HELD dla MMArocks - pytania do zawodnika :)

Status
Not open for further replies.

duubertowa

PRIDE FC
Middleweight
Hejo, hejo, hejo :)
W czwartek idę na wywiad z Marcinem :) Może są rzeczy o które chcielibyście go zapytać? :)
Nie wiem, ile będę miała czasu na rozmowę, dlatego z Waszych pytań wybiorę trzy, moim zdaniem, najfajniejsze :)
Do dzieła!

Baton17

UFC
Lightweight
Jak czuje się przed walką, czy odczuwa dużą presję mając świadomość, że to walka o przetrwanie w UFC?

Pat Bateman

UFC
Middleweight
Czy ostatnie porazki zmotywowaly go do dalszej pracy czy raczej utwierdzily w przekonaniu, ze nic konkretnego z MMA mu nie przyjdzie, bo mimo tego, ze wszyscy trzymamy mocno kciuki za jego sukcesy chlop ewidentnie nie moze odpalic i nawet gdyby wygral wtedy z Hadzoviciem to i tak byloby to bez blysku, ktory pokazal w paru wystepach w Bellatorze ?

Czy uwaza, ze poczynil jakies znaczace postepy w stojce w ostatnich 2-3 latach ? Czy zastanawial sie nad obraniem kursu a la Maia ?

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
czy uwaza, ze bez cohones by wylecial z UFC? i tak nie zapytasz
gdyby ksw zaplacilo wiecej od UFC poszedlby do nich walczyc?

K

kiras

Guest
Niestety nie mogę znaleźć nigdzie informacji na ile walk Marcin ma podpisany kontrakt bo nie wiem czy padło to z jego ust na łamach któregoś portalu. Obstawiam 4 walki i ta w Gdańsku będzie chyba ostatnią na kontrakcie.
Możesz zapytać jak zapatruje się na przyszłość związaną z UFC? Nawet efektownie wygrany najbliższy pojedynek nie daje gwarancji przedłużenia kontraktu bo na papierze ma trzy porażki i czy ma z tego powodu jakąś presje i obawy co będzie dalej?

MZ

BAMMA
Flyweight
Hejo, hejo, hejo :)
W czwartek idę na wywiad z Marcinem :) Może są rzeczy o które chcielibyście go zapytać? :)
Nie wiem, ile będę miała czasu na rozmowę, dlatego z Waszych pytań wybiorę trzy, moim zdaniem, najfajniejsze :)
Do dzieła!
Czy jeżeli wygra w Gdańsku to zamierza zmienić GYM na amerykansky.

nowyTR

Brutaal
Middleweight
Będzie jeszcze próbował Imanari rolla w walkach ? Teraz ma walkę o wszystko - czy nie obawia się że przez zbytnią zachowawczość może ją przegrać ?

KML

BAMMA
Lightweight
Jak myślisz dlaczego w tym roku jest taki problem z znalezieniem 2 fajnych zawodników do ME? Dlaczego w ME nie mogą dać Jotko vs Hall czy też Tybura vs Hunt, czy też nawet walke o pas Asi. Tłumaczenia typu, że Polska to biedny kraj w którym nie opłaca się dawać drogich zawodników jakoś mnie nie przekonują. Crocop do najtańszych nie należy, a jednak dało się go wstawić na ME. W Chorwacji dali Dos Santosa, a czy Chorwacja to jakoś o wiele bogatszy kraj niż Polska to naprawdę szczerze wątpie.

Fresh

UFC
Welterweight
Czy podziela zdanie Pana Macieja Kawulskiego, że UFC jest w dupie ?

Czy nie uważa, że UFC za mało promuje swoje lokalne gale na nowych rynkach jak Polska ?

Marcin w młodym wieku rozpoczął przygodę z zawodowym MMA, czy jego organizm odczuwa już trudy ciężkich treningów, kontuzji czy nadal ma zapał i zdrowie jak "młody Bóg" ?

Czy jest mu tak po ludzku przykro kiedy ludzie na forach branżowych krytycznie wypowiadają się na temat chociażby jego kondycji podczas walk, zarzucając brak przygotowania a on ciężko tyra każdego dnia?

Czy doping w sporcie zawodowym powinien być dozwolony ? Czy kolegom z maty walczącym w organizacjach nie podlegającym kontrolom dopingowym dużo łatwiej jest uzyskać optymalną formę na walkę ?

bombel147

WSOF
Light Heavyweight
Czy Marcin mimo młodego wieku naprawdę nigdy nie zdecyduje się na treningi za granicą? Co najbardziej raziło go podczas treningów za oceanem, że woli przygotowywać się w Polsce?

jd0490

WSOF
Welterweight
Żółta Kartka
z perspektywy czasu jak oceniasz przejscie do UFC ??
:)
Czy KSW juz Sie Toba interesuje ???:)
obojetnie które wybierzesz :)
piona!

jd0490

WSOF
Welterweight
Żółta Kartka
Mam Petarde:)
Nie myślałeś moze o przejscie kategorie niżej jedną? lub w drugą strone:)
zobaczył bym Marcina w 66 ;d

Prese

Maximum FC
Middleweight
Jak się czuje w walce w stójce i jak jego zdaniem wypada jego stójka na tle innych zawodników UFC? Czemu tak mało korzysta z tej płaszczyzny walki w swoich występach? Obecnie Marcina gamelany zdają się być przewidywalne i przeciwnicy coraz lepiej to rozczytują, skupiając się w swoich przygotowaniach na obronach przed obaleniami/poddaniami, a stójka w ostatnich występach była tylko wstępem do gry parterowej.

Jeszcze z Bellatora pamiętam, jak Marcin potrafił wdawać się w wymiany w stójce i celniej/więcej trafiać.

Last edited:

skunx

KSW
Heavyweight
Niech wytłumaczy niektórym dlaczego warto było rzucić wszystko i spotkać się z Imanarim absolutnym legendarnym przekotem. I pytanko czy Imanari wcześniej słyszał o Heldziku i jego leglockach;)

duubertowa

PRIDE FC
Middleweight
Mam Petarde:)
Nie myślałeś moze o przejscie kategorie niżej jedną? lub w drugą strone:)
zobaczył bym Marcina w 66 ;d

Marcin opowiadał już o tym w wywiadzie że nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości ;)

Zordon

BAMMA
Bantamweight
Czy korzysta albo zastanawiał się nad skorzystaniem z psychologa sportowego i co o tym sądzi?

Baasteek

UFC
Middleweight
o kuwa przegapilem, spoznilem sie ojej

ale i tak nie mialbym do niego zadnych pytań a jakbym mial to jakies glupkowate :fjedzia:

Status
Not open for further replies.