High League

Ale to jest boks w małych rekawicach wiec spoko będzie się oglądało.
Najgorsze jest to
View attachment 29784


PIERDOLONY SZACUNEK do przeciwnika.
JEBAC KURWA SZACUNEK, TYLKO DYMY.
:irish:

Po walce niech sobie zbijają piateczki itp ale do momentu walki niech się coś dzieje.
A ci już na Twitterze się pozdrawiają itp dramat kurwa
Boks to boks
Mogę oglądać walki bokserskie w których jest konflikt (walki Kasjusza)
 
Boks we walkach freakowych jest bez sensu. Kasjo przynajmniej coś tam działał jako amator, ale co to za pomysł, że jacyś streamerzy mają walczyć na zasadach bokserskich. To będzie taka padaka, że szkoda gadać.
 
Boks we walkach freakowych jest bez sensu. Kasjo przynajmniej coś tam działał jako amator, ale co to za pomysł, że jacyś streamerzy mają walczyć na zasadach bokserskich. To będzie taka padaka, że szkoda gadać.
A widziałeś walkę wardegi z dannym Ferrari?
:roberteyeblinking:

wojna jak chuj a goście bez umiejętności
Walka lepsza niż ostatnie 2 lata kariery stypotakera
 
A widziałeś walkę wardegi z dannym Ferrari?
:roberteyeblinking:

wojna jak chuj a goście bez umiejętności
Walka lepsza niż ostatnie 2 lata kariery stypotakera

No, i Wardęga po dwóch takich wojnach jest skończony fizycznie w sportach walki. Klasyczny przykład jak nie należy walczyć, jeśli chce się dłużej ciągnąć to źródło zarobku ( a większość freaków chyba chce być przy tym korycie jak długo się da?).
 
No, i Wardęga po dwóch takich wojnach jest skończony fizycznie w sportach walki. Klasyczny przykład jak nie należy walczyć, jeśli chce się dłużej ciągnąć to źródło zarobku ( a większość freaków chyba chce być przy tym korycie jak długo się da?).
Wardega ma chyba cukrzyce no i kolano zerwał. Kontuzje kolana zdarzają się najlepszym.
 
Owca to tępa pizda bez psychiki, znam go osobiście jeszcze z czasów szkoły średniej, domy na Pashę.
Wychowywał go ojciec bo matka przestała się nim interesować może to miało wpłym poza tym nie każdy musi się bić za szkołą lub w piwnicach żeby rozwiązać konflikt :fjedzia:
No i wydaje mi się że jeśli owca przegra to od razu powie że to nie jest sport dla niego
Pewnie lekko z 250 patyków dostanie :frankapprove:
 
Widzę ze się lubicie :D
W chuj. Tak szczerze, to na 99% typ mnie nie pamięta, tak jak i większości znajomych, których przestał rozpoznawać na ulicy jak witali się z nim gdy już był "wielką gwiazdą".

I uprzedzając ewentualne pytania - tak, akurat o niego centralnie mam ból dupy. Nie przeczę, że ciężko pracował nad sobą i kanałem by mieć co ma, ale po prostu go kurwa nie lubię i tyle :D

Tępa pizda a to ty będziesz widzem a on aktorem :korwinlaugh:
byku, nigdzie tutaj nie przybiłem się, że będę go oglądał, to po pierwsze. Po drugie, nawet jeśli to obejrzę, to nie sądzę bym wydał na to chociaż złotówkę, czeczeńsko - niemiecko - chuj wie jakie wypłaty z bekstejdżu są wystarczająco wysokie i bez moich cebulionów.
 
Co by nie mówić to motorycznie Owca wygląda kiepsko, przy tej masie to ciosy wyglądają jakby nie miały siły. Do tego sztywny przez treningi na siłowni a i pewnie kondycyjnie odbiegać będzie od Pashy. Mam jednak nadzieję, że fani WK obstawią wygraną swojego idola i kurs na Pashe podskoczy.
 
Owca to tępa pizda bez psychiki, znam go osobiście jeszcze z czasów szkoły średniej, domy na Pashę.
mnie w sumie tez w średniej uważano za pizdeusza, a poprostu nie miałem motywacji do gównianego zycia w ktorym większośc to było spanie, jedzenie i chodzenie do państwowej szkoły.... notabene konfrontując się na zasadach mma z ówczesnymi opiniodawcami miałbym na zielono w sherdogu albowiem moje zainteresowania ukierunkowały się w jedyne słuszne sporty(mma, boks, MT, bjj) natomiast reszta wybrała samochody, cherlawe sporty, fife, klakierstwo i pozerstwo.... ten pasha ma z reka to samo co ten rusek od syntherolu? jak tak to bym uważał na stawianie czegokolwiek
 
Body Christa skumacie jak zawalczy z Akopem na gali na narodowym unifikujące wszystkie pasy freakowych federacji. Tyle ze wtedy Body bedzie mial pare milionow obserwujacych a Akop nadal 600 tysi. Body podjedzie jak Patrol ale nissan ale Akop czyms w stylu Matiza to ta różnica ;) W Poznaniu Body to wielka postać.
 
Back
Top