High League 1 (28.08.2021)

Nigdy nie śledziłem boksu tym bardziej kobiecego i powiedzcie mi ta Brodnicka naprawdę jest taka słaba, żeby przegrać z tą lil masti która w sumie żadnej weryfikacji nie przeszła? Zapasy z obu stron nie są pewnie wysokich lotów a w stójce to Ewa chyba? powinna bez problemu wyjaśniać do tego wydaje się większa gabarytowo.
Bogusz przed karierą influencerki 6 lat trenowała zapasy, tam było jakieś amatorskie wicemistrzostwo Polski i dość udane starty. Zapaśniczo to raczej spora przewaga nad Brodnicką, kwestia tego czy Ewka będzie dawała rade bronić obaleń, ja zakładam, że nie.
 
Na luzie Brodnicka. Kolegom się pomyliła linkiewicz i śledź z Shevczenko i Andrade :)
Byku w tym dziale nie rób sobie jaj bo jednak wchodzą tu w grę pieniądze :)
Jak jesteś taki jej pewny to ile stawiasz na nią hajsu?
 
Mi tu karzeł jeden zamyka.... :) ten ci tu pisaliście że niby boks trenował. Plus ten drugi na slapy to bił jak by nie miał w ogóle siły.
 
Coś więcej o tym Japczan? Bonus faworytem, ja rozumiem, że trenuje, ale nadal nie wyobrażam sobie by mógł wygrać z kimś kto chociaż poważnie bierze się za trening i jako tako coś się nauczył.
 
Coś więcej o tym Japczan? Bonus faworytem, ja rozumiem, że trenuje, ale nadal nie wyobrażam sobie by mógł wygrać z kimś kto chociaż poważnie bierze się za trening i jako tako coś się nauczył.
Chłop oderwany od kompa, gruby, pewnie bez kondycji i wpisz sobie na YT trening japczan
 
Back
Top