Na żywo HIGH League 2: pashaBiceps vs Owca – wyniki gali

czułem że denis wygra na pkt, bo to jego jedyna szansa tak naprawde.....jaki był kurs na jego decyzje, ktoś wie?
 
czułem że denis wygra na pkt, bo to jego jedyna szansa tak naprawde.....jaki był kurs na jego decyzje, ktoś wie?

Nie wiem jak na decyzje ale na zakład że denis nie wygra przed czasem było kursiwo @2.30
 
  • Like
Reactions: jut
Dlaczego określenie "Karzeł" przestało być w dobrym tonie?
Bo karły są w Śródziemu. Czy tam inne krasnoludy.
Niskorośli to coś jak Afroamerykanie, grubopozytywni, sprawiedliwość społeczna, demokracja ludowa i inne językowe łamańce.
 
  • Like
Reactions: osk
1644094996232.png


kobieta przyszlego mistrza karlow a wy dalej sami?
 
Organizacja nazywa się ,,HIGH League” i walczą tam karzełki ?

To żart niskich lotów …

:matt:
 
KARŁY. RYS OBYCZAJOWY
Karły, z racji swej osobliwej budowy, były poszukiwane i cenione na dworach królewskich i arystokratycznych. Fascynowały jako osobliwość anatomiczna; uważano je za kaprys natury. Karzełki upodobali sobie zwłaszcza hiszpańscy Habsburgowie. Żaden dwór europejski nie był tak zaludniony karłami, jak madrycki; szczególnie gustował w nich Filip IV.

Karły były cennymi podarunkami. I tak królowa Bona podarowała karzełka cesarzowi Karolowi V; Jan Sobieski posłał księciu Cosimo Medici lilipuciego Kałmuka, zaś królowa Ludwika Maria ofiarowała swojej siostrzenicy, Annie Bawarskiej, wraz z perskim dywanem i piękną biżuterią - szlachcica Bonarowskiego, karła.
 
Back
Top