High League

Skoro bez zasad to lepiej przyjść z kastetem na chuj pięści skoro to "frajerzyna" (nwm czy nią jest:neildegrassewhoa:)
I serio tyralnia to dobry pomysł to byłby jeden z ciekawszych tematów do przeglądania
Kastet nie, bo nie chcę iść siedzieć za mordestwo xD Walka by była do utraty przytomności, bądź poddania przeciwnika. Tyralnia ma większy sens na discordzie, bo można na bieżąco odpowiadać, a nie tak jak na forum po dłuższej chwili namysłu..
 
Walkę z frajerzyną i tchórzem Kurwantesem mógłbym tylko rozwiązać poprzez walkę na gołe pięści bez limitu czasowego i bez zasad, tyralnia nic nie da.
Przecież ty nawet nie potrafiłeś wykazać się charakterem przy dotrzymaniu zakładu a co dopiero w walce ułomku, w czasie 2 minut składam cię jak precla :juanlaugh:
 
Last edited:
Przecież ty jesteś na liścia ułomku, w czasie 2 minut składam cię jak precla :juanlaugh:
Typie, w parterze miałbym cię w 20 sekund w półgardzie, dosiadzie lub bocznej, a jeśli chodzi o stójkę to po minucie ktoś by musiał dzwonić na pogotowie, bo byłbyś po takim czasie w stanie agonalnym. Grubo przeceniasz swoje umiejętności prokuratorku.
 
Typie, w parterze miałbym cię w 20 sekund w półgardzie, dosiadzie lub bocznej, a jeśli chodzi o stójkę to po minucie ktoś by musiał dzwonić na pogotowie, bo byłbyś po takim czasie w stanie agonalnym. Grubo przeceniasz swoje umiejętności prokuratorku.
O czym ty mówisz jak jeden liść i spada ci ta pusta główka smyku :putinlaugh:
 
O czym ty mówisz jak jeden liść i spada ci ta pusta główka smyku :putinlaugh:
Skąd ty to możesz wiedzieć, jak jedyne twoje doświadczenie w walce to bicie się ze swoim starym napierdolonym po harnasiu o pilot od telewizora. Nazywasz mnie smykiem, ale to ty po 30 sekundach walki będziesz chciał wrócić do mamusi farmazonie jebany xD
 
Skąd ty to możesz wiedzieć, jak jedyne twoje doświadczenie w walce to bicie się ze swoim starym napierdolonym po harnasiu o pilot od telewizora. Nazywasz mnie smykiem, ale to ty po 30 sekundach walki będziesz chciał wrócić do mamusi farmazonie jebany xD
Bez nerwów smyku, ustawmy się, zaprośmy kilku forumowiczów na widownie żeby zobaczyli jak będziesz gwalcony w parterze tak jak to bywało często w twoim dzieciństwie. No chyba że się obsrasz tak jak było z zakładem, i co miękka fajo wchodzisz w to?
 
Bez nerwów smyku, ustawmy się, zaprośmy kilku forumowiczów na widownie żeby zobaczyli jak będziesz gwalcony w parterze tak jak to bywało często w twoim dzieciństwie. No chyba że się obsrasz tak jak było z zakładem, i co miękka fajo?
wzrost, waga, miejsce, data.
 
Bez nerwów smyku, ustawmy się, zaprośmy kilku forumowiczów na widownie żeby zobaczyli jak będziesz gwalcony w parterze tak jak to bywało często w twoim dzieciństwie. No chyba że się obsrasz tak jak było z zakładem, i co miękka fajo wchodzisz w to?
Tylko weź jedna rzecz pod uwagę, może się okazać ze typ wazy 50kg i wystawi jakiegoś swojego kolegę co wazy 120 twierdząc ze to on.
 
1.95 cm, 109kg. Mam Ci dać ulicę i numer do mojego domu na cohones? Pojebało Cię xD
Nie będę tam z miarką i wagą latał baranie jebany, dawaj jakieś zdjęcie swoje z tego pepe żebym miał pewność że to nie wałek albo niech ktoś z forum potwierdzi ż tam trenujesz
 
Dawaj jakieś zdjęcie swoje z tego pepe żebym miał pewność że to nie wałek albo niech ktoś z forum potwierdzi ż tam trenujesz
Wszystkie są na fanpage pepe mma, jak poszukasz to znajdziesz, ty może wyślij swoje i napisz gdzie trenujesz randomie.
 
Oo szybko się ciota obsrała haha dawaj tą fote
Ćwierćinteligencie, po co mam Ci dawać fotę z zamazaną twarzą, skoro jak tu wrzucę z zamazaną twarzą, to zaraz wszyscy będą wiedzieć kim jestem, bo wystarczy wejść na fanpage pepe mma i znaleźć? Jak taki mądry jesteś to ty daj swoją i napis z jakiego klubu jesteś, to gwarantuje, że 5 minut później będę znał twoje imię i nazwisko ;)
 
Ćwierćinteligencie, po co mam Ci dawać fotę z zamazaną twarzą, skoro jak tu wrzucę z zamazaną twarzą, to zaraz wszyscy będą wiedzieć kim jestem, bo wystarczy wejść na fanpage pepe mma i znaleźć? Jak taki mądry jesteś to ty daj swoją i napis z jakiego klubu jesteś, to gwarantuje, że 5 minut później będę znał twoje imię i nazwisko ;)
Nie szukaj wymówek i nie pajacuj gamoniu, nie będę szukał cię po wzroście i wadzę na facebooku. Dawaj fote
 
Nie szukaj wymówek i nie pajacuj gamoniu, nie będę szukał cię po wzroście i wadzę na facebooku. Dawaj fote
Ty nie, ale inni i będę tutaj zaraz latał. Czekam dalej, aż ty wyślesz, skoro mnie wyzywasz, a sam nie chcesz dać i napisać gdzie trenujesz xD
 
Ty nie, ale inni i będę tutaj zaraz latał. Czekam dalej, aż ty wyślesz, skoro mnie wyzywasz, a sam nie chcesz dać i napisać gdzie trenujesz xD
Jaka ty jesteś spierdolina to się w pale nie mieści, wszystkiego się boisz :putinlaugh:
 
Jaka ty jesteś spierdolina to się w pale nie mieści, wszystkiego się boisz :putinlaugh:
Niczego się nie boje, tym bardziej przyjebać w głupi cymbał kurwantesowi, ale jednocześnie nie jestem głupi, żeby podawać tutaj swoją tożsamość. Jeżeli ty jesteś, to daj swoje zdjęcie klubowe, a nie piszesz, że się 'boje', skoro sam tego nie zamierzasz zrobić xD
 
Niczego się nie boje, tym bardziej przyjebać w głupi cymbał kurwantesowi, ale jednocześnie nie jestem głupi, żeby podawać tutaj swoją tożsamość. Jeżeli ty jesteś, to daj swoje zdjęcie klubowe, a nie piszesz, że się 'boje', skoro sam tego nie zamierzasz zrobić xD
Jesteś tak samo zesrany jak wtedy gdy przegrałeś zakład. To ja jadę do ciebie a nie ty do mnie, twoim obowiązkiem jest pokazać jak wyglądasz pucybucie.
 
Jesteś tak samo zesrany jak wtedy gdy przegrałeś zakład. To ja jadę do ciebie a nie ty do mnie, twoim obowiązkiem jest pokazać jak wyglądasz pucybucie.
To uznajmy, że jestem 'zesrany', ale wolę jednak pojechać do ciebie, zamiast tu dawać swoje zdjęcie. Dawaj datę, miejsce i swoje zdjęcie :)
 
Back
Top