym jak to wrzuciłeś w nocy na chata, że zajebiste, to odnosiłem się do czegoś innego. Teraz jednak mogę ci potwierdzić jak juz obejrzałem: Zajebiste! :-)
 
Nie wiem puczi, jakos w ogole nie moge sie przekonac do twoich filmikow.



Sorry :-)
 
"Właściciel nie udostępnił tego filmu dla komórek"



Puczi, możesz to zmienić? Bo mi na telefenie nie działa
 
Moim zdaniem zajebiste, mało tych akcji, które zdążyły mi się przejeść w highlightach które wyszły już w połowie 2012, a więcej tych nowszych. Ciekawe i fajnie zmontowane (nie tylko strzały kończące walki, ale i jakieś inne wycinki), ale jak dla mnie za krótkie (patrz niżej). I mimo wszystko jednak mnie trochę razi brak chronologii, że najpierw pokazujesz walkę JDS z UFC 155 a potem ze 148, no ale to kosmetyczny szczegół w sumie.
Brakuje mi osobiście np.
-Cruickshank-Martinez
-Del Rosario-Miocić
-Davis-Prado 2
-Belcher-Palhares
-nokautów Hendricksa
-Munoz-Weidman
-Korean Zombie-Poirer
-W. Silva vs Franklin 2
-Werdum-Nelson i Werdum-Rosół

Just sayin' :-)
 
Muzyka świetna. Jest biały mistrz Middleweight :-) . Latający Josh.
 
@Visu no jasne, przecież nie każdemu się musi podobać, doskonale zdaję sobie sprawę
@Key pytałem w HP o tą chronologię, to tylko jedna osoba była za, kilka przeciw. Odnośnie tych walk, do jest ko na Kampmannie ("tylko" 1 knockout zdobył Hendricks w '12), nie mogłem znaleźć znośnej wersji Werdum - Nelson, a z Russowem nie było ujęcia dobrego :( Na resztę zabrakło czasu.
@quantum nie mogę tego zmienić, to chyba zależy od praw autorskich? Ja zaznaczyłem, że nie mam, bo boję się, że znowu mi skasują.
Dzięki za uwagi.
 
Dobrze zmontowane wideo, ale muzyka nie pasuje kompletnie. Zerowe zgranie z obrazem, no i brakuje krzyków Rogana przey kluczowych akcjach, wogóle nie ma dzwięków z ringu, jakieś mocniejsze uderzenie itp.


+1



Może to jest kwestia upodobań, ale moim zdaniem lepiej wychodzą "hajlajty", w których oprócz dobrego podkładu są też słyszalne reakcje komentatorów. Jest to troszkę granie na emocjach, ale, że tak powiem, w słusznym celu. Ma się wtedy wrażenie większej dynamiki całego filmu. Przydałoby się też w kilku momentach (np. przy nokautach) dodać jakiś delikatny (nienachalny) efekt w momencie uderzenia. Slow motion też możesz wykorzystywać trochę więcej - tak na przyszłość.
 
Mi się bardzo podobał, muzyka też, zwłaszcza drugi kawałek. Dobór momentów bardzo fajny, choć chętnie zobaczyłbym więcej.
 
Slow motion też możesz wykorzystywać trochę więcej - tak na przyszłość.
Właśnie w tym jest problem, że nie da się zrobić slow motion - w każdym razie w moim programie - bez utraty ponad połowy klatek (nie chodzi o jakość obrazu, tylko ruchy stają się "mechaniczne" jak u robota).
Faktycznie zaniedbałem trochę synchronizację z obrazem w pierwszej części. Na usprawiedliwienie mam tylko to, że kończyłem robotę do 3 nad ranem :)
 
Mnie się ten hl podoba, niestandardowe podejście (ujęcia z np konferencji) i szybki montaż bez zbędnego pierdolenia
 
Back
Top