High League

Lata 80 to głębokie kolesiostwo i korupcja. Przy wielkiej piłce to ty nawet nie stałeś.
40 lat śledzisz rozgrywki i naprawdę uważasz, że siedzisz w wielkiej, światowej piłce? Proszę, napisz że żartowałeś a ja po prostu nie załapałem dowcipu.
Napisz jeszcze jak potoczyły się twoje losy, że będąc asystentem trenera, skończyłeś jako gość od bezdomnych?
W latach 80 Ekstraklasa była wyżej w rankingu lig
 
W latach 80 Ekstraklasa była wyżej w rankingu lig
Ale nie była dzięki tobie. Jak tam się dostałeś, to co później zrobiłeś że swoją karierą? Twoi koledzy z tamtych lat odnieśli jakieś sukcesy Ty byłeś jakimś przydupasem trenera, pewnie po znajomości się dostałeś. Twój wujek był dyrektorem w kopalni albo na kolei z nadania PZPRu. I jak ten system runął to dla takich jak ty, ciepłe posadki się skończyły. Na wolnym rynku nikt cię nie chciał, prawdziwych kolegów nie miałeś, inteligencją nie grzeszyłeś więc staczałeś się z dziesięciolecia na dziesięciolecie i wylądowałeś na stare lata sam, opuszczony, schorowany i jedyną Twoją rozrywką są mecze i komputer.
Jesteś smutny, ale nie żal mi ciebie. Na to co masz całe życie pracowałeś. Rozruszam jednak te działy. Stary dziadyga nie jest tu potrzebny.
 
Najman dla Radio Zet: Na pewno zawalczę na gali HIGH League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka
 
Laluna zabrała głos. Po tym jak skończyła się era Jacy. Mój p4p lider konf FMa


Zobaczcie, co świat freak fight robi z ludźmi. Po ostatnich dwóch występach Mateusza było już widać, że jest z nim bardzo źle. Mega przykre, to tylko człowiek. Spoczywaj w spokoju. Mateusz Murański. Amen – przekazała na Instastory.

Pamiętajcie, są osoby, które hejt zniosą bez problemu, a są takie, że tego nie udźwigną. To już druga ofiara wejścia do świata freak fight. Pieniądz to nie wszystko – podkreśliła na koniec
 
Ale ten temat to jest sciek i rak :juanlaugh: za malo dymów a przede wszystkim hejtu.
No właśnie nie chcą dymić. Myślałem że tu stado internetowych napinaczy, a siedzi tylko jeden stary pryk. Mam nadzieję że jak napiszę "laluna żre gUwno" to się jeszcze rozkręci.
P.s. nawet nie wiem czy to facet czy baba
P.s.2 zostałem tu królem, ale mój jedyny paź okazał się że jest z paździerza.
P.s.3 jebać dymy tylko dymanie
Edit: może Ty byś chciał być tu królem? Miałbyś pełen immunitet. Można wtedy pisać bez limitu? Mi wystarczy rola palladyna. Zwalczałbym żelków podających się za krypto sebixów?
 
Last edited:
No właśnie nie chcą dymić. Myślałem że tu stado internetowych napinaczy, a siedzi tylko jeden stary pryk. Mam nadzieję że jak napiszę "laluna żre gUwno" to się jeszcze rozkręci.
P.s. nawet nie wiem czy to facet czy baba
P.s.2 zostałem tu królem, ale mój jedyny paź okazał się że jest z paździerza.
P.s.3 jebać dymy tylko dymanie
Edit: może Ty byś chciał być tu królem? Miałbyś pełen immunitet. Mi wystarczy rola palladyna. Zwalczałbym żelków podających się za krypto sebixów?
Moge przyjac abdykacje i wziac te tereny pod swoje skrzydlo jako ziemie wasalne, jencow w jasyr, kobiety do haremu. Pasuje taki uklad?
comment_21hcXdUdJxloqUx5XjZCMyKtJ6uuXebC.jpg
 
  • Haha
Reactions: jut
Nie wybielaj sie, ty i ta gromadka narzucaliscie mu presje dymow i widocznie jej nie udzwignal


Żeś teraz popłynął. Presję to mu narzucili hejterzy zadymiarzy m.in słodki fanbase youtubowych żelków.

U takich jak ja Murany to by dobre piwo wypili i dobrze się bawili.
 
Ale presja dymow byla, pewnie sie w tym nie odnajdywal ale probowal ciagle was zadowolic. Szkoda ze go zniszczyliscie


Sprytne odwrócenie prawdy, bo pewnie w środku sam się kiepsko czujesz , że wyzywałeś go od k ,h czy c.

Mnie w tą pułapkę nie rzucisz, bo ja zawsze kochałem zadymiarzy i nawet 0,1 procenta winy w tym mojej.

Trio Murańskich to była moja ulubiona kadra FMa obok Lalunki.
 
Ech jutro mieliśmy się spotkać się na konfie Najman vs Muran :cry:

Do tego cholernie ciekawił mnie zasięg ich F2F. Cholera cały czas nie wierzę.
Wielka szkoda, że wydarzyła się tragedia jaką jest śmierć młodego Murana i zadymiarz Bomba poszedł siedzieć
 
Najwięcej hejtu na Murańskich siali Nitro i Wardęga

Było tego dużo. Przypominam że nikt nie miał takich okrzyków jak oni ciągle na konfach ,,Wypierd...ć" itp. Oni mieli straszny hejt to fakt.

Wardęga to fanatycznie chciał ,,zabić" Lalune.

Wyniszczają dobrych zadymiarzy, a potem będzie płacz o stypy na konfach. Dziwny ten świat i tyle Bolek.
 
Sprytne odwrócenie prawdy, bo pewnie w środku sam się kiepsko czujesz , że wyzywałeś go od k ,h czy c.

Mnie w tą pułapkę nie rzucisz, bo ja zawsze kochałem zadymiarzy i nawet 0,1 procenta winy w tym mojej.

Trio Murańskich to była moja ulubiona kadra FMa obok Lalunki.
Nikogo nie wyzywalem, to nie ja narzucałem presje na biednego chlopaka tylko tacy jak wy.

Niestety ale fani wymagali od niego widocznie za duzo, mogliscie sie opanowac z tymi dymami.
 
Back
Top