High League

I to miało być zabawne? Nie było.

Masz problem do bezdomnych? Wolę to niż też dzisiejszy świat youtuberków. Przynajmniej przypominają mi lata 70-90 gdzie kipi testosteron.

@Vassago

Bardzo słabe zachowanie.

Przypominam, że ja w ogóle nie oglądam żadnych kanałów YT reality - lifestylowych czy jak to się nazywa. Mnie interesuje tylko klatka. W życiu oglądałem trzy konfy freakowe i czwartej nie będzie. Nie mam czasu na oglądanie takiego produktu zwłaszcza, że skróty, które się pojawiają upewniają mnie, że to wszystko jest robione na jedno kopyto i tylko kwestia, który freak głośniej krzyczy i ma bardziej rozwinięty słownik :lol: Jakieś rzucanie bananami ostatnio? Serio? To ma być zabawne? Mogliby się bardziej postarać :cool:
 
Przecież Owczarz by rozniosła Blondi okrutnie zarówno w stójce jak i w parterze.

Co to w ogóle za debata :juanlaugh:
Ty z Twoją wiedzą o sw to książki pisz i dalej się kompromituj na tym forum.

Owczarz chwali się byciem bokserką, a nie potrafi prostych bić, a o jakiś kombinacjach ręce+nogi to już czarna magia.
Miała plecy Kmity i zawsze jakieś cukinie o głowę mniejsze, a i tak w stójce chuja im robiła.
Mniejsza Justyna Haba mająca pojęcie wklepała jej bez mydła.
:kis:
 
Ty z Twoją wiedzą o sw to książki pisz i dalej się kompromituj na tym forum.

Owczarz chwali się byciem bokserką, a nie potrafi prostych bić, a o jakiś kombinacjach ręce+nogi to już czarna magia.
Miała plecy Kmity i zawsze jakieś cukinie o głowę mniejsze, a i tak w stójce chuja im robiła.
Mniejsza Justyna Haba mająca pojęcie wklepała jej bez mydła.
:kis:
No akurat muszę pierwszy raz przyznać rację temu gamoniowi zelaznejreceiczerwonychtipsach.
Owczarz nie jest Bóg wie jaką zawodniczką, ale trzeba pamiętać ze przechodząc jako dziennikarka i kiedyś tam piesciarka do mma, wygrała z Rolą, Chojnoska i ta trzecia nie pamiętam nazwiska (Paulina chyba imie). Więc taka testerke wibratorow POWINNA zrobić. Ale już mnie nic nie zdziwi skoro Brodnicka z nią przegrała.
 
BED BOJ WKURWIONY NA PISMAKÓW
bed.jpg
 
Ale już mnie nic nie zdziwi skoro Brodnicka z nią przegrała.
tylko co Brodnicka mogła potrafić ze znikomym graplingiem? zreszta jej mistrzostwo świata kojarzy mi sie z tytułami mistrza świata np Marcina różalskiego w k1 a nie czyms Topowym
 
tylko co Brodnicka mogła potrafić ze znikomym graplingiem? zreszta jej mistrzostwo świata kojarzy mi sie z tytułami mistrza świata np Marcina różalskiego w k1 a nie czyms Topowym
To że uprawiala boks zawodowo. A pokonała ja testerka wibratorow, która jest frikiem.
 
To że uprawiala boks zawodowo. A pokonała ja testerka wibratorow, która jest frikiem.
niestety wibratorka uprawiała sport pod mma, a boks w kategori lekkiej gdzie ciosy nie są tak mocne jak w wyższych wagach wyżej działa in plus na korzyść amatora.... fajnie wasilewski opowiadał, jak jakiiś trener zapasów powiedział, że szpilka jest mięciutki i że junior z mistrzostw polski by go poskładał..... dobry przykład to najman -saleta... myśle że saleta to odpowiednik ewci
 
To nie jest zadymiarz. Sportowiec walczył nawet z Kubiszynem w K-1, dobrze się pokazał na Gromdzie w walkach.

Swoją drogą skąd Ty wynajdujesz wpisy gości, którzy nie mają żadnego obserwującego nawet :mamedwhat:
Wcale bym się nie zdziwił gdyby to on sam pisał a potem tutaj wklejał te wpisy.
 
W ciągu 3 tygodni będą dwie duże galę frikowe w Krakowie i Gdańsku z kompletem widowni.

Wielkie rzeczy.

Ostatnio tak sobie myślałem, że skoro jest teraz wszędzie era influ co nie. To czy ty i ja nie jesteśmy największymi influ freak MMA w Polsce. Przypominam ,że przed awarią chyba wątek Fame szedł na 1 mln odsłon czy nawet już miał, a teraz idzie na 600 tysięcy.

Coś czuję, że znaczymy Dawidek w tej grze już bardzo duzo.

:cool::cool::cool:
 
Alan to by się bil z każdym byle mu się hajs zgadzał. Wcale mnie nie dziwią te atencyjne wysrywy
Nie bedzie sie bil tylko bedzie bity znowu. Kiedys nawet spoko chlopak, a teraz jedna z wiekszych atencyjnych dziwek... Jeszcze zeby te walki wygrywal... A tak musi bic jakis 2x 60kilowych chlopcow.
 
Nie bedzie sie bil tylko bedzie bity znowu. Kiedys nawet spoko chlopak, a teraz jedna z wiekszych atencyjnych dziwek... Jeszcze zeby te walki wygrywal... A tak musi bic jakis 2x 60kilowych chlopcow.
Racja. Gość w kazdej możliwej sytuacji dostaje na pizdę. Ostatnio na konfie z partyzanta co prawda ale leciał jak latawiec na wietrze :waldeklaugh:
 
Strescisz?
Niby miałbyć żart z tymi pozwami, ale jednak niektórych pozwali np. powyższy kanał. Głównym powodem miałby być brak akredytacji i wchodzenie do miejsc, których nie powinni -według Olejnika i innego właściciela. Na ich szczęście są zrzuty wiadomości, że zaprosili ich na nagrywanie wywiadów oraz ludzie którzy mogą potwierdzić, że Royal zezwolił im na nagrywanie i wchodzenie wszędzie. Kanał czeka na przeprosiny ze strony Royal.

Ogólnie śmieszna sytuacja i serio ciężko stwierdzić co właściciele z Olejnikiem sobie myślą. Przecież to niema prawa wstać po czymś takim.
 
Niby miałbyć żart z tymi pozwami, ale jednak niektórych pozwali np. powyższy kanał. Głównym powodem miałby być brak akredytacji i wchodzenie do miejsc, których nie powinni -według Olejnika i innego właściciela. Na ich szczęście są zrzuty wiadomości, że zaprosili ich na nagrywanie wywiadów oraz ludzie którzy mogą potwierdzić, że Royal zezwolił im na nagrywanie i wchodzenie wszędzie. Kanał czeka na przeprosiny ze strony Royal.

Ogólnie śmieszna sytuacja i serio ciężko stwierdzić co właściciele z Olejnikiem sobie myślą. Przecież to niema prawa wstać po czymś takim.
Dziękuję.
 
Back
Top