High League

O skurwesyn:juanlaugh: Tak jak myślałem, jestem zwykłym obsrańcem i będę komuś kazał zrobić coś, czego sam nie zrobię bo jestem jebaną frajerzyną i hipokrytą.
Tu się z tobą muszę zgodzić, jesteś zwykłym obsrańcem i hipokrytą.
 
Nie no . Dawać tą waszą walkę zamiast Natsu vs Lexy... tylko już po ważeniu, wskakujecie coś w stylu tego Nikoli co walczył z Pudzianem chwile przed galą :D
 
Po tym F2F wiem jedno - Brodnicka serio jest dobra w dymy, aż jestem ciekaw co by było jakby miała bardziej narwaną kobitę od Lil masti
 
Brodnicka to wzór zadymiary
:pudzianfap:

kibicuje jej całym serduszkiem

No mega zajebista jest. Wiedziałem że ona ma potencjał ale że będzie walić teksty typu ,,jest k...ą albo leczysz się psychiatrycznie " To tylko pokazuje że to jest zadymiara przez duże Z.

I ona z narwanymi laskami zrobi nam poezję na konfach.


:applause:::snoopd:::antonio:
 
,,A jak cię uderzę w cycek nie pęknie bo słyszałam że są sztuczne." Boska jest ta Ewka.

Mam wrażenie że blondyna ją nudzi i chciałaby jeszcze ostrzejszej jatki.

Brodnicka to jest czyste złoto.
 
Lil Masti Bogusz to pustostan umysłowy. Jak kręciła o tym jaka dumna jest z Sex Masterki, jaka to edukacja była, jaki wysoki poziom rozrywkowy, jakie to leczenie ludzi z kompeksów... przez cały odcinek (słuchałem wyrywkowo) nieudolne próby odbicia piłeczki i porównania, że to to samo co wychodzenie na ważenie w stringach. A tu ciach i pokasowane. Ona chyba naprawdę ma problem z patrzeniem na swoje odbicie. Potem próbuje cisnąć Brodnickiej jakie cukinie biła i chujową mistrzynią jest, a sama zapomniała jak o pas MISZCZOWSKI Fake MMA gównoburze w internetach kręciła, że jest jej, pokonała wszystkie i bla bla. Jak dla mnie wizualnie Ewka wypadła o wiele lepiej niż Aniela.
 
Zobaczyłbym konfe dwóch imienniczek Ewa Brodnicka vs Ewa Piekut/mistrzyni Elite fighters/

:antonio:
 
Last edited:
Back
Top