HIGH League zorganizuje turniej Grand Prix bez limitu wagowego z udziałem „freak-fightowych legend”

Bonusa to ja bym dał max do psychiatryka, ten chłop ma jakieś poważne problemy ze sobą i wpuszczenie go do klatki powinno być karalne. Odkąd rozstał się z kobietą kompletnie świruje, a ludzie mają go w dupie i chłop może bardzo źle skończyć. Niestety pomocy zero ma...

Ta baba go zostawiła? To już konkret odpał musi być.
 
BONUS BEGIECE WYBIERAM CIE!

One and only one the "Łazarski Gladiator"!

1682452081806.png
 
Pytanie kto jest legendą we frikach? Na pewno nie ten który ma najwięcej zwycięstw, bo to nie ma znaczenia. Dla mnie będzie to długowieczność czyli ktoś przez lata interesuje fanów, obojętnie czy go lubią czy ich wkurwia, bo o to w tym wszystkim chodzi.

Najman na pewno, 100% legenda frików. Z młodszych, to Kasjo i Ferrari. Kiedyś bym powiedział, że Bonus, bo on był we frikach od początku, publiczność zawsze chętnie go oglądała, pytanie czy teraz po tym jak od dawna go nie było, generuje jeszcze zainteresowanie. Ja bym go dał jako legendę. Pudzian, wiadomix ale nie ma sensu pisać o ludziach poza zasięgiem HL.

Nom Bonus na pewno by pasował ale on kompletnie zwariował i na dodatek pisał te wszystkie odklejki o High League :lol:
 
Taka legenda, że nikt go nie zna.

Bzdurna nazwa bo tylko pewnie Kajmak będzie z tych "legend" tego durnego frikofajtu.
 
Taka legenda, że nikt go nie zna.

Bzdurna nazwa bo tylko pewnie Kajmak będzie z tych "legend" tego durnego frikofajtu.
Typ jest dużym graczem na polskim Twitchu. I tyle o nim wiem. Legenda zaś pewnie dlatego, że na pierwszym HL walczył
 
Back
Top