Na żywo HIGH League 2: pashaBiceps vs Owca – wyniki gali

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
HIGHLeague2.jpg


O godzinie 20:00 rozpoczęła się gala HIGH League 2, podczas której widzowie zobaczyli osiem pojedynków. W najważniejszym starciu Jarosław Jarząbkowski skrzyżował rękawice z Michałem Owczarzakiem w pojedynku na zasadach bokserskich w małych rękawicach do MMA.



Wyniki gali:

Walka wieczoru:

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski pokonał Michała "Owcę" Owczarzaka przez techniczny nokaut (niezdolność do kontynuowania walki) w rundzie drugiej (0:31)

Karta główna:

Lexy Chaplin pokonała Agatę "Fagatę" Fąk przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie pierwszej (1:52)
Norbert "Dis" Gierczak pokonał Macieja "Zonego" Zoniuka jednogłośną decyzją sędziów

Pojedynek o pas mistrzowski niskorosłych
Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski pokonał Macieja "Big Jacka" Jaremę jednogłośną decyzją sędziów

Denis "Bad Boy" Załęcki pokonał Alana "Alanika" Kwiecińskiego jednogłośną decyzją sędziów
Piotr "Edzio" Bylina pokonał Piotra "czuuXa" Czupryna przez poddanie (duszenie trójkątne rękoma) w rundzie pierwszej (1:27)
Jakub Nowaczkiewicz pokonał Huberta "Dredziastego" Węzkę przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej (0:39)
Konrad Karwat pokonał Mateusza "Tarzana" Leśniaka przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) w rundzie drugiej (1:56)
 
Last edited by a moderator:
Dobra jako główny Boss działu freak MMA wypada coś napisać.


Igrzyska amatorskiej walki na ręce i nogi czas zacząć. Niech wygra lepszy Gladiator.

 
Last edited:
Pamiętam tego Owce z czasow jak warszawski koks był nowy a ja bylem gdzies na koncu gimbazy/poczatku średniej i sie zaczynalo chodzic na silke z kolegami.
Nie oglądałem nic z przygotowan, walki tez nie bede ale na podstawie nosa/głowy/mordy/cienkiej szyi/niskiego bfa owcy postawiłem cale 2 złote, że polegnje przez nokaut.
Wiem, że to troche głupie ale jak sobie wyobrażam mocna szczene to mysle o kims kto ma łeb jak Mariusz Wach czy Kelvin Gastelum
i często wygląd sie zgadza z reczywistoscia.
Natomiast owca wygląda zupełnie odwrotnie.
Mam wrażenie, że jakbym zderzył się z nim głowami to on by po prostu umarł, chuj tam najwyzej 2 zeta strace ale bede miał beke jak padnie po jakims mocniejszym jabie xdd
 
Pamiętam tego Owce z czasow jak warszawski koks był nowy a ja bylem gdzies na koncu gimbazy/poczatku średniej i sie zaczynalo chodzic na silke z kolegami.
Nie oglądałem nic z przygotowan, walki tez nie bede ale na podstawie nosa/głowy/mordy/cienkiej szyi/niskiego bfa owcy postawiłem cale 2 złote, że polegnje przez nokaut.
Wiem, że to troche głupie ale jak sobie wyobrażam mocna szczene to mysle o kims kto ma łeb jak Mariusz Wach czy Kelvin Gastelum
i często wygląd sie zgadza z reczywistoscia.
Natomiast owca wygląda zupełnie odwrotnie.
Mam wrażenie, że jakbym zderzył się z nim głowami to on by po prostu umarł, chuj tam najwyzej 2 zeta strace ale bede miał beke jak padnie po jakims mocniejszym jabie xdd
Owca mi przypomina takiego gościa jak: Terrm Etim z UFC i pamietam go z KO od Barbozy

etim.0.png
 
Ten prowadzący studio zdecydowanie sobie nie radzi. A Malik fontanna to pozer na maxa i słuchać sie nie da.
Szkoda że mmarocks nie ma reflinka bo bym kupił
 
Ten prowadzący studio zdecydowanie sobie nie radzi. A Malik fontanna to pozer na maxa i słuchać sie nie da.
Szkoda że mmarocks nie ma reflinka bo bym kupił
Malik "WIESZ O CO CHOIDZ" jakby siedział tam za karę. Na proste pytania nie potrafi odpowiedzieć WIESZ O CO CHODZI. Przecież z nim nie da się przeprowadzić normalnej rozmowy. Prowadzący studio jest zatrudniony przez Malika i zadaje mu pytania a Malik odpowiada że to głupie pytania. Normalnie tylko wstać i wyjść powinien.
 
Back
Top