HELD dla MMArocks - pytania do zawodnika :)

Status
Not open for further replies.

duubertowa

KSW
Lightweight
Hejo, hejo, hejo :)
W czwartek idę na wywiad z Marcinem :) Może są rzeczy o które chcielibyście go zapytać? :)
Nie wiem, ile będę miała czasu na rozmowę, dlatego z Waszych pytań wybiorę trzy, moim zdaniem, najfajniejsze :)
Do dzieła!
 
Jak czuje się przed walką, czy odczuwa dużą presję mając świadomość, że to walka o przetrwanie w UFC?
 
Czy ostatnie porazki zmotywowaly go do dalszej pracy czy raczej utwierdzily w przekonaniu, ze nic konkretnego z MMA mu nie przyjdzie, bo mimo tego, ze wszyscy trzymamy mocno kciuki za jego sukcesy chlop ewidentnie nie moze odpalic i nawet gdyby wygral wtedy z Hadzoviciem to i tak byloby to bez blysku, ktory pokazal w paru wystepach w Bellatorze ?

Czy uwaza, ze poczynil jakies znaczace postepy w stojce w ostatnich 2-3 latach ? Czy zastanawial sie nad obraniem kursu a la Maia ?
 
czy uwaza, ze bez cohones by wylecial z UFC? i tak nie zapytasz
gdyby ksw zaplacilo wiecej od UFC poszedlby do nich walczyc?
 
Niestety nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ile walk Marcin ma podpisany kontrakt bo nie wiem czy padło to z jego ust na łamach któregoś portalu. Obstawiam 4 walki i ta w Gdańsku będzie chyba ostatnią na kontrakcie.
Możesz zapytać jak zapatruje się na przyszłość związaną z UFC? Nawet efektownie wygrany najbliższy pojedynek nie daje gwarancji przedłużenia kontraktu bo na papierze ma trzy porażki i czy ma z tego powodu jakąś presje i obawy co będzie dalej?
 
Hejo, hejo, hejo :)
W czwartek idę na wywiad z Marcinem :) Może są rzeczy o które chcielibyście go zapytać? :)
Nie wiem, ile będę miała czasu na rozmowę, dlatego z Waszych pytań wybiorę trzy, moim zdaniem, najfajniejsze :)
Do dzieła!
Czy jeżeli wygra w Gdańsku to zamierza zmienić GYM na amerykansky.
 
Będzie jeszcze próbował Imanari rolla w walkach ? Teraz ma walkę o wszystko - czy nie obawia się że przez zbytnią zachowawczość może ją przegrać ?
 
Jak myślisz dlaczego w tym roku jest taki problem z znalezieniem 2 fajnych zawodników do ME? Dlaczego w ME nie mogą dać Jotko vs Hall czy też Tybura vs Hunt, czy też nawet walke o pas Asi. Tłumaczenia typu, że Polska to biedny kraj w którym nie opłaca się dawać drogich zawodników jakoś mnie nie przekonują. Crocop do najtańszych nie należy, a jednak dało się go wstawić na ME. W Chorwacji dali Dos Santosa, a czy Chorwacja to jakoś o wiele bogatszy kraj niż Polska to naprawdę szczerze wątpie.
 
Czy podziela zdanie Pana Macieja Kawulskiego, że UFC jest w dupie ?

Czy nie uważa, że UFC za mało promuje swoje lokalne gale na nowych rynkach jak Polska ?

Marcin w młodym wieku rozpoczął przygodę z zawodowym MMA, czy jego organizm odczuwa już trudy ciężkich treningów, kontuzji czy nadal ma zapał i zdrowie jak "młody Bóg" ?

Czy jest mu tak po ludzku przykro kiedy ludzie na forach branżowych krytycznie wypowiadają się na temat chociażby jego kondycji podczas walk, zarzucając brak przygotowania a on ciężko tyra każdego dnia?

Czy doping w sporcie zawodowym powinien być dozwolony ? Czy kolegom z maty walczącym w organizacjach nie podlegającym kontrolom dopingowym dużo łatwiej jest uzyskać optymalną formę na walkę ?
 
Czy Marcin mimo młodego wieku naprawdę nigdy nie zdecyduje się na treningi za granicą? Co najbardziej raziło go podczas treningów za oceanem, że woli przygotowywać się w Polsce?
 
z perspektywy czasu jak oceniasz przejscie do UFC ??
:)
Czy KSW juz Sie Toba interesuje ???:)
obojetnie które wybierzesz :)
piona!
 
Mam Petarde:)
Nie myślałeś moze o przejscie kategorie niżej jedną? lub w drugą strone:)
zobaczył bym Marcina w 66 ;d
 
Jak się czuje w walce w stójce i jak jego zdaniem wypada jego stójka na tle innych zawodników UFC? Czemu tak mało korzysta z tej płaszczyzny walki w swoich występach? Obecnie Marcina gamelany zdają się być przewidywalne i przeciwnicy coraz lepiej to rozczytują, skupiając się w swoich przygotowaniach na obronach przed obaleniami/poddaniami, a stójka w ostatnich występach była tylko wstępem do gry parterowej.

Jeszcze z Bellatora pamiętam, jak Marcin potrafił wdawać się w wymiany w stójce i celniej/więcej trafiać.
 
Last edited:
Niech wytłumaczy niektórym dlaczego warto było rzucić wszystko i spotkać się z Imanarim absolutnym legendarnym przekotem. I pytanko czy Imanari wcześniej słyszał o Heldziku i jego leglockach;)
 
Mam Petarde:)
Nie myślałeś moze o przejscie kategorie niżej jedną? lub w drugą strone:)
zobaczył bym Marcina w 66 ;d

Marcin opowiadał już o tym w wywiadzie że nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości ;)
 
Czy korzysta albo zastanawiał się nad skorzystaniem z psychologa sportowego i co o tym sądzi?
 
o kuwa przegapilem, spoznilem sie ojej

ale i tak nie mialbym do niego zadnych pytań a jakbym mial to jakies glupkowate :fjedzia:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top