High League

ja pierdole, ależ pewnie Fame sobie pluje w brodę, przecież Brodnicka jest cudowną zadymiarą xd
 
Brodnicka jest gotowa pójść na zakład że kto przegra ma pić mocz wygranej.

Ta kobieta to jest złoto freak owe :tellmemore::antonio:::snoopd::


Środowe Rundki to będzie kosmos. Ja nie wiem czy Pawłowski dojdzie tam do głosu :putinlaugh:
 
Jako że jestem zmuszony oglądać te nudziary na konfie przy Brodnickiej. Nurtuje mnie jedno pytanie ostatnio. Ta cała Lexy na każdej konfie czy to w wywiadach jak zdarta płyta powtarza ,, dzięki tej walce mam cel w życiu, bo tak śpię do 15 i cały dzień przeglądam tik toki."

I tak się kurde zastanawiam czy serio mając 1 mln subow na YT i instagramie , można już być takim
,, ultra milionerem " że możesz tylko leżeć i pachnieć i mieć w dupie studia i jakakolwiek pracę.

Ona serio może być już tak nadziana , bo gada jakby 6 w lotka trafiła.


Ja rozumiem bogactwo takich Paulów ale taka Lexy w takiej Polsce już jest tak ustawiona by w życiu nie robić zupełnie nic ?
 
Last edited:
Jako że jestem zmuszony oglądać te nudziary na konfie przy Brodnickiej. Nurtuje mnie jedno pytanie ostatnio. Ta cała Lexy na każdej konfie czy to w wywiadach jak zdarta płyta powtarza ,, dzięki tej walce mam cel w życiu, bo tak śpię do 15 i cały dzień przeglądam tik toki."

I tak się kurde zastanawiam czy serio mając 1 mln subow na YT i instagramie , można już być takim
,, ultra milionerem " że możesz tylko leżeć i pachnieć i mieć w dupie studia i jakakolwiek pracę.

Ona serio może być już tak nadziana , bo gada jakby 6 w lotka trafiła.


Ja rozumiem bogactwo takich Paulów ale taka Lexy w takiej Polsce już jest tak ustawiona by w życiu nie robić zupełnie nic ?
Pewnie wystarczy ze wrzuci od czasu do czasu zdjęcie na insta z jakimś produktem i hajs wpadnie.
Niewiadomo tez na jakich jest warunkach z agencja, może jej coś płaca miesięcznie ? Nie wiemy
 
Pewnie wystarczy ze wrzuci od czasu do czasu zdjęcie na insta z jakimś produktem i hajs wpadnie.
Niewiadomo tez na jakich jest warunkach z agencja, może jej coś płaca miesięcznie ? Nie wiemy


Rozwala mnie że ME HL to najnudniejsze zestawienie z karty. Te dziewczyny są tak cholernie bez życia że nie wiem co one robią w necie.

Jak jak nienawidzę tego typu ludzi to naprawdę...
 
W freakach chyba nie widziałem nudniejszego zestawienia takich 2 bezyciowcow. Serio aż przykro się na to patrzy.
A mogły sobie zrobić fajna drame nowy team x vs stary team x to te robia sobie wspólne zdjęcia i zapraszają na walkę xD
 
Jak ja lubie poczytać te żałosne jaranie się tutejszych ekspertów, ten dział powinien nosić nazwę "Przedszkole" :juanlaugh:
 
Jako że jestem zmuszony oglądać te nudziary na konfie przy Brodnickiej. Nurtuje mnie jedno pytanie ostatnio. Ta cała Lexy na każdej konfie czy to w wywiadach jak zdarta płyta powtarza ,, dzięki tej walce mam cel w życiu, bo tak śpię do 15 i cały dzień przeglądam tik toki."

I tak się kurde zastanawiam czy serio mając 1 mln subow na YT i instagramie , można już być takim
,, ultra milionerem " że możesz tylko leżeć i pachnieć i mieć w dupie studia i jakakolwiek pracę.

Ona serio może być już tak nadziana , bo gada jakby 6 w lotka trafiła.


Ja rozumiem bogactwo takich Paulów ale taka Lexy w takiej Polsce już jest tak ustawiona by w życiu nie robić zupełnie nic ?
Nie robi nic bo niczego nie potrafi i niczym konkretnym się nie interesuje. Jest pustakiem.
 
O, pan Nobody przyszedł dać opinię. Wszyscy wiedzą, że masz freaków w pizdzie, ale po co nam to przypominasz? Nikogo to nie obchodzi wrzodzie, spierdalaj do sportowych wątków.
O niehonorowy brudas jak się spienił, łyknął haczyk jak dziwka sperme :DC: Chciałbyś żeby mnie tu nie było a na twoje nieszczęście to właśnie tu będę cię wyjaśniał psi wytrysku. Może jakiś zakładzik? A nie poczekaj zapomniałem że matka nie nauczyła cię by z mordy dupy nie robić. :rutekajak:
 
O niehonorowy brudas jak się spienił, łyknął haczyk jak dziwka sperme :DC: Chciałbyś żeby mnie tu nie było a na twoje nieszczęście to właśnie tu będę cię wyjaśniał psi wytrysku. Może jakiś zakładzik? A nie poczekaj zapomniałem że matka nie nauczyła cię by z mordy dupy nie robić. :rutekajak:
Ale to nie ja podczas walki Don Kasjo z Parke trzymałem kursor na przycisku ,,usuń konto", lecz ty tchórzu :)
 
Marzycielu przestań bredzić :juanlaugh: Najlepsze było jak się podnieciłeś gdy ci zaproponowałem 1k gdy przegram zakład, ślinka ci leciała jak niemowlakowi przed papu a tu taki chuj niedorajdo :mjsmile:
No tak, myślałem na początku, że jesteś spoko i możesz dotrzymać zakładu, ale potem jak widziałem co piszesz to już było dla mnie jasne, że jak Parke wygra to spierdolisz z cohones i chuja zobaczę te 1k xD
 
No tak, myślałem na początku, że jesteś spoko i możesz dotrzymać zakładu, ale potem jak widziałem co piszesz to już było dla mnie jasne, że jak Parke wygra to spierdolisz z cohones i chuja zobaczę te 1k xD
Chuja zobaczyłeś bo przegrałeś zakład gamoniu :DC:
 
Niech ktoś założy tyralnie podobne do tych na discordach i ludzie tam będą wyjaśniać swoje spiny :lol:
Walkę z frajerzyną i tchórzem Kurwantesem mógłbym tylko rozwiązać poprzez walkę na gołe pięści bez limitu czasowego i bez zasad, tyralnia nic nie da.
 
Walkę z frajerzyną i tchórzem Kurwantesem mógłbym tylko rozwiązać poprzez walkę na gołe pięści bez limitu czasowego i bez zasad, tyralnia nic nie da.
Skoro bez zasad to lepiej przyjść z kastetem na chuj pięści skoro to "frajerzyna" (nwm czy nią jest:neildegrassewhoa:)
I serio tyralnia to dobry pomysł to byłby jeden z ciekawszych tematów do przeglądania
 
Back
Top