Hejterzy na Cohones vs. Hejterzy na KSW

Dopiero odkryłem ten temat.
@Cloud zdekonspirowałeś mnie teraz teraz będe musiał zgolić wąsa i włosy a przestępcze karki załozą perułki i zasłonią tatuaże.
 
KSW powinno dać dożywotniego bana profilowi KSW na FB. Fala hejtu jest przerażająca i nikt z tym nikt nie robi ani się nie obraża na to! To nie do pomyślenia!
FB jest dla mnie ostatni FENOMENEM !
Tu jesteśmy fikcyjnymi postaciami bez twarzy i żadnych o nas informacji ( wyłączając redakcje @Masu , @kaczka41 i jeszcze kilkoro ludzi). Szczyt naszego chamstwa i szczerości ogranicza możliwość zbanowania.
Na FB ostatnio ludzie z prawdziwych kont okraszonych wszystkimi informacjami i dziesiątkami zdjęc nawet z rodziną piszą takie rzeczy że aż mi WSTYD.


Patrze na FBkowy profil jednej ładnej fitneski a tam 20 latek bez ogródek pisze " Lizałbym Ci cipke i dupe cały dzień "
Gość na profil ze zdjęciami na nich on i matka, ojciec brat malutka siostrzyczka , on w pracy , na wakacjach w Google tez typa można znaleźć jako członka jakieś 10 ligowej drużyny pikarskiej razem z foto
 
FB jest dla mnie ostatni FENOMENEM !
Tu jesteśmy fikcyjnymi postaciami bez twarzy i żadnych o nas informacji ( wyłączając redakcje @Masu , @kaczka41 i jeszcze kilkoro ludzi). Szczyt naszego chamstwa i szczerości ogranicza możliwość zbanowania.
Na FB ostatnio ludzie z prawdziwych kont okraszonych wszystkimi informacjami i dziesiątkami zdjęc nawet z rodziną piszą takie rzeczy że aż mi WSTYD.


Patrze na FBkowy profil jednej ładnej fitneski a tam 20 latek bez ogródek pisze " Lizałbym Ci cipke i dupe cały dzień "
Gość na profil ze zdjęciami na nich on i matka, ojciec brat malutka siostrzyczka , on w pracy , na wakacjach w Google tez typa można znaleźć jako członka jakieś 10 ligowej drużyny pikarskiej razem z foto
link:DC:
 
Co jak co, ale uważam, że od jakiegoś czasu poziom i kulturka u nas na forum jest. Zbędnego pierdololo i takich tam - powinni brać z nas przykład.

Natomiast gdy zerknie się na fb KSW, to można czasem z zażenowania odjebać taką akcję jak te dzieci u @TYTUS w sygnaturze...
 
FB jest dla mnie ostatni FENOMENEM !
Tu jesteśmy fikcyjnymi postaciami bez twarzy i żadnych o nas informacji ( wyłączając redakcje @Masu , @kaczka41 i jeszcze kilkoro ludzi). Szczyt naszego chamstwa i szczerości ogranicza możliwość zbanowania.
Na FB ostatnio ludzie z prawdziwych kont okraszonych wszystkimi informacjami i dziesiątkami zdjęc nawet z rodziną piszą takie rzeczy że aż mi WSTYD.


Patrze na FBkowy profil jednej ładnej fitneski a tam 20 latek bez ogródek pisze " Lizałbym Ci cipke i dupe cały dzień "
Gość na profil ze zdjęciami na nich on i matka, ojciec brat malutka siostrzyczka , on w pracy , na wakacjach w Google tez typa można znaleźć jako członka jakieś 10 ligowej drużyny pikarskiej razem z foto
Chce wylizać fitnesce, a nie jakiemuś facetowi przynajmniej. Takieb mamy czasy, że i to trzeba docenić.
 
Cohonesiątka coś się nie staracie, jak tak można upaść, żeby sławni na polskiej scenie hejterzy z cohones przegrali w zestawieniu z Januszami ksw!
 
Back
Top