Highlight Fiodora

Puczi

Dobry człowiek
Siema, chciałem zarzucić wam własnej roboty highlightem Cesarza. Zajmuję się tym dla przyjemności, wiem, że jest całe mnóstwo lepszych produkcji. Dopiero się uczę, jeśli ktoś wytrwa i obejrzy całe, to proszę dzielić się opiniami, uwagami i podpowiedziami.
https://www.youtube.com/watch?v=g6DYMoP9BrA&feature=plcp
Sorry za niską jakość niektórych walk i pierwszego utworu muzycznego, lepszej nie znalazłem.

Przy okazji link do hl sprzed miesiąca (założyłem nowe konto na youtube)
https://www.youtube.com/watch?v=QCKbKoBvDY4&feature=plcp

Pozdro.
 
Nie jest źle, obejrzałem połowę. Szkoda tylko, że jakość niektórych filmików słaba, no ale lepszej nie będzie ;/.w czym robisz? vegas?
 
Z braku czasu (jestem w robocie i wypadałoby przynajmniej poudawać, że pracuję) obejrzałem tylko ten krótki highlight. Bardzo mi się podoba, fajnie dobrane sceny i muzyka. Trochę mi przycina, ale to wina super kompa z pracy :)
 
Nie, na razie w videopadzie, vegasa może ogarnę jak będę miał więcej czasu. Zachęcam do obejrzenia drugiej połowy, która według mnie jest lepsza :D Dzięki panowie za opinie.
 
Haha, dobry nick - PucziTheFace :-)



A co do highlightów, to coraz lepiej Ci to wychodzi, oby tak dalej, powodzenia. :-)
 
Puczi, ja korzystam ostatnio z Corel Video Studio PRO X4, muszę przyznać że prosty w obsłudze, praktycznie go ogarnąłem :P. Polecam ten program, wydaje mi sie ze lepszy od VideoPada, i łatwiejszy od vegasa :P
 
Fiedzi HL upchany za bardzo , muza nie moja, ale przekroj kariery to cały:) chociaż mogłes tematycznie to zrobić, ja tematu nie widziałem.



Drugi HL bardzo fajny.
 
Co do pierwszego to trochę za długi, powinien być krótszy,ale bardziej konkretny.



Drugi genialny:-), tylko mam takie pytanie: czemu do cholery nie ma tam dos Santosa?:-)
 
Na Juniora przyjdzie czas :-) Rozmyślam teraz nad Nogueirą, Juniorem, Machidą i Shogunem.
A tematycznie w jakim sensie? Więcej historii z prywatnego życia dodać?
I dzięki Kees, sprawdzę ten program. A nick, jak to nick :-)
 
Jako psychofan Fedora, obejrzałem Twój HL o nim kilkakrotnie i uważam, że jest bardzo dobry. :-) Nie chcę nic sugerować, ale czekam teraz na coś o Lyoto. :-)
 
@up dodaj jeszcze jakąś muzykę relaksacyjną i spokojnie możesz DVD sprzedawać jako środek na bezsenność. Najlepiej połączony HL Askrena i Fitcha.


Mi się podoba ten drugi HL. Pierwszego nie oglądam, bo szczerze mówiąc to za dużo już tych highlightów Fiedzi widziałem i zwyczajnie mnie nudzą :-)
 
Dzięki za opinie panowie :-).
A jeszcze bym was spytał, która muzyka najbardziej/najmniej pasuje? Bo długo się głowiłem nad utworami. Osobiście najbardziej mi się podoba z krótszego highlightu - Michael McCann - Icarus i ostatnia muzyka z dłuższego - Mt Eden - Escape.
Jaki typ doradzacie, spokojna, rock, dubstep, metal?
 
Tylko dubstep, ale wtedy musisz koniecznie dobrze pociąć walki zeby zazębiały się z muzyką.
 
Sory że odkopuję :)



Puczi, co to za efekt co jest w tym HLu dolnym po ciosie Hendo (KO na Bispingu - 1:14 bodajże).. Tego u siebie w VideoPadzie nie widzę ;)







UPDATE: Fuck ale ze mnie debil, przecież na stronie VideoPada są do pobrania dodatkowe pluginy z efektami.. :D Już nie musisz odpowiadać :)



Patrze że są tam efekty które myślałem ze są tylko dostępne w Vegasach itp. :D To mi się podoba :D
 
Spoko, tylko mi podbiłeś stary temat :D A efekt to jest "old film", u mnie w podstawowej wersji był.
 
Back
Top