High League

haha ale beka za szacuneczek po walce... jutro patusowi wroci poziom glukozy do normy to znowu bedzie pierdolil jakies prawilne madrosci :D

ale tego calego diego tez sie ciezko slucha, nastepny farmazon.
 
:cool:
1655753191742.png
 
Sędzia próbował ratować emocje w trzeciej rundzie, ale nie wyszło. Ogólnie średnia walka, miejsce Diego jest w Gromdzie, tam jest chociaż trudniej zanudzać.
 
Mateusz „Don Diego” Kubiszyn wniósł na wagę 96 kg! To bardzo podobny wynik, jaki osiągnął podczas ważenia na żywo przed High League 3. Z drugiej strony Denis Załęcki, który zaznaczał, że nie odpuszczał w treningach ważył 101,5 kg. Popularny „Bad Boy” poprzednim razem na wadze miał 103,9 kg
:korwinstupid: do haj lig

Na tejpie przed walką pokazywało że denis 102 a diego 95
Jeb się talibie bo montana to był tony a nie żaden sralik::jondance::
 
Kurde Panowie, od tych freakfightów i spadających kryptowalut jebie mi na dekiel. Nawet miałem popierdolony sen:
Denis Załencki udzielał w ringu wywiadu i stwierdził że P. Nastula obecne na gali jako widz był hujowym zawodnikiem. Nastula wziął 2 mikrofon, podeszedł do denisa i powiedział: " no pokaż cwaniaczku co umiesz" po czym go złapał, wychaczył i obalił go że leżał brzuchem i sprzedał mu lepe w tył głowy, a denis zaczął sie miotać i krzyczeć: " dawaj na gołe pięści kuwa"....
i sie obudziłem
 
Kurde Panowie, od tych freakfightów i spadających kryptowalut jebie mi na dekiel. Nawet miałem popierdolony sen:
Denis Załencki udzielał w ringu wywiadu i stwierdził że P. Nastula obecne na gali jako widz był hujowym zawodnikiem. Nastula wziął 2 mikrofon, podeszedł do denisa i powiedział: " no pokaż cwaniaczku co umiesz" po czym go złapał, wychaczył i obalił go że leżał brzuchem i sprzedał mu lepe w tył głowy, a denis zaczął sie miotać i krzyczeć: " dawaj na gołe pięści kuwa"....
i sie obudziłem
Zrób na jakiś czas odpoczynek od internetu bo zawładnął on twoim umysłem.
 
Kurde Panowie, od tych freakfightów i spadających kryptowalut jebie mi na dekiel. Nawet miałem popierdolony sen:
Denis Załencki udzielał w ringu wywiadu i stwierdził że P. Nastula obecne na gali jako widz był hujowym zawodnikiem. Nastula wziął 2 mikrofon, podeszedł do denisa i powiedział: " no pokaż cwaniaczku co umiesz" po czym go złapał, wychaczył i obalił go że leżał brzuchem i sprzedał mu lepe w tył głowy, a denis zaczął sie miotać i krzyczeć: " dawaj na gołe pięści kuwa"....
i sie obudziłem
byku, a jakaś strzykawka z łapy nie wystawała jak się obudziłeś?
 
I co? Warto obejrzeć tą walkę czy znowu wiele krzyku o nic?
kurwa mać, gdyby ten frajer żył w latach 90 to by go ojebali i bili cały czas, chuj o kolor skóry, na taką pizdę zawsze znajdywała się kosa pod żebro

Wiem że brzmię jak jakiś ulicznik ale on pierdoli jakieś kocopoły że to chuj, ta pizda się bała hejtu i usunęła zdjęcie ze słowikiem
frajerstwem było promowanie słowika, jeszcze większym frajerstwem było usunięcie zdjęcia, chociaż jak zaczął się stawiać Czeczenom z High League (bo oczywiście Czeczeni oczywiście zawsze mają czystą kasę i cholernie jej dużo :) ) to byłoby ciekawie :muttley:

Chociaż mega zabawne jest to jak teraz zaczynają gadać o honorze kibolskim: przecież Kraków udowodnił, że istnieje zasada ,,kto ostatni się rozjebie ten frajer" :roberteyeblinking:
 
I co? Warto obejrzeć tą walkę czy znowu wiele krzyku o nic?

frajerstwem było promowanie słowika, jeszcze większym frajerstwem było usunięcie zdjęcia, chociaż jak zaczął się stawiać Czeczenom z High League (bo oczywiście Czeczeni oczywiście zawsze mają czystą kasę i cholernie jej dużo :) ) to byłoby ciekawie :muttley:

Chociaż mega zabawne jest to jak teraz zaczynają gadać o honorze kibolskim: przecież Kraków udowodnił, że istnieje zasada ,,kto ostatni się rozjebie ten frajer" :roberteyeblinking:
ale chuj z tym
On ma 33 lata i jak jego kumpel sejczento gada o ruchaniu matek, no to jest poniżej wszelkiej krytyki, widać że im ktoś kanapki zabierał w szkółce :matt:
A ja gdzieś czytałem że to pic na wodę wychowaństwo na blokach i że był normalnym dzieciakiem
 
Jak na niego napluła na niego to:kis:
nie znamy calego kontekstu, chyba, ze ktos znajdzie nagranie jak niby na niego plula zanim typo do niej wstal

jesli faktycznie zaczela prowokowac i jeszcze oplula, to jakas tam bura jej sie nalezy, ale typ wazacy 4 razy tyle co ona, lapiacy maniure jak na filmie... no nie wiem
 
nie znamy calego kontekstu, chyba, ze ktos znajdzie nagranie jak niby na niego plula zanim typo do niej wstal

jesli faktycznie zaczela prowokowac i jeszcze oplula, to jakas tam bura jej sie nalezy, ale typ wazacy 4 razy tyle co ona, lapiacy maniure jak na filmie... no nie wiem
Pewnie zaczęli nagrywać dopiero jak typ wstał
 
Takefun mówi, że nie wierzy w plotki że Kociolek dostała prawie milion zł za walkę , mówi że osoby które zna dostały co najwyżej trochę ponad 500 k za walkę/w co ja zbytnio nie wierzę/

A wy dalej wypisujcie stawki 800k-1 mln :lol::facepalm:

 
Takefun mówi, że nie wierzy w plotki że Kociolek dostała prawie milion zł za walkę , mówi że osoby które zna dostały co najwyżej trochę ponad 500 k za walkę/w co ja zbytnio nie wierzę/

A wy dalej wypisujcie stawki 800k-1 mln :lol::facepalm:



Oczywiście, że nie dostała :rofl: Ja jebie te stawki się już robią tak odklejone od rzeczywistości, że gdyby to była prawda to cała karta kosztowała by więcej niż karty UFC. Bądźmy poważni :)
 
Back
Top