High League

Oby nie walka minimajk vs jakiś inny niskorosły.
Typuje Kruszwil vs Kamerzysta, walka wygeneruje spore zainteresowanie.


XD Zapomnij

Kamerzysta? On jest skończony w HL. Latał na polsatach i TVN , że znęcał się nad upośledzonym i chyba ma nadal toczący się wyrok gdzie grozi mu rok więzienia.

A tak btw ten Kruszwil jeszcze kogoś obchodzi ? On też chyba został już wypluty z topu.

Kamerzysta vs Kruszwil to jest dziś rzut patykiem a nie bomba. Ciekawe co tam szykują.
 
XD Zapomnij

Kamerzysta? On jest skończony w HL. Latał na polsatach i TVN , że znęcał się nad upośledzonym i chyba ma nadal toczący się wyrok gdzie grozi mu rok więzienia.

A tak btw ten Kruszwil jeszcze kogoś obchodzi ? On też chyba został już wypluty z topu.

Kamerzysta vs Kruszwil to jest dziś rzut patykiem a nie bomba. Ciekawe co tam szykują.
Uwierz mi ze ta walka by zbudowała zainteresowanie, tyle ze kruszwil to straszna pizda i nawet Olejnik by go pokonał wiec walka by była do jednej bramki.
 
KSW już nie stać na takie nazwiska. Z drugiej strony czy on serio sprzeda tyle PPV? Wątpię.
KSW stać, ale weszli na rynek międzynarodowego strimingu i muszą stawiać na ilość gal i różnych zawodników. Prawdopodobnie to koniec ery Pudziana i senegalskich trików.
 
KSW stać, ale weszli na rynek międzynarodowego strimingu i muszą stawiać na ilość gal i różnych zawodników. Prawdopodobnie to koniec ery Pudziana i senegalskich trików.
Coś w tym jest. Teraz nie muszą się martwić o sprzedaż, bo mają zagwarantowaną kasę za galę. To VIAPLAY musi mocno promować i starać się naciągnąć ludzi na jak największą ilosć subskrypcji.
 
A jednak owca, więc gdzie zawalczy robur który trenuje dłużej? Myślę że owca dostanie parę strzałów i odda walkę choć tego drugiego nie znam za bardzo
 
IMG_20211206_111027.jpg
 
Dzięki WK zdobyłem dużą wiedzę na temat siłowni więc będę za owcą ale to będzie taka stypa że jprdl :facepalm:
I ten jebany boks :censored:

Gdzie są dymy? :jon:
 
Dzięki WK zdobyłem dużą wiedzę na temat siłowni więc będę za owcą ale to będzie taka stypa że jprdl :facepalm:
I ten jebany boks :censored:

Gdzie są dymy? :jon:

Ale to jest boks w małych rekawicach wiec spoko będzie się oglądało.
Najgorsze jest to
5848CD66-C1EC-4C36-A1E6-46B1A823142F.jpeg



PIERDOLONY SZACUNEK do przeciwnika.
JEBAC KURWA SZACUNEK, TYLKO DYMY.
:irish:

Po walce niech sobie zbijają piateczki itp ale do momentu walki niech się coś dzieje.
A ci już na Twitterze się pozdrawiają itp dramat kurwa
 
Ale to jest boks w małych rekawicach wiec spoko będzie się oglądało.
Najgorsze jest to
View attachment 29784


PIERDOLONY SZACUNEK do przeciwnika.
JEBAC KURWA SZACUNEK, TYLKO DYMY.
:irish:

Po walce niech sobie zbijają piateczki itp ale do momentu walki niech się coś dzieje.
A ci już na Twitterze się pozdrawiają itp dramat kurwa
Ale to walka pod sprzedaż PPV byku. Zresztą brakuje już zadymiarzy na youtubie, sam zobacz jak ludzie "spragnieni" dymów polubili takiego Soroko np.
 
Ale to walka pod sprzedaż PPV byku. Zresztą brakuje już zadymiarzy na youtubie, sam zobacz jak ludzie "spragnieni" dymów polubili takiego Soroko np.
Wiem :( No ta walka im się raczej dobrze sprzeda.
Zauważyłem ze najwiecej siana przynoszą chyba strimerzy bo maja jednak widownię która specjalnie włącza ich strimy.
 
ten Owca juz bardziej popularny, ale cos czuje ze mocno przeplacili... dla mnie te walki, tego typu sie zuzyja w koncu.
 
Back
Top