High League 1 (28.08.2021)

O co dokładnie chodzi z tą ingerencją w opinie?
Czasem się śmiejemy z typów po fakcie - to działa w dwie strony, ale ja np. nie czuję się urażony, jak przestrzelę bo źle ocenię daną walkę i ktoś to wypunktuje, choćby z dozą złośliwości (i myślę, że to działa w dwie strony, bo nie zawsze musimy się zgadzać czy darzyć "sympatią" ale czasem doceniamy swoją wiedzę i to niektórych motywuje do staranniejszej selekcji typów). To forum dyskusyjne, można się wymieniać opiniami czy pośmiać po rozstrzygnięciu, zupełnie tak samo jak w innych działach - to nie jest walka o złote gacie, bynajmniej nie dla mnie - mimo, że w grę wchodzą pieniądze. Osobiście nie toleruję zwykłego chamstwa jak pewnie już wiesz, póki krytyka czy złośliwości nie przekraczają granic dobrego smaku - całą resztę akceptuję. Szkoda, że @Jakub Madej nie ma czasu na moderację i zarządzanie - sprawdzał się jak mało kto w tym dziale - był porządek.
Co do ingerencji w opinie, to np. @DavidMMA który został zablokowany, mimo tego, że go osobiście nie trawię bo jest złośliwy i ma ciężki charakter miał całkiem wysoką skuteczność patrząc przez pryzmat tego działu - a tutaj chyba o to głównie chodzi.

Zupełnie bez złośliwości, obiektywnie patrząc, ja również mógłbym zostać zablokowany za część moich komentarzy - i uważam, że część użytkowników nie byłaby z tego powodu zadowolona patrząc na jakość dostarczanego (choćby sporadycznie, z uwagi na brak czasu) przeze mnie kontentu.
 
Last edited:
Zupełnie bez złośliwości, obiektywnie patrząc, ja również mógłbym zostać zablokowany za część moich komentarzy - i uważam, że część użytkowników nie byłaby z tego powodu zadowolona patrząc na jakość dostarczanego (choćby sporadycznie, z uwagi na brak czasu) przeze mnie kontentu.
Jakoś nie pamiętam żebyś komuś jechał po rodzinie albo od zużytych kondonów, cip, frajerów itd. :fjedzia:
 
Jakoś nie pamiętam żebyś komuś jechał po rodzinie albo od zużytych kondonów, cip, frajerów itd. :fjedzia:
Poniżej pewnego poziomu nie schodzę. A czy ów użytkownik tak jechał - nie wiem, nie jestem na bieżąco.
 
Czasem się śmiejemy z typów po fakcie - to działa w dwie strony, ale ja np. nie czuję się urażony, jak przestrzelę bo źle ocenię daną walkę i ktoś to wypunktuje, choćby z dozą złośliwości (i myślę, że to działa w dwie strony, bo nie zawsze musimy się zgadzać czy darzyć "sympatią" ale czasem doceniamy swoją wiedzę). To forum dyskusyjne, można się wymieniać opiniami czy pośmiać po rozstrzygnięciu, zupełnie tak samo jak w innych działach - to nie jest walka o złote gacie, bynajmniej nie dla mnie - mimo, że w grę wchodzą pieniądze. Osobiście nie toleruję zwykłego chamstwa jak pewnie już wiesz, póki krytyka czy złośliwości nie przekraczają granic dobrego smaku - całą resztę akceptuję. Szkoda, że @Jakub Madej nie ma czasu na moderację i zarządzanie - sprawdzał się jak mało kto w tym dziale - był porządek.

Dokładnie o to mi chodziło o chamskie dosrywanie się. Co do Davida to teksty typu "jebać cię i twoją rodzinę' to już ściek, który nawet w odwecie, uważam za przesadę. Albo teksty "0/5 Jakim trzeba być żałosnym typem aby tak trafić. A pajac mi pisze że nie będzie się śmiał z Coryego" - dla mnie to jest właśnie chamski atak. Ktoś źle wytypował? Kij z tym, można dać uszczypliwą uwagę (choć wolałbym albo ludzie skupiali się na wygranych), ale takie coś tylko zniechęca bo wymiany opinii bo "zaraz ktoś się przysra z chamstwem", co też wiele osób tu zauważyło.

A Ty byś nie chciał zostać moderatorem tak na dwa miesiące?
 
A Ty byś nie chciał zostać moderatorem tak na dwa miesiące?
Dziękuję za propozycję, ale przez najbliższe pół roku w związku z nowym zatrudnieniem nie dam rady - zbyt dużo obowiązków. Zerkam na Cohones sporadycznie, na kilkanaście minut dziennie, nie utrzymałbym w ryzach tego działu.
 
Moje zalety:
- samodzielność
- lojalność
- kreatywność
- opanowanie
- poczucie odpowiedzialności

Będzie jak w wojsku :robbie:

Lepszy kandydata nie istnieje
#ziomeqnamoderatora
 
@maras @torpedo
Chłopaki, co sądzicie o tej kandydaturze?
Czemu to robisz? Dział bukmacherki został stworzony żeby userzy mogli wymieniać opinie
Co to q&a?
Dostałbyś już ostrzeżenie gdybym był moderatorem
Szukasz dymów? Jestem zbyt silny psychicznie. Nie można wejść ze mną w głupią gadkę
:kis:
 
  • Sad
Reactions: Olo
to granie walk freaków wyłącznie na przesłankach mija się z celem - co już nie pierwszy raz zostało udowodnione

Witam
To po co grałeś Woodley z freakiem skoro miałeś nauczkę po Askrenie gdzie wtedy też pisałeś że Sport górą ?
 
Witam
To po co grałeś Woodley z freakiem skoro miałeś nauczkę po Askrenie gdzie wtedy też pisałeś że Sport górą ?
Nie bo Askren to typowy zapaśnik. Poza tym już ci napisałem, szukaj innego adwersarza. Ja z tobą pisać nie będę atencjuszu.
 
Słaba pamięć widzę. Nie tylko to o nim wtedy pisałeś. Wiadomo pamięta się tylko to co chce.
Pozdrawiam.
Łap natręcie i kłamco co napisałem, a teraz już ignor, żebym nie musiał cię czytać.
IMG_20210831_181924.jpg
 
przeciez to jest ten DavidMMA aka Pudzianxx z omnibeta nawet koncowki w nicku nie zmienil i zostawil sobie MMA :DC:
 
Back
Top