HIGH League zorganizuje turniej Grand Prix bez limitu wagowego z udziałem „freak-fightowych legend”

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
FufOwofXgAAskVY.jpg


Organizacja HIGH League zapowiedziała turniej Grand Prix bez limitu wagowego z udziałem freak-fightowych legend który odbędzie się na trzech wydarzeniach organizowanych w 2023 roku.

Organizacja HIGH League która specjalizuje się w walkach popularnych internetowych postaci zapowiedziała ośmioosobowy turniej MMA bez limitu wagowego. Zawodnicy biorący udział w turnieju Grand Prix do momentu losowania nie będę znać swoich przeciwników. Pierwsze ćwierćfinałowe pojedynki zobaczymy 17 czerwca na HIGH League 7 w Krakowie. Półfinały odbędą się podczas gali High League 8 a finał turnieju pod koniec roku na High League 9. Na ten moment organizacja nie zdradziła jakie nazwiska zobaczymy w turnieju.

FufOwopWYAc4avR.jpg






 
Legend freak-fight? Pudzian,Akop,Juras,Bombardier?
Spoko tylko czy ich stać?

Jak legendy freak fightów to poza Najmanem przychodzi mi na myśl tylko Burneika i Kasjo ale gdzie on do MMA :cool:

Plus mam prośbę żebyś normalnie pisał Juras lub nie pisał wcale bo będę usuwać takie chamskie przekręcanie.
 
Jak legendy freak fightów to poza Najmanem przychodzi mi na myśl tylko Burneika i Kasjo ale gdzie on do MMA :cool:

Plus mam prośbę żebyś normalnie pisał Juras lub nie pisał wcale bo będę usuwać takie chamskie przekręcanie.
Oj Kasjo to trochę za cienki na legendę.

Tylko El Tesosteron vs Pudziao w jednym pół finale i w drugim Saleta vs Burneika.

+ No chyba, że jeszcze ta Panienka vs Autobus Murzynów jako super fight.
 
Oj Kasjo to trochę za cienki na legendę.

Tylko El Tesosteron vs Pudziao w jednym pół finale i w drugim Saleta vs Burneika.

+ No chyba, że jeszcze ta Panienka vs Autobus Murzynów jako super fight.

No ja tak kombinuje kogo realistycznie mogą ściągnąć. Wiadomo, że Pudzian odpada, Saleta też. Z tej nowej fali freaków to Kasjo wg mnie zrobił największy szum ale w MMA nie wejdzie, nie widzę tego. Pewnie Jacek Murański będzie ale to mi nie pasuje do "legend freak fightów"
 
Jak legendy freak fightów to poza Najmanem przychodzi mi na myśl tylko Burneika i Kasjo ale gdzie on do MMA :cool:

Plus mam prośbę żebyś normalnie pisał Juras lub nie pisał wcale bo będę usuwać takie chamskie przekręcanie.

A Pudzian to niby pełnoprawny zawodowiec? :beczka:

Te "legendy" to będą na poziomie "rekordów" KRS1, więc oprócz Najmana to co najwyżej Bonusa BGC zatrudnią tam z tych znanych (i tanich).

PS: Skąd wiesz czy o grubym pisałem? :boystop:
 
Jak legendy freak fightów to poza Najmanem przychodzi mi na myśl tylko Burneika i Kasjo ale gdzie on do MMA :cool:

Plus mam prośbę żebyś normalnie pisał Juras lub nie pisał wcale bo będę usuwać takie chamskie przekręcanie.

A Pudzian to niby pełnoprawny zawodowiec? :beczka:

Te "legendy" to będą na poziomie "rekordów" KRS1, więc oprócz Najmana to co najwyżej Bonusa BGC zatrudnią tam z tych znanych (i tanich).

PS: Skąd wiesz czy o grubym pisałem? :boystop:
 
Jakich kurwa legend, jeszcze w wadze ciężkiej, nie widzę tego, prócz Najmana to nie ma legendy, ale czy on jest legendą?
Czy Crazy albo Don Diego to legendy freak fight? Kogo oni kurwa tutaj chcą dać to ja nie mam bladego pojęcia, porwali się z motyką na księżyc moim zdaniem.
 
Zaklinam ich na wszystkie świętości. Nie wyciągajcie Bonusa BGC. Błagam. Jakby nie patrzeć jeden z pierwszych polskich freaków.
Osobiście stawiam na Najmana, wciśnięcie tam na siłę Murańskiego, do tego ich "legendy" czyli Alberto i Bratana + jakiś gości w stylu Alana itp.
 
Ja tam widzę Jaru udacznik vs Hiena on Tour
Popek vs Tomasz O. 2
Burneiko vs Najmans 2
Wasyl vs Boras
Grabowski vs Denis
 
No ja tak kombinuje kogo realistycznie mogą ściągnąć. Wiadomo, że Pudzian odpada, Saleta też. Z tej nowej fali freaków to Kasjo wg mnie zrobił największy szum ale w MMA nie wejdzie, nie widzę tego. Pewnie Jacek Murański będzie ale to mi nie pasuje do "legend freak fightów"

Pytanie kto jest legendą we frikach? Na pewno nie ten który ma najwięcej zwycięstw, bo to nie ma znaczenia. Dla mnie będzie to długowieczność czyli ktoś przez lata interesuje fanów, obojętnie czy go lubią czy ich wkurwia, bo o to w tym wszystkim chodzi.

Najman na pewno, 100% legenda frików. Z młodszych, to Kasjo i Ferrari. Kiedyś bym powiedział, że Bonus, bo on był we frikach od początku, publiczność zawsze chętnie go oglądała, pytanie czy teraz po tym jak od dawna go nie było, generuje jeszcze zainteresowanie. Ja bym go dał jako legendę. Pudzian, wiadomix ale nie ma sensu pisać o ludziach poza zasięgiem HL.
 
obstawiam, że na tych igrzyskach debilizmu wystąpią (prócz Najmana): Denis Kontuzja, Dubiel, Amadeusz 126p, Vaso, Anal, Alberto i oczywiście Jacques Murański.

Zapomnijcie o Saletach, Burneikach czy Bonusach CTE - to już zamknięty rozdział poprzedniej epoki upośledzenia sportowego.
 
Last edited:
Kiedyś bym powiedział, że Bonus, bo on był we frikach od początku, publiczność zawsze chętnie go oglądała, pytanie czy teraz po tym jak od dawna go nie było, generuje jeszcze zainteresowanie. Ja bym go dał jako legendę.
Bonusa to ja bym dał max do psychiatryka, ten chłop ma jakieś poważne problemy ze sobą i wpuszczenie go do klatki powinno być karalne. Odkąd rozstał się z kobietą kompletnie świruje, a ludzie mają go w dupie i chłop może bardzo źle skończyć. Niestety pomocy zero ma...
 
  • Like
Reactions: AKK
Back
Top